Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Rolki z kobietami

Rozpoczęte przez ~Aluta, 22 lut 2024
  • avatar ~Aluta ~Aluta
    ~Aluta
    Napisane 22 lutego 2024 - 18:17
    Ostatnio odkryłam że mój mąż ogląda na fejsie, yt i innych dużo rolek z roznegliżowanymi panienkami, żle się poczułam z tym a jeszcze gorzej jak po pytaniu czemu to ogląda odparł ze w innych tematykach też ogląda filmiki.
    I sama nie wiem czy warto się przejmować z drugiej strony żle się z tym czuję że ogląda takie zdjęcia

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~doris ~doris
    ~doris
    Napisane 22 lutego 2024 - 18:24
    Rozumiem cię, bo miałam identyczną sytuację. Juz nie wiem czy gorsze samo oglądanie czy to kłamanie, że "to nie tak, to samo mu się wyświetla" itd. Sama zaczęłam po prostu oglądać profile wysportowanych i półnagich mężczyzn, choć gdyby nie robił tego mój partner, to też bym tego nie robiła. Ale czemu mam być robiona w ch...ja a sama być grzeczną partnerką.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy