Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Klinika ciała i ducha

Przeziębienie plus ból ucha

Rozpoczęte przez ~Maras, 04 gru 2019
  • avatar ~Maras ~Maras
    ~Maras
    Napisane 04 grudnia 2019 - 14:46
    Panowie, czy ból (może to infekcja) ucha w czasie zwykłego przeziębienia jest normalny? Czym to łagodzić, a najlepiej całkowicie usunąć?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Golski ~Golski
    ~Golski
    Napisane 10 grudnia 2019 - 10:14
    U mnie była taka opcja, że byłem przeziębiony, lekarz dał mi leki, a potem zaczęło się zapalnie ucha. Masakra... Kolejna wizyta u lekarza i nowe leki. Nie była to bardzo silna infekcja, więc brałem krople lix na pozbycie się zalegającej wydzieliny i zmniejszenie bólu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Maras ~Maras
    ~Maras
    Napisane 12 grudnia 2019 - 19:29
    Byłem u lekarza i rzeczywiście powiedział, że dobrze że przyszedłem i kazał mi wpuszczać do ucha jakieś krople. A że znałem już lix, to zapytałem o nie i okazało się, że będą ok. Rzeczywiście z uchem jest lepiej.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~filski ~filski
    ~filski
    Napisane 17 grudnia 2019 - 11:08
    Ale dobrze rozumiem, że krople lix są bez recepty? Czy przez to, że lekarz Ci je polecił, to wcześniej trzeba wybrać się na wizytę?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy