Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Pyt.do Panów..

Rozpoczęte przez ~Nastia, 18 gru 2018
  • avatar ~Nastia ~Nastia
    ~Nastia
    Napisane 18 grudnia 2018 - 19:02
    Kim dla Was są kochanki? Czy można taką kobietę szanować?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Pawciokiel ~Pawciokiel
    ~Pawciokiel
    Napisane 19 grudnia 2018 - 19:06
    Pewnie że kochankę trzeba szanować tak jak każdą kobietę

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Nastia ~Nastia
    ~Nastia
    Napisane 19 grudnia 2018 - 19:13
    Chodziło mi o czy można mieć szacunek do kobiety, która weszła zonatemu mężczyźnie do łóżka.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Pawciokiel ~Pawciokiel
    ~Pawciokiel
    Napisane 19 grudnia 2018 - 19:28
    Pewnie że tak
    Jeśli facet by nie chciał to by nie wypuścił jej do swojego łóżka,
    Więc w jego małżeństwie musiało się cos zepsuć lub np. Ogień już dawno wygasł

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Nastia ~Nastia
    ~Nastia
    Napisane 19 grudnia 2018 - 19:44
    Skomplikowana sytuacja u mnie też... On mówi, że zawsze będzie mnie traktował z szacunkiem zrobi tylko to na co pozwolę. Ale..czy to w ogóle ma rację bytu.
    Dość długo jesteśmy w kontakcie. Od kilku miesięcy się spotykamy. Kilka dni temu wyladowalismy w łóżku.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Tristan ~Tristan
    ~Tristan
    Napisane 21 grudnia 2018 - 19:48
    Wszystko ma sens jaki wszystko jest bez sensu zależy jak na to spojrzeć;) Zależy czego potrzebujesz i szukasz? Nie zamienia się nigdy kochanka na męża, bo wówczas czar szybko pryska. Żyj chwilą, przyjmuj to co dostajesz, staraj się trzymać uczucia na wodzy bo to potem odchorujesz. Niczego nie oczekuj, niczego sobie nie wyobrażaj. Po tym jak Cię traktuje sama powinnaś wiedzieć czy on Cię szanuje? Jeśli tak to innymi się nie przejmuj bo wszystkich nigdy nie zadowolisz;) Trzymaj się;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Nastia ~Nastia
    ~Nastia
    Napisane 26 grudnia 2018 - 08:49
    No właśnie...uczucia ciężko trzymać na wodzy. Już jestem zaangażowana,tęsknię, myślę.. Jest jakieś zauroczenie napewno pożądanie. Na nic więcej nie możemy sobie pozwolić. Mamy rodziny i niczego nie chcemy zmieniać. Nigdy nie będziemy razem.
    Znamy swoje oczekiwania. Po prostu chcemy spotkać się czasem miło spędzić czas ,a później wrócić do domu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Tristan ~Tristan
    ~Tristan
    Napisane 27 grudnia 2018 - 19:35
    Ależ Nasti uczucia są wpisane w życiowe kłębowisko doznań. Spokojnie to tylko miłość;) Uwierz mi, że lepiej kochać i cierpieć czując jak krew buzuje w żyłach niż przetrwać całe życie na mieliźnie stonowanych przyjemności;) Jeśli Wam to wystarczy to cieszcie się chwilą. Delektuj się tym co przemija bardzo szybko;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Nastia ~Nastia
    ~Nastia
    Napisane 28 grudnia 2018 - 16:45
    Przeminie chyba szybciej niż się spodziewałam:(
    Odkryłam, że nadal pisze na portalu, na którym się poznaliśmy. Szukajac kogoś..Nie rozumiem tego. Jest mi tak cholernie przykro. Dlaczego ciągle zapewnia, ze jest mu ze mną tak dobrze? Po co twierdzi, ze wypelniam mu pustkę w życiu? Przecież wie, że jest dla mnie kimś ważnym i chcę by spotykał się tylko ze mną. Obiecał mi to. Wierzylam w to naiwnie.Myślałam, że coś dla niego znacze. Tak mi ciężko.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Tristan ~Tristan
    ~Tristan
    Napisane 28 grudnia 2018 - 17:17
    No cóż Nasti, faceci to myśliwi. Czasem bardziej od być z kimś wolą zdobywać kogoś czyniąc co rusz sobie nowe wyzwania w postaci nowych kobiet. Przykro mi ale cała masa facetów jest kiepska w monogamii:( Nie zatrzymasz nikogo na siłę. Im bardziej Ty będziesz chciała tym szybciej on będzie się z tego wycofywał. Możnazieć portalu się poznaliśmy?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Nastia ~Nastia
    ~Nastia
    Napisane 28 grudnia 2018 - 17:33
    Nikogo nie zamiarzam trzymać na siłę. Czuję ogomny zawód.
    Poznaliśmy się przez fb.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Nastia ~Nastia
    ~Nastia
    Napisane 06 stycznia 2019 - 12:31
    Jak sobie z tym poradzić...Jest mi tak ciężko.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Tristan ~Tristan
    ~Tristan
    Napisane 06 stycznia 2019 - 15:27
    Takie jest życie Nasti, ból i radość. To banał ale tak już jest i trzeba to przyjąć. Nie ma na to lekarstwa. Możesz starać się o tym nie myśleć zajmując czymś innym myśli, ciągle szukać sobie jakiegoś zajęcia jednak serca nie oszukasz. Trzymaj się!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~44 ~44
    ~44
    Napisane 12 stycznia 2019 - 10:51
    Autorko tematu , mam pytanie . Co tam u Ciebie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy