Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Rucham mezatke

Rozpoczęte przez ~Patryk, 16 kwi 2024
  • avatar ~Patryk ~Patryk
    ~Patryk
    Napisane 16 kwietnia 2024 - 02:05
    Pewnie pojedziecie po mnie. Bzykam żonę kolegi który jest w Niemczech. Ostatnio trochę gryzie mnie sumienie

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jack ~Jack
    ~Jack
    Napisane 16 kwietnia 2024 - 07:10
    Nie wiem po co tu dupę zawracasz? Święta Maria Ci się objawiła czy co?

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Patryk ~Patryk
    ~Patryk
    Napisane 16 kwietnia 2024 - 12:25
    Z jednej strony głupio mi. Z drugiej sex jest fajny i jak nie ja to pewnie ktoś inny będzie ja

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Axx ~Axx
    ~Axx
    Napisane 16 kwietnia 2024 - 13:35
    Ruchaj ja dalej, skoro ktos wybiera pieniadze zamiast bycia z rodzina to musi sie liczyc z takimi konsekwencjami. Nie piszcie prosze, ze nie ma wyboru, pracy w Polsce jest pod dostatkiem, a jesli ktos chce wiecej zarabiac w krotszym czasie to musi sie z tym liczyc...

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

    • avatar ~Patryk ~Patryk
      ~Patryk
      Napisane 17 kwietnia 2024 - 17:23
      Do: ~Axx
      Do niczego jej nie zmuszałem. Dostałem pewne sygnały od niej i się zaczęło. To troszkę uzaleznia

      Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

      • avatar ~Kpr Wiaderny ~Kpr Wiaderny
        ~Kpr Wiaderny
        Napisane 17 kwietnia 2024 - 18:02
        Do: ~Patryk


        Żebyś się nie uzależnił od wizyt u dentysty jak się jej stary dowie.

        Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Roman ~Roman
    ~Roman
    Napisane 16 kwietnia 2024 - 14:06
    Tu kolega ma rację nie potrzebnie wyjeżdżał a teraz ktoś inny wali jego żonę

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jack ~Jack
    ~Jack
    Napisane 16 kwietnia 2024 - 14:14
    Jak Cię nie gryzie sumienie to ją ruchaj, jak Cię gryzie to jej nie ruchaj i nie zawracaj dupy.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

    • avatar ~Ania 40 ~Ania 40
      ~Ania 40
      Napisane 08 maja 2024 - 16:36
      Do: ~Jack
      Masz rację, ja to myślę że facet rozwija swoją fantazję, bo tak naprawdę to nie odkrywa Ameryki, mężatka też kobieta i potrzebuje seksu nawet gdy mąż jest poza domem a on zamiast z tego korzystać to robi sobie dylemat.

      Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jack ~Jack
    ~Jack
    Napisane 08 maja 2024 - 17:23
    Uważam, że mężczyzna z krwi i kości potrafi bez większych problemów znaleźć sobie kobietę, zarówno do związku, jak i tylko do bzykania. Jeżeli jest natomiast na to za cienki, i w akcie desperacji bierze wszystko, co go do siebie dopuści, włącznie z żoną ,,kolegi"( aż ku...wa dziwnie brzmi), to ja nie nazwałbym go mężczyzną tylko życiowym eunuchem. Zgodzę się owszem z Tobą, że życie jest po to żeby z niego korzystać. Prawdziwy mężczyzna umie z niego korzystać, z tą jednak różnicą, że potrafi przy tym zachować honor, który dla eunucha jest pojęciem nieznanym.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jack ~Jack
    ~Jack
    Napisane 08 maja 2024 - 17:36
    Żeby jakiś filozof nie zarzucał mi nieścisłości i nie próbował przeforsować faktu, że w tym wątku autor właśnie znalazł sobie kobietę do bzykania, to od razu sprostuję, że mam na myśli wyłącznie wolne kobiety.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ania 40 ~Ania 40
    ~Ania 40
    Napisane 08 maja 2024 - 19:24
    Ojej nie bądź taki surowy dla niego a może on ma problem z komunikacją z kobietami, może być po prostu nie śmiałym facetem i kobieta musi pomóc mu się odważyć.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

    • avatar ~Jack ~Jack
      ~Jack
      Napisane 08 maja 2024 - 19:46
      Do: ~Ania 40
      Zgadzam się z Tobą w stu procentach. Eunuchy tak właśnie mają. Mężczyźni natomiast walczą ze swoimi słabościami, co powoduje, że rosną im jaja. Przyznaj szczerze. Gdybyś miała wybrać sobie kogoś na jedną noc, to wolałabyś kogoś z grona mężczyzn, czy z grona eunuchów?

      Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jack ~Jack
    ~Jack
    Napisane 08 maja 2024 - 22:10
    Ania! Czyżby moja klasyfikacja osobników o wymienionych przez Ciebie cechach charakteru, nie przypadła Ci do gustu? Pytam bo nie wiem jak mam interpretować Twoje milczenie

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ania 40 ~Ania 40
    ~Ania 40
    Napisane 09 maja 2024 - 10:42
    Hej, moje milczenie jest spowodowane tym że oprócz zaglądania tu mam również obowiązeki w domu, a co do tematu, to ja lubię facetów walczących, tak jak mówisz takich z jajami, ale z braku tego co się lubi czasem trzeba brać to co jest pod ręką, cóż takie jest życie

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ania 40 ~Ania 40
    ~Ania 40
    Napisane 09 maja 2024 - 13:32
    Hi hi hi, ja też

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sw ~Sw
    ~Sw
    Napisane 09 maja 2024 - 22:24
    To pasujecie do siebie :) Macie coś wspólnego.Pewnie by się tego więcej znalazło,tylko chęci by poszukać potrzeba.Hi Hi.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ania 40 ~Ania 40
    ~Ania 40
    Napisane 12 maja 2024 - 14:12
    Ludzie mają podobne zainteresowania i nic w tym dziwnego

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

    • avatar ~Tomek ~Tomek
      ~Tomek
      Napisane 12 maja 2024 - 17:32
      Do: ~Ania 40
      Czytam to co piszesz:). Jak wydziaram na klacie Polskę walczącą to mam u ciebie rok bzykania?

      Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jack ~Jack
    ~Jack
    Napisane 12 maja 2024 - 18:46
    Też jestem ciekawy odpowiedzi Ani40, żeby tylko wszystkich z butów nie wyrwało.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ania 40 ~Ania 40
    ~Ania 40
    Napisane 13 maja 2024 - 16:22
    Ale to jestem aż taka straszna a niektórzy mówią że jestem sympatyczną dziewczyną i można ze mną konie kraść.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jack ~Jack
    ~Jack
    Napisane 13 maja 2024 - 16:41
    Straszna? Nie widziałem, żeby ktoś Cię w ten sposób określił. Myślę, że niektórych tutaj( w tym mnie) wręcz fascynuje Twój niekonwencjonalny sposób pojmowania sedna sprawy, oraz logika Twoich odpowiedzi na różne tematy. Ja jestem Tobą zafascynowany, już po drugim, czy trzecim Twoim poście, a z każdym następnym, ta fascynacja rośnie coraz mocniej.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ania 40 ~Ania 40
    ~Ania 40
    Napisane 13 maja 2024 - 18:21
    Dzięki, bardzo mi miło że tak mnie oceniasz.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jack ~Jack
    ~Jack
    Napisane 13 maja 2024 - 19:53
    Teraz, to już naprawdę wyrwało mnie z butów. Ania 40, ja się naprawdę zaczynam bać, że się w Tobie zauroczę.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ania 40 ~Ania 40
    ~Ania 40
    Napisane 14 maja 2024 - 16:54
    Mamy maj to nic dziwnego że hormony miłości budzą się w nas, mężczyźni stają się coraz bardziej jurni a my kobiety gorące, namiętne.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1 2
Strona 1 z 2
następna
Strona 1 z 2 następna

Gorące tematy