Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Przestał stawać

Rozpoczęte przez ~pardon, 19 lip 2023
  • avatar ~pardon ~pardon
    ~pardon
    Napisane 19 lipca 2023 - 08:21
    Witam. Obecnie mam 25 lat i jakies 4 lata temu pala przestala mi tak mocno stawac. Obecnie staje jedynie przy dluzszej symulacji. Wytrysk rowniez nie jest taki duzy.Nie ma takiej objetosci jak kiedys i orgazmy nie sa takie duze.Rozumiem wiek i te sprawy ale w takim wieku raczej nie powinno byc takich problemow co nie ? ;/ Czy sa moze jakies srodki na to aby to poprawic? Dodamze nie chce za bardzo przyjmowac lekow i zastanawialem sie nad czyms ziolowym......

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mikto ~Mikto
    ~Mikto
    Napisane 19 lipca 2023 - 11:37
    U mnie zoło powoduje to ,ze właśńie cały się rozluźniam i jest odwrotkna sytuacja. Penis nie chce stawać.Autorze poczytaj sobie o Cum on bo obecnie sam to przyjmuję.Efekty są i to bardzo dobre. Tyle,ze trzeba brać to regularnie bo jak bierze się w kratkę czyli jednego dnia się bierze a drugeigo nie to nie ma się na co nastawiać. Wtedy efekty będą żadne.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~pardon ~pardon
    ~pardon
    Napisane 19 lipca 2023 - 12:46
    Nie powoduje uzależnienia?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mikto ~mikto
    ~mikto
    Napisane 19 lipca 2023 - 12:50
    Jakbyś brał sildenafil to faktycznie mozna się zastanowić czy Cie nie uzależni, ale cum on to jedynie same zioła tak wiec nie, nie powoduje to uzależnienia. Bierz na spokojnie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy