Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Rozkosz

Rozpoczęte przez ~Frezja, 22 lut 2021
  • avatar ~nfa'nvefd'p ~nfa'nvefd'p
    ~nfa'nvefd'p
    Napisane 16 września 2021 - 20:59
    A propos niewydolnych mężów.
    Mam takiego koleżkę, który za kawalera nieźle szalał. Jak mi kiedyś opowiadał, zazwyczaj starał się mieć dwie dziewczyny/kochanki jednocześnie- więc typowy dzień spędzał do popołudnia u jednej, a wieczór u drugiej: jedną i drugą bzykając po 2-3 razy (żalił się, że na ogół nie chcą więcej). Miał też świętą zasadę, że nocował zawsze sam w swoim domu. Jak twierdził, głównie dlatego, że po znojnym dniu u swoich pań, dopiero w zaciszu swojej kawalerki, miał szansę zwalić spokojnie konia i pójść spać.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

    • avatar ~Gabi ~Gabi
      ~Gabi
      Napisane 16 września 2021 - 21:02
      Do: ~nfa'nvefd'p

      ????????????????????
      To dopiero swir

      Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

    • avatar ~nfa'nvefd'p ~nfa'nvefd'p
      ~nfa'nvefd'p
      Napisane 16 września 2021 - 21:03
      Do: ~nfa'nvefd'p
      A teraz, jak się czasem zdzwonimy, podpytuję go o pożycie małżeńskie: twierdzi że nie częściej niz raz w tygodniu. I to nie z braku wydolności fizycznej, ale- jak twierdzi- z powodu znudzenia się stałą partnerką....

      Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gabi ~Gabi
    ~Gabi
    Napisane 16 września 2021 - 21:01
    Kasiu, jeżeli on się rumieni lub widzisz w nim zakłopotanie to on nie czuje sie komfortowo. I dlatego nie jet otwarty na ekserymenty

    Może jakiś uraz z przeszłości
    Ktoś go wysmal
    Lub rodzice wpłynęli negatywnie

    Ja jakbym miała duże libido to mój były mógł to robić tak jak Ty 3 razy dziennie i akurat oboje byliśmy bardzo otwarci i ja i on
    Ale do z tego jak chory łeb miał totalnie sprany.

    Odważ sie Kasiu zrobić duży krok i szepcz przy zbliżeniu lub napisz mu list wsadź do kieszeni i napisz co chciałabyś zrobić nim w sobotę :)

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kasia ~Kasia
    ~Kasia
    Napisane 16 września 2021 - 21:03
    Ale Ty głupi ;)

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kasia ~Kasia
    ~Kasia
    Napisane 16 września 2021 - 21:05
    Gabi do soboty czekać ? Ja chce teraz :) ale akurat mąż ma gościa ;) jak on się nie rozrusza to zrobie coś czego nie chce .

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kasia ~Kasia
    ~Kasia
    Napisane 16 września 2021 - 21:19
    No co poradzisz , ze my kobiety tak szybko się nudzimy wam mężczyznom , ale zapewniam Cię dział to w obie strony, sztuką jest,żeby to jednak jakoś ruszyć, ja właśnie próbuje. Nie chcę zmieniać partnera, kocham męża ,ale jednak mam potrzeby których on nie umie, nie chce zaspokoić i pojawia się problem, uwierz ja jestem ciągle na niego napalona , tylko on nie chce się poddać temu wszystkiemu i robi to co oczywiście, nie umiemy o tym rozmawiać, zresztą on też już z lekka nie daje rady, drugi raz nie wchodzi w rachubę , a ja chcę dłużej i więcej ;)

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Renia ~Renia
    ~Renia
    Napisane 16 września 2021 - 21:39
    U mnie przed slubem to jeszcze jako tako piescil, a teraz ciach rach. On skończy a ja sie jeszcze nie rozgrzalam. Moj maz pod kazdym wzgledem jest super, ale seks to karastrofa.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kwitnąca Wiśnia ~Kwitnąca Wiśnia
    ~Kwitnąca Wiśnia
    Napisane 16 września 2021 - 21:39
    Kasiu, to co Ty kochasz w tej "trąbie"?...

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Renia ~Renia
    ~Renia
    Napisane 16 września 2021 - 21:41
    Rok bez seksu to nasz rekord. Teraz sie upominam raz na miesiac i to z rana bo tylko rano mu staje. A do lekarza oczywiscie nie pójdzie.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kasia ~Kasia
    ~Kasia
    Napisane 16 września 2021 - 22:08
    No nie wiem kwitnąca wiśnia ;) , za resztę ;) ma swoje plusy, w sumie to i ja się godziłam na taki seks , nie miałam odwagi, a teraz mi się zmieniło ;) czasu coraz mniej na dobre ruchanie, a ja go właśnie chce :)

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

    • avatar ~Kwitnąca Wiśnia ~Kwitnąca Wiśnia
      ~Kwitnąca Wiśnia
      Napisane 16 września 2021 - 22:14
      Do: ~Kasia


      I powiedz tak szczerze, masz choćby odrobinę przekonania, że cokolwiek się poprawi w tym temacie u Was teraz?

      Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~nfa'nvefd'p ~nfa'nvefd'p
    ~nfa'nvefd'p
    Napisane 16 września 2021 - 22:14
    Jeden z kuzynów zwierzył mi się, że czasem, gdy wraca z pracy, wchodzi do domu przez taras. "czuję się wtedy-mówił- jakbym do obcej szedł..."

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~nfa'nvefd'p ~nfa'nvefd'p
    ~nfa'nvefd'p
    Napisane 16 września 2021 - 22:17
    A np u mnie też jest dość rzadko, bo żona unika. Jak już się da skusić, to z kolei nie zgadza się na żadne "inowacje", więc dodatkowo jest rutyna. Więc jak mam sobie radzić inaczej niż kłusując na mieście?

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Renia ~Renia
    ~Renia
    Napisane 16 września 2021 - 22:25
    Kasia jak piszesz to jest troche lzej, bo myslalam ze tylko mi odbija o ruchaniu.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kasia ~Kasia
    ~Kasia
    Napisane 17 września 2021 - 01:08
    Nadzieję zawsze umiera ostatnia kwitnąca wiśnia;)

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kasia ~Kasia
    ~Kasia
    Napisane 17 września 2021 - 08:59
    Nie zaśmiecasz, kazdy chce pogadac, pożalić się i dobrze ,że szukasz rozwiązania, my też o seksie mało rozmawiamy , ale mam zamiar to zmienić i coś się dzieje w temacie. Jeśli zależy Ci nadal na tej relacji może spróbuj jakos rozpalić , pisz jej miłe słowa , serio to wszystko jest w głowie , rozpieszczają ją i nie żałuj słów ale też pikantnych, warto próbować, co pozostało, ja bym bardzo chciała, żeby mąż wysyłał mi wiadomości w pracy , co będzie mi robił , od samego myślenie o tym jestem już podniecona , więc może u Ciebie też zadziała. Ja swojemu powiedziałam,że albo zacznie się coś dziać w tym temacie albo szukamy sobie kogoś innego ,nie mam już czasu się zastanawiać, albo kocha i rżnie albo niech spada :)

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kasia ~Kasia
    ~Kasia
    Napisane 17 września 2021 - 09:03
    A w twarz jej powiedziałeś to co czujesz ? Może trzeba terapię szokową, matko co ja bym dała za chłopa, żeby mnie chciał codziennie a nawet kilka razy :) i żeby mnie nie pytał , tylko był stanowczy.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

    • avatar ~Samotny w małżeństwie ~Samotny w małżeństwie
      ~Samotny w małżeństwie
      Napisane 17 września 2021 - 09:11
      Do: ~Kasia

      Pamietam jak pierwszy raz podjąłem temat. To była odpowiedz w stylu " A czego ty oczekiwałes, tyle lat znajomości, to normalne, ze juz nie będzie pożądania," coś w ten desen, ze seks tylko dla młodych a my juz z takim stażem to kapcie i fotel i TV.

      Jak ją łapałem w kuchni za pupę delikatnie, albo chciałem erotycznie przytulić, to była reakcja jakbym psa kijem okładał.

      Zaprzestałem i zaczałem mysleć dlaczego jest tak,ze jedna kobieta chce seksu a druga nawet przytulic sie nie chce. Zaczałem szukac winy w sobie..

      Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kasia ~Kasia
    ~Kasia
    Napisane 17 września 2021 - 09:15
    Samotny w małżeństwie a jak to było przed ślubem ? To też ma znaczenia , mężczyźni to chyba myślą , że jak nie ma temperamentu to go nabierze ? To chyba tak nie działa , ja mam duży temperament , nie jestem pokorna, zawsze miałam duże libido, oczywiście małe dzieci nie pomagają , ale mimo to zawsze, mialam ochotę na męża i nigdy mu nie odmawiałam. Musisz z nią szczerze pogadać, mój staż małżeński jest podobny, jak chce pogadać na priv to zapraszam :)

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

    • avatar ~Samotny w małżeństwie ~Samotny w małżeństwie
      ~Samotny w małżeństwie
      Napisane 17 września 2021 - 09:18
      Do: ~Kasia

      Napisz do mnie Kasia.

      andykname-bmw@yahoo.pl

      Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kasia ~Kasia
    ~Kasia
    Napisane 17 września 2021 - 09:33
    Napisałam do Cię;)

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ula ~Ula
    ~Ula
    Napisane 17 września 2021 - 13:51
    Witam, fajny temat sie rozkręca.
    Dziewczyny łączę sie z wami w bólu. Ech chyba i ja sie źle dobralam z mężem. Gdzie te jego fantazje co byly wczesniej. Czy ok 40 to juz nie mozna sie bawic w lozku. I czy to zawsze musi byc w lozku!!!!

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

    • avatar ~Samotny w małżeństwie ~Samotny w małżeństwie
      ~Samotny w małżeństwie
      Napisane 20 września 2021 - 10:00
      Do: ~Ula

      Ludzie sie bardzo róznią od siebie, ja z kolei nie mogę sobie wyobrazić , że są takie kobiety co inicjują, zabiegają, chcą seksu, lub wręcz męczą facetów o seks. Jakby mi żona powiedziala w ciągu dnia, żebym ją zerżnał, to bym sie, ze szczęscia spuścil na same te słowa. hahaha.

      Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kasia ~Kasia
    ~Kasia
    Napisane 17 września 2021 - 19:21
    Ula chyba się dobrze dobraliscie skoro wcześniej szalał, nudzą się te nasze chłopy chyba, smutne to. Próbuj go rozkręcać , moze coś pomoże, albo kochanka szukaj ,chociaż to już nie jest takie proste, przełamać się i to zrobić ,jednak człowiek ma opory.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kasia ~Kasia
    ~Kasia
    Napisane 17 września 2021 - 21:23
    ?

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy