Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Edukacja i rozwój

Przyszłościowe języki

Rozpoczęte przez ~Humbert, 19 sty 2015
  • avatar ~Humbert ~Humbert
    ~Humbert
    Napisane 19 stycznia 2015 - 15:17
    Zastanawiam się nad kursem rosyjskiego lub włoskiego (ewentualnie hiszpańskiego). Żona chodzi do empiku na włoski i sobie chwali, a ja nie mogę się zdecydować, który język wybrać. Na co byście stawiali?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marek68 ~Marek68
    ~Marek68
    Napisane 11 maja 2015 - 10:11
    Ja stawiałbym na rosyjski, myślę że to jeden z najbardziej przyszłościowych języków i sam chciałbym zacząć się go uczyć. Nie wiem tylko, czy takie kursy książkowe to dobry pomysł, ja nie byłbym w stanie tak uczyć się języka. Nie myslałeś może o jakiejś szkole językowej? Ja szukam właśnie dla siebie jakiejś ale na pomorzu, a nie wiem skąd jesteś.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mustang ~Mustang
    ~Mustang
    Napisane 28 sierpnia 2015 - 10:21
    W szkole uczyłem się rosyjskiego i z sentymentu wróciłem do tego języka. Wiedziałem, że będę miał łatwiej niż np. z angielskim. Zapisałem się [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisudo Akademii Językowej ] i już pół roku uczę się ponownie języka rosyjskiego. wybierz to co Ci się bardziej podoba.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gordonso ~gordonso
    ~gordonso
    Napisane 29 września 2015 - 11:10
    Angielski to wciąż podstawa, można się wszędzie dogadać, każdą instrukcję sprzętu przeczytać itd. Sam zapisałem się na dosyć intensywny kurs jezykowy [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisudo speak upa ] żeby się już perfekt nauczyć tego języka, teraz mam apetyt na rosyjski.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~tomking ~tomking
    ~tomking
    Napisane 07 marca 2016 - 23:38
    Ja też od jakiegoś czasu uczę sie [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuw Akademii Językowej w Gdyni, ]tyle że francuskiego i jestem zadowolony...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ ~
    ~
    Napisane 15 lipca 2016 - 15:01
    Myślę, że najlepiej uczuć się hiszpańskiego - jest stosunkowo łatwy, choć nie tak popularny jak angielski. Co do rosyjskiego, to nie jestem przekonany czy to taki przyszłościowy język...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy