Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

seks bez seksu

Rozpoczęte przez ~marionoo, 16 paź 2016
  • avatar ~marionoo ~marionoo
    ~marionoo
    Napisane 16 października 2016 - 14:27
    Mariusz lat 47, udaje przed żoną że w łóżku doskonale się bawi. Nie z powodu żony, z powodu problemów z własnym stanem podekscytowania, a raczej jego braku. Głowa się cieszy, ręce się kleją, a w spodniach stan spoczynku. Rozmawiać o tym, chyba nie zauważyła, że coś jest nie tak.. ale ja sam ze sobą już nie mogę wytrzymać.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~jan1955 ~jan1955
    ~jan1955
    Napisane 16 października 2016 - 19:55
    Trudno,powiedzieć jaka może być przyczyna tak słabego libido ,czy to się zaczęło nagle ,czy stopniowo,myśle ,ze musisz udać się do swojego lekarza po skierowanie do urologa,zrób sobie wynik poziomu PSA .nawet lekki przerost prostaty może być przyczyną różnych dysfunkcji, z wiekiem obniża sie poziom testosteronu do tego praca, stresy dnia codziennego są tego skutkiem.Z własnego doświdczenia wiem ,że nie można z tym problemem zwlekać bo jeszcze bardziej wpadniesz w psychiczny dół a wiadomo ,że dla mężczyzny dobra erekcja jest najważniejsza a przecież jesteś jeszcze w miarę młodym facetem ,Urolog napewno po zbadaniu coś Ci poradzi,Sam byłem w podobnej sytuacji kilka lat temu,Głowa do góry!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy