Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Pytanie do panów

Rozpoczęte przez ~Mania89, 22 cze 2023
  • avatar ~Mania89 ~Mania89
    ~Mania89
    Napisane 22 czerwca 2023 - 13:10
    Cześć:)
    Mam pytanie głównie do części męskiej tego forum. Czy mieliście kiedykolwiek w związku taką sytuację, że baliście się że " znowu" będziecie musieli to robić ( chodzi o seks).
    Co musiało by się stać abyście tak myśleli?

    Pozdrawiam serdecznie
    :)

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

    • avatar ~Nerd ~Nerd
      ~Nerd
      Napisane 28 czerwca 2023 - 11:52
      Do: ~Mania89

      Seks to nie sztafeta, czy jakieś inne zawody sportowe. Nie jest ważne czy zrobi się to raz czy trzy, to ma być po prostu fajne :) Liczy się jakość a nie ilość. Gdy partnerzy są dopasowani może być nawet trzy razy i za każdym razem bedzie ekstra. Seks to nasze zmysły, wyobrazenia, zapach.... Gdy nie ma dopasowania bedzie lęk i obawa nawet przed pierwszym aktem....uniki itd, będzie zmuszanie się... Seks jest czymś mega przyjemnym, czymś co chce się bardzo że sobą robić.... robić spontanicznie, chętnie....nie na akord.

      Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~m3 ~m3
    ~m3
    Napisane 28 czerwca 2023 - 06:46
    Ja miałem . Brak doświadczenia partnerki w pewnych kwestiach seksualnych ... "rodziła" ból ... i jeszcze nuda ... ciągle tak samo ... lub jeszcze ciągle i ciągle ( ninfomanka - to było przekleństwo ) Poważnie, teraz tak myślę że człowiek to nie robot wszystko ma swoje granice ... Zdziwiona ? tak Ninfomanka na dłuższą metę to kara.... ale raz w miesiącu by się przydała :)

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy