Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Rozstanie

Rozpoczęte przez ~Tomasz, 10 paź 2021
  • avatar ~Tomasz ~Tomasz
    ~Tomasz
    Napisane 10 października 2021 - 12:25
    Byłem ze wspaniałą kobietą.Wprowadziłem się do niej trzy lat temu.Jednak trzymałem swoje mieszkanie .Bo wbite w głowę to że trzeba mięć gdzie mieszkać w razie rozstania .I to mnie zgubiło .Przy każdym nieporozumieniu czy kłutni demonstrowałem to .No i stało się.Podczas ostatniej kłutni wyniosłem się do siebie.Nerwy , emocje , durna męskaduma .Po paru dniach ochłonołem i chcę wracać.A tu zong Ona mnie nienawidzi i nie chce mnie znać.Co ja mam robić?Jes dla mnie najwazniejsza na świecie.Bardzo ją kocham.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Róża ~Róża
    ~Róża
    Napisane 10 października 2021 - 13:19
    A ile Ty masz latek, ze po kazdej kłótni zabierasz zabawki z piaskownicy i uciekasz.
    To ze zostawiłeś swoje mieszkanie to bardzo dobra decyzja, trzeba mieć cos swojego bo roznie w zyciu bywa. Ale uciekanie to juz dziecinada.
    Nie kazdy dorasta do dojrzałego zwiazku i zabawy w dom, Ty jej to pokazales ze nie dorosles. Wszystko jest do czasu, limit szans tez sie kiedys kończy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy