Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Zrozum nastolatka

Samotny tato i randki....

Rozpoczęte przez ~Sakedu, 06 paź 2020
  • avatar ~Sakedu ~Sakedu
    ~Sakedu
    Napisane 06 października 2020 - 21:21
    Dzień dobry.
    Jestem po rozwodzie, mieszkam z 14sto letnią córką.
    Doskonale sobie radzę ze
    wszystkim i nie potrzebuję nikogo do żadnej pomocy. Ale zwyczajnie czuję się samotny. W ciągu roku poznalem dwie kobiety, z którymi "nie wyszło" ale obie poznała moja córka. Boję się znowu z kims umawiać i poznawać nowe kobiety z obawy o to co pomysli o tym moja córka. No i jaki daję jej przyklad, tato co kwartał ma nową panią. Czuję że powinienem na jakiś czas odpuścic aby nie mieszać jej w glowie, z drugiej strony potrzebuję bliskiej osoby. Jak to pogodzić......
    Młoda głupia nie jest i wie że z kimś się umawiam lub rozmawiam i nie jest to "koleżanka"z pracy. Kiedy mieszka się razem to trudno też ukryć nową znajomość.
    Eh czarna dupa....

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ada ~Ada
    ~Ada
    Napisane 01 listopada 2020 - 12:51
    Ukryć się da związek, no chyba że kobieta musi u ciebie nocować.
    Jak tak bedziesz przyprowadzał bez sensu kobiety, za kilka lat córka ci wygarnie że uganiałeś się za dupami zamiast zająć nią. Taki ma wiek i tak to zapamięta.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ja ~Ja
    ~Ja
    Napisane 06 lutego 2021 - 21:56
    Porozmawiaj z córką o swoich potrzebach i posłuchaj jakie ona ma na to poglądy. Wydaje mi się że jeśli macie z sobą dobry kontakt to będzie chciała twojego szczęścia i zrozumie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Eryk Młody ~Eryk Młody
    ~Eryk Młody
    Napisane 17 lutego 2021 - 00:39
    Miałem podobną sytuację . Sam z 13 latkiem. Nie chciałem być sam więc poszukiwałem .....ale trzymałem wszystkie moje "związki" w tajemnicy do momentu kiedy zdecydowałem , że to jest ta jedyna z którą chcę być. Przygotowałem go, przedstawiłem ją a i tak nie było łatwo. Teraz minęło już 5 lat , syn zaakceptował moją partnerkę i jest naprawdę świetnie. Dogadują się , mają swoje tajemnice :-) i jest fajnie. Ale trochę to trwało i gdybym wcześniej przedstawiał synowi moje kolejne "zdobycze" to raczej słabo by sie to skończyło.....

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~fenek ~fenek
    ~fenek
    Napisane 02 kwietnia 2021 - 11:56
    Ale po co ukrywać? 14-latka już kumata jest, pewnie już ma jakieś pierwsze zauroczenia za sobą, zrozumie, że nie chcesz być sam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Alfa ~Alfa
    ~Alfa
    Napisane 14 października 2022 - 22:36
    ~Sakedu napisał:
    . Czuję że powinienem na jakiś czas odpuścic aby nie mieszać jej w glowie


    Nie mieszasz w głowie jej tylko sobie.
    Daj sobie spokój z babami.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Baśka ~Baśka
    ~Baśka
    Napisane 16 października 2022 - 18:09
    Nie rezygnuj z randek, poszukiwania partnerka i budowania związku, jeśli to dla Ciebie istotne. Córka jest bardzo ważna ale nie najważniejsza. Stawianie dzieci na pierwszym miejscu nikomu nie służy. Żadna wartościowa kobieta nie pójdzie na układ, w którym to dziecko będzie ważniejsze, no chyba, że to tylko seks.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wojtek ~Wojtek
    ~Wojtek
    Napisane 15 lutego 2024 - 13:10
    Dzieci są ważne , ale stawianie ich w całości jako ważniejsze jest niedobre . Minie czas i dziecko wcale nie będzie chciało twojego towarzystwa . Poważnie podchodzisz do tematu, więc przedstawiasz konkretną osobę i jeśli nie wyjdzie mówisz mniej więcej dlaczego jest jak jest .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy