Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Romans męża

Rozpoczęte przez ~ZdradzonaAśka, 09 paź 2022
  • avatar ~Limka ~Limka
    ~Limka
    Napisane 10 października 2022 - 09:42
    A kiedy przyjeżdża? Masz gdzie pójść w razie czego? Może lepiej, żeby to on odszedł, w końcu to jego wina, dlaczego Ty z dziećmi masz się poniewierac? Przemyśl to, nie warto mu niczego ułatwiać, dodatkowo cierpieć jeszcze skoro zniszczył rodzine to niech ponosi konsekwencje.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Red ~Red
    ~Red
    Napisane 10 października 2022 - 09:56
    Tu Limka ma rację. Dlaczego Ty masz odejść? Spakuj go i niech spierdala. To on podjął decyzję, że będzie se pierdic na boku, was zostawił.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Milka ~Milka
    ~Milka
    Napisane 10 października 2022 - 10:29
    Jak ja mojemu powiedziałam, żeby się wyprowadził, to powiedział, że to też jest jego dom ...
    :-))))

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Red ~Red
    ~Red
    Napisane 10 października 2022 - 10:36
    Milka, oczywiście, że to też jest jego dom. Dom na który fekalia swoje wydał. Pomyśl, nasral na to, nie miej litości, on nie miał odwagi, zwykły ciul.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Red ~Red
    ~Red
    Napisane 10 października 2022 - 10:40
    Był tu gdzieś watek z cyklu po latach. Jednoznaczny, "zabij, nie miej litości". Choć każdemu życzę powodzenia.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ZdradzonaAśka ~ZdradzonaAśka
    ~ZdradzonaAśka
    Napisane 10 października 2022 - 10:43
    No niestety to ja będę musiała się wyprowadzić, bo mieszkamy w domu teściów... Przemęczę się u mamy póki czegoś nie wynajmę...

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wniosek ~Wniosek
    ~Wniosek
    Napisane 10 października 2022 - 11:54
    Red a ty juz swoją niewierna wyjeb...es z chalupy czy tylko innym dajesz zlote rady

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

    • avatar ~Albert ~Albert
      ~Albert
      Napisane 10 października 2022 - 14:25
      Do: ~Wniosek
      Otóż to! Znam osobiście przypadek, że gość zdradził żonę i sam się wyprowadził z domu a żona z synem została w domu na posesji razem z teściami.

      Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wniosek ~Wniosek
    ~Wniosek
    Napisane 10 października 2022 - 14:36
    Łatwo sie tu wymadrzac i komuś nawrzucac wez go wyje... z chałupy nakop do dupy, nie dawaj szansy bo sie kurw...ł, jesteś nikim, bo nie wyjeba...as go na zbity pysk i tego typu a sam co? Stosuje te zasady? Nie cierpie hipokryzji

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Red ~Red
    ~Red
    Napisane 11 października 2022 - 13:46
    Do Wniosek. Moja się powoli pakuje, od listopada się wyprowadza. Nie ma złotych rad, piszę subiektywnie, na podstawie tego co sam przezywam.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ENG40 ~ENG40
    ~ENG40
    Napisane 23 listopada 2022 - 17:03
    wspolczuje Ci, przechodze teraz przez cos podobnego, romans mojego meza byl krotszy....boli cholernie, i uczuciowy rollercoaster. Strach, z to sie powtorzy. Ja zdecydowalam sie zostac, sprobowac. Wiem, ze podejmuje ryzyko, ze znow moze mnie tak zranic. To co si stalo odebralo mi poczucie bezpieczenstwa, ale dalo cos wzamian - przypomnialam sobie, ze ja tez jestem wazna, ze jestem kobieta, ze poswiecilam siebie, swoje ja i w zamian dostalam kopniaka jakiego nigdy sie nie spodziewalam. Juz nigdy nie bede ta sama kobieta, moje malzenstwo tez juz nigdy nie bedzie takie samo. Czy przetrwa, tego nie wiem ... ale swiadomie ryzykuje.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

    • avatar ~Ona ~Ona
      ~Ona
      Napisane 23 listopada 2022 - 22:01
      Do: ~ENG40
      Współczuję Ci, twój mąż cię skrzywdził ale niestety nie tylko Ciebie, kobietę z którą Cię zdradzał też skrzywdził, obie cierpicie przez niego.
      Wybaczyłaś mu, twoja decyzja, pewnie zrobiłaś to co jest najlepsze dla Ciebie, tylko jeśli uszło mu to płazem, zrobi to znowu i skrzywdzi kolejną kobietę, kolejną oszuka.

      Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ZdradzonaAśka ~ZdradzonaAśka
    ~ZdradzonaAśka
    Napisane 23 listopada 2022 - 23:09
    Mała aktualizacja : mąż dalej w delegacji, do przyszłej soboty... Widzę w nim zmianę, dużo więcej rozmawiamy, ma zupełnie inne podejście do mnie. Tak jakby dopiero mogąc to stracić, docenił co ma . Zobaczymy czy za słowami pójdą też czyny. Tematu romansu nie poruszamy, bo nie chcemy o tym rozmawiać przez telefon, tylko w 4 oczy. Ostatnio sam wspomniał , że chce porozmawiać o tym, zamknąć za sobą ten rozdział i zacząć nowy. Dać mi w końcu to na co zasługuję. Może i naiwnie, ale wierzę, że możemy być tymi, którzy po zdradzie zbudowali jeszcze silniejszą więź.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

    • avatar ~Określony ~Określony
      ~Określony
      Napisane 24 listopada 2022 - 04:39
      Do: ~ZdradzonaAśka
      Słuszna twoja uwaga o naiwności. Pamiętaj że on kłamstwo ma we krwi. Długo cię okłamywał z pokerową miną więc co ma Ci powiedzieć?? Wszyscy kiedyś byliśmy naiwni, to dobra cecha, ale niektórzy potrafią wykorzystać. Lepiej założyć gorszy scenariusz żeby niepotrzebnie nie rozczarować się. Zawsze i wszędzie to sprawdza się, mi nawet w pracy pomaga.

      Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Taka ~Taka
    ~Taka
    Napisane 24 listopada 2022 - 08:02
    Ja zawsze uważałam ze na zaufanie trzeba zasłużyć . Zawsze brałam pod uwagę czarne scenariusze . Niestety mąz uważał to za duzą wadę .Często sie o to kłóciliśmy.
    A co do autorki to podziwiam ja po zdradzie bym nie mogła palcem ruszyć. Ciągle bym miała przed oczami co tamtej robił. Nie do przejścia.
    Ale życzę powodzenia :)

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~alka ~alka
    ~alka
    Napisane 08 grudnia 2022 - 18:52
    ja bym nie wybaczyla.. tez swieta nie jestem, mam konto na adoreo.com pisze z facetami i swintusze aleee moj maz o wszystkim wie i akceptuje to... gdyby jednak ktores zdradzilo to ja nie widze przyszlosci zwiazku

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

    • avatar ~Kpr Wiaderny ~Kpr Wiaderny
      ~Kpr Wiaderny
      Napisane 11 grudnia 2022 - 10:31
      Do: ~alka


      Wg ciebie swintuszenie z facetami mając męża jest w porządku? Intymne zdjęcia też są? Może Twój mąż to akceptuje bo nie ma wyjścia.

      Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2
Strona 2 z 2
poprzednia Strona 2 z 2

Gorące tematy