Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Romans z szefem

Rozpoczęte przez ~Aneta40, 15 mar 2022
  • avatar ~Aneta40 ~Aneta40
    ~Aneta40
    Napisane 15 marca 2022 - 12:22
    Witam
    Jestem Aneta mam 40 lat mężatka od 13 lat niedawno zrobiłam coś głupiego a mianowicie przespałam się z szefem, zajmuje się w pracy pracą biurową to jest mała firma transportowa na dodatek biuro mieści się w domu często żona szefa pomaga mi w pracy. Z jednej strony wiem że nie powinnam a z drugiej w moim życiu już dawno nic się nie wydażyło. Boje się konsekwencji

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Okreslony ~Okreslony
    ~Okreslony
    Napisane 15 marca 2022 - 13:24
    Na początku jest strach, potem jak ci to wejdzie w krew to będzie rutyna. Jak we wszystkim najtrudniejszy pierwszy krok. Jak nic się w twoim życiu nie wydarzyło to chyba dobrze, bo mogłabyś na raka zachorować lub twoi bliscy. Skoro potrzebujesz ekscytacja to skocz na bandzi albo jedz w góry. Dla jednych rutyna jest dobra dla innych jak widać zła.
    Jak na moje oko to będziesz częściej z nim sypiała jak ci dogodził. Gorzej jak dwie rodziny rozbite będą przez twoja nudę w związku. [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuNie wchodź np. Na zdradzeni.info bo cię tam do pionu ustawiom. ]

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Aneta40 ~Aneta40
    ~Aneta40
    Napisane 15 marca 2022 - 13:36
    Trudne jest to że znam jego żonę co dziennie się widujemy w pracy

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Okreslony ~Okreslony
    ~Okreslony
    Napisane 15 marca 2022 - 13:49
    Ale trudno bo boisz się że wyda się czy trudno bo masz wyrzuty sumienia? Jak je masz to dobrze. Przerobiłem ten temat na wylot i z tą wiedzą nie mam zamiaru nigdy na akcję bocznica iść. Same kłopoty z tym, bo kiedy wchodzi w grę kochanek /ka zaczyna się agresja. Co ciekawe zdradzający o to samo partnerów posądzają. Miła pani 40 przerób literaturę w tym temacie zanim popłyniesz w dobry seks z szefem. Moja perełka to młoda kobieta która 15 lat była kochanką szefa. Rodziny nie założyła, bo czekała na romantyka, odrzucała zalety rówieśników, 15 lat święta sama czekając na cud żeby rzucił żonę no i na co to było bo zostawił ją dla młodszej kochanki, a żonę tak jak miał tak ma. Swoją drogą bajer musiał mieć nieziemski skoro młoda szprycha przy nim 15 lat była. Oczywiście pani pochwaliła się sporym rozmiarem przyrodzenia szefa i dobrym seksem, ale jak widać z perspektywy to stracone lata. Pani zamiast prowadzić dzieciaki do przedszkola po hotelach z prezesem się bawiła.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Aneta40 ~Aneta40
    ~Aneta40
    Napisane 15 marca 2022 - 13:57
    Mam wyrzuty sumienia bo po pierwsze zdradzam męża bo drugie znam jego żonę po trzecie jak jej nie ma to kochamy się też w ich łóżku

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Okreslony ~Okreslony
    ~Okreslony
    Napisane 15 marca 2022 - 14:52
    40 jak masz wyrzuty sumienia to zmień pracę. Co to za problem w tych czasach? Robisz kobiecie świnie i już. Teraz pracy dużo więc nie powinnaś mieć problemu. Skoro masz wyrzuty sumienia to nie masz chyba narcyzmu czy innego skrzywienia. Zdrada to nic ciekawego gdyż wielu ludzi cierpi. Uważaj bo zaczniesz męża o to samo posądzać z czasem. Zdrada jest tragedią na wielu płaszczyznach. Też źle bym się czuł jakbym na nią patrzył na twoim miejscu. Romans z szefem to porażka wielka. W ogóle w pracy powinno się unikać romansowania, szczególnie w dużych zakładach gdyż wieści szybko roznoszą się. Twój szef chwali się kolegom że obraca pracownicę i traktuje cię jako obiekt do zaspakajania, ale do tanga trzeba dwojga.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Aneta40 ~Aneta40
    ~Aneta40
    Napisane 15 marca 2022 - 15:03
    No ja akurat pracuje w małej firmie co oczywiście mnie nie tłumaczy.
    Wstyd się przyznać ale na początku to nawet czekałam jak wyjedzie żona szefa wiedziałam że przyjdzie wtedy

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Okreslony ~Okreslony
    ~Okreslony
    Napisane 15 marca 2022 - 15:15
    Seks to seks. Lepiej żeby z mężem dogadać się.. Zawsze można coś zmienić. Ja właśnie dziś z żoną rozmawiałem na temat mojej wyprowadzki. Też mnie oszukiwała i ostatnio znowu wyszło że z romantixem ma kontakt i przelało się. Co ciekawe z tej znajomości zero profitów ma, no może Oprócz seksu dobrego. Rzuciłem propozycje żeby polubownie bo nikomu pod górkę nigdy nie robiłem. Romantix w niczym nie pomaga, ja remontuje wszystko, koledzy moi pomagają czy rodzina, z dziećmi do lekarza też, ogółem wszystko, ale jak widać co za dużo to nie zdrowo.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Aneta40 ~Aneta40
    ~Aneta40
    Napisane 15 marca 2022 - 15:28
    Ale kobieta czasem też potrzebuje czuć być doceniona potrzebuje od czasu do czasu dostać kwiaty usłyszeć od męże świetnie wyglądasz kochanie itd. a jak tego nie ma albo jak koledzy i wyjście na piwo jest ważniejsze to prędzej czy później czuje się samotna

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Okreslony ~Okreslony
    ~Okreslony
    Napisane 15 marca 2022 - 15:57
    No i tu są nieporozumienia, bo zawsze można dogadać się. A co poza seksem szef daje? Wierz mi że próbowałem wszystkiego, pamiętałem o dniu kobiet, urodzinach, walentynkach, ale nic na siłę, bo w biedzie wychowałem się i doceniam małe rzeczy. Jak ci mąż nie odpowiada albo jego zachowanie to porozmawiaj z nim. Moim zdaniem każdy w związku powinien mieć przestrzeń dla siebie, bo jeśli mąż lubi z kolegą na piwo iść to nic złego. Najgorsze co może być to akcja bocznica. Najłatwiej na męża winę przerzucić, ten system funkcjonuje od tysięcy lat, bo przecież to wina męża. Za jakość związku oboje odpowiadacie, ale za zdradę tylko Ty. Weź to na klatę i już. Ewentualnie nie mów mężowi i żyj z tym piętnem skoro szefu lepszy w łóżku, bo tu tylko o ciekawość chodzi i zaspokojenie popędu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Okreslony ~Okreslony
    ~Okreslony
    Napisane 15 marca 2022 - 16:02
    Jeśli interesuje cię jak to z drugiej strony wygląda to wpadłem w depresję, nerwice serca i nie tylko, problemy ze snem, nawet bałem się na rower wyjść gdyż obawiałem się zawału serca. Potem podsłuchy, inwigilacja jak zacząłem podejrzewać. Pierwsze nagrania strasznie przeżyłem gdyż serce jak dzwon waliło. Są ludzie którzy przez nerwice kilka lat do pracy nie chodzą. Więc może być twój chłop w takiej sytuacji jak ja. Jeśli to zły człowiek i źle mu życzysz to rób tak dalej.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Aneta40 ~Aneta40
    ~Aneta40
    Napisane 15 marca 2022 - 17:30
    Mąż nie jest zły tylko nasze małżeństwo jest jak flaki z olejen

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kropki ~Kropki
    ~Kropki
    Napisane 15 marca 2022 - 17:57
    Ale oboje odpowiadacie za wasze małżeństwo, Ty zamiast trudniejszej drogi - walki, prób zmiany po prostu poszłaś w bok. Zastanawiam się, czego oczekujesz? Co chcesz na tym forum znaleźć?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Aneta40 ~Aneta40
    ~Aneta40
    Napisane 15 marca 2022 - 18:02
    W sumie to nie wiem chyba rozmowy

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Okreslony ~Okreslony
    ~Okreslony
    Napisane 15 marca 2022 - 20:49
    40 piszesz mało bo sama dobrze wiesz że wybrałaś drogę ala szon, ale to twoja decyzja. A jakie ma być małżeństwo? Po 1,5 roku motylki w brzuchu mijają więc to normalne. Po prostu chcesz się wybielić. Tutaj wiele osób pisząc chce potwierdzenia że dobrze robią romansując z mężatka czy żonatym. Jest przyzwolenie w większości społeczeństwa na zdradę, ale o konsekwencjach mało kto pisze. Dla mnie ten co zdradza to szon niezależnie od płci. O to mam pretensje do ojca który całe życie zamiast z dzieciakami swoimi siedzieć latał za babami. Na starość wszystkie dzieci kontakt z nim zerwały, tyle mu to dało, ale narcyzi tak mają.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~123sprawdzam ~123sprawdzam
    ~123sprawdzam
    Napisane 15 marca 2022 - 21:00
    Aneta, zadaj sobie jedno, bardzo ważne pytanie

    Po co mi to!? I co Ja z tego będę miała?

    Uświadomię Cię tylko, że jeżeli wasz romans się wyda i żona zarząda rozwodu to sąd wezwie także CIEBIE NA ŚWIADKA i będziesz musiała zeznawać pod przysięgą jak to było.

    A WTEDY WSZYSCY SIĘ O TYM DOWIEDZĄ

    Fantastyczna perspektywa!

    Oj, będzie WSTYD!

    A POTEM ROZWÓD Z MĘŻEM, I ZNOWU ROZPRAWA!
    Zastanów się GRUBO czy właśnie TEGO chcesz.

    Pozdrawiam serdecznie!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mariola ~Mariola
    ~Mariola
    Napisane 16 marca 2022 - 09:23
    Aneta ja bym w podobnej sytuacji mam 31 lat męża wiecznie nie było bo pracuje za granicą też brakowało mi czułych słówek przytulania i też mam swoje potrzeby związane z seksem dwa lata temu wydałam się w romans z dyrektorem zawsze mi słodził cześć piękna ale masz fajny tyłek itd jest starszy o demnie prawie 20 lat ale nie przeszkadza mi to jest dobrym kochankiem i nie żałuję tego

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kropki ~Kropki
    ~Kropki
    Napisane 16 marca 2022 - 10:25
    ~Mariola napisał:
    Aneta ja bym w podobnej sytuacji mam 31 lat męża wiecznie nie było bo pracuje za granicą też brakowało mi czułych słówek przytulania i też mam swoje potrzeby związane z seksem dwa lata temu wydałam się w romans z dyrektorem zawsze mi słodził cześć piękna ale masz fajny tyłek itd jest starszy o demnie prawie 20 lat ale nie przeszkadza mi to jest dobrym kochankiem i nie żałuję tego


    Bo na dupę nie upadłaś, jak mąż się dowie i zwinie i zostaniesz sama to dopiero będzie smutek bo się wygoda skończyła, wiadomo że seksu nigdy nie żałuję człowiek

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Aneta40 ~Aneta40
    ~Aneta40
    Napisane 16 marca 2022 - 11:05
    ~Mariola napisał:
    Aneta ja bym w podobnej sytuacji mam 31 lat męża wiecznie nie było bo pracuje za granicą też brakowało mi czułych słówek przytulania i też mam swoje potrzeby związane z seksem dwa lata temu wydałam się w romans z dyrektorem zawsze mi słodził cześć piękna ale masz fajny tyłek itd jest starszy o demnie prawie 20 lat ale nie przeszkadza mi to jest dobrym kochankiem i nie żałuję tego


    Nie wiem jeszcze co zrobić

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mariola ~Mariola
    ~Mariola
    Napisane 16 marca 2022 - 11:46
    Ile wasz romans już trwa jak Ci z nim dobrze tylko trzeba robić to z głową

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Strona 1 z 10
następna
Strona 1 z 28 następna

Gorące tematy