Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Rady odnośnie flirtowania

Rozpoczęte przez ~Początkująca, 07 sty 2020
  • avatar ~Początkująca ~Początkująca
    ~Początkująca
    Napisane 07 stycznia 2020 - 20:56
    Witam wszystkich! Drodzy Panowie, pisze w nietypowej sprawie- jestem młodą dziewczyną, niedawno zakończyłam boleśnie kilkuletni związek. Nie szukam teraz nikogo na poważnie, ale doszłam do wniosku że przez mój długoletni staz 'nie wyszumialam sie', miałam zbyt mało kontaktów z chłopakami. Teraz chciałabym to nadrobić, nauczyć się nawiązywać nowe znajomości, spotykać z facetami, po prostu żyć ???? tu tkwi jednak problem, ponieważ pomimo 25- tki na karku totalnie nie potrafię flirtować ani podrywać. Jestem totalne drewno jeśli chodzi o uwodzenie, flirty, nie umiem też odczytywać sygnałów. Jestem raczej dość ładna, zawsze dla wszystkich miła, ale to za mało. Dlatego potrzebuje Was- Waszej porady. Chce się nauczyć flirtować i podrywać, ot tak niezobowiązująco. Potrzebuje kogoś, kto wytłumaczy mi meandry męskiej psychiki, podpowie czy robię dobrze czy źle i co czasem obrany przeze mnie obiekt miał na myśli. Poszukuję trochę takiego coach' a w sprawach damsko męskich ???? dodam że mam na oku pewnego pana Z., Z którym pracuje. Jest o parę lat starszy, chętnie niezobowiązująco flirtuje z innymi dziewczynami. Nie chcę go na powaznie podrywać, bo nie chce teraz żadnych dramatów ani związków, ale po prostu chce trochę na nim poćwiczyć, bo wiem że sam chętnie zagaduje i na pewno go tym nie skrzywdzę. Już nawet podjęłam pewne kroki, ale potrzebuje męskiej porady. Pomożecie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy