Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Przyjaciolka

Rozpoczęte przez ~Monika, 22 sie 2018
  • avatar ~Monika ~Monika
    ~Monika
    Napisane 22 sierpnia 2018 - 20:11
    A moj maz zdradzil mnie z inna...nazywa ja przyjaciolka i wypiera sie ze nic ne bylo
    Kolezanka pokazala mi zdjecia z klubu ta sama dziwka w objeciach...a potem wakacje razem ....a ja opieka nad dziecmi i martwienie sie jak zaplace za wakacje... on wypiera sie wakacje z kolegami a ona w ostatniej chwili wiec on musial zabookowac z nia to taniej ten sam pokoj lozko... kilka wersji jak to jechali z kolegami inna za kazdym razem.... jestem z nim i nienawidze kazdy jeden dzien i powoli umieram .... nie chce zranic dzieci wiec niszcze siebie... a on niby ze sie stara ale nie ma nic ....zero

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ewcia ~ewcia
    ~ewcia
    Napisane 29 sierpnia 2018 - 22:12
    Mam bardzo podobnie ... Albo jeszcze trochę gorzej ... Jak chcesz pogadać to pisz na ewcia0907@interia.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy