Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Inne tematy

Przeprowadzka

Rozpoczęte przez ~Marianko, 25 maj 2018
  • avatar ~Marianko ~Marianko
    ~Marianko
    Napisane 25 maja 2018 - 10:34
    Jaką możecie mi polecic firme od przeprowadzek w warszawie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mietek ~Mietek
    ~Mietek
    Napisane 25 maja 2018 - 10:36
    Ja korzystałem z usług firmy Wiki podczas przeprowadzki. Są godni zaufania, odezwij sie do nich.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~napan ~napan
    ~napan
    Napisane 08 marca 2019 - 11:10
    ~Mietek napisał:
    Ja korzystałem z usług firmy Wiki podczas przeprowadzki. Są godni zaufania, odezwij sie do nich.

    również polecam tą firmę - solidna i tania, a przeprowadzka z nimi jest ekspresowa

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~olek3 ~olek3
    ~olek3
    Napisane 16 marca 2019 - 20:01
    My przeprowadzilimsy sie niedawno do nowego domku i powiem wam, ze od razu wybralismy sobie nowego dostawce energii - pulsar energia :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~hames ~hames
    ~hames
    Napisane 02 sierpnia 2019 - 08:24
    Firma nazywa się Adexim, przeprowadzali nam firmę w Warszawie, w sensie – całe biuro. Wszystko odbyło się bez żadnych komplikacji, nie mieliśmy problemów, bez poślizgów czasowych, nic nie zostało zniszczone. Zatem zakładam, że u was będzie podobne. Ale nikt nie poda wam z góry kosztu – to różnie może wyjść.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kokest ~kokest
    ~kokest
    Napisane 31 lipca 2020 - 10:33
    Zdecydowanie potwierdzam. 2 tygodnie temu Adexim robił nam dużą przeprowadzkę i wszystko zostało załatwione od A do Z. Dużo rzeczy do spakowania, masa spraw do załatwienia, ale wszystko zostało ogarnięte, jak należy. I tak to powinno wyglądać.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jakub92 ~Jakub92
    ~Jakub92
    Napisane 14 listopada 2020 - 22:04
    Według mnie przeprowadzki nie należą do najprzyjemniejszych rzeczy. U mnie samo pakowanie trwa wieczność. Najczęściej pakuje się w kartony i pudła. Czasami robię rundkę po okolicznych sklepach i proszę sprzedawczynie, żeby odkładały dla mnie kartony. Jeżeli nie mają to kupuję je w sklepach meblowych. Najgorzej jest z delikatnymi rzeczami, zawsze się boję, że talerze się potłuką itd. Najdelikatniejsze rzeczy owijam zawsze w folię bąbelkową i jeszcze opisuje karton, żeby wiedzieć, że trzeba na niego uważać. Ja mam taki system. Korzystam też zawsze z firmy przeprowadzkowej https://przeprowadzki-gorzow-wielkopolski.pl/

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kogiel ~kogiel
    ~kogiel
    Napisane 20 listopada 2020 - 10:16
    Na pewno Adexim - to mamy sprawdzone. Dużą przeprowadzkę nam zrobili i wszystko zostało załatwione bez jakichkolwiek opóźnień, a właśnie na tym nam zależało. A jak to wyglądało u was? Nie zazdroszczę im. Noszenie tego wszystkiego z 4 piętra raczej przyjemne nie było.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~poper ~poper
    ~poper
    Napisane 01 marca 2021 - 10:11
    Adexim organizował nam przeprowadzkę 2 tygodnie temu. Wszystko poszło bez opóźnień i komplikacji, tak, jak nam zależało. To była przeprowadzka firmowa - kluczowe znaczenie miało dla nas załatwienie tego w zakładanym czasie, żeby firma mogła wrócić do działania. I się udało.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~alenka ~alenka
    ~alenka
    Napisane 01 czerwca 2021 - 19:13
    Jak szukacie firmy od przeprowadzek i to naprawdę profesjonalnej, gdzie wszystko jest zorganizowane na tip top to polecam Max przeprowadzki, bardzo konkretna firma.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~papter ~papter
    ~papter
    Napisane 04 czerwca 2021 - 10:23
    Z Adeximem wszystko udało się zrealizować zgodnie z planem, tak, jak tego chcieliśmy. Nie ogarnęlibyśmy tego na własną rękę – masa rzeczy, w dodatku noszenie z wysokiego piętra. Raczej ciężko mi to sobie wyobrazić. Docelowo wyszło optymalnie – z niewielką ingerencją z naszej strony.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~jasper ~jasper
    ~jasper
    Napisane 24 sierpnia 2021 - 10:25
    Czekamy na jeszcze jedną wycenę, ale raczej zdecydujemy się na Adexim. Chodzi nie tylko o koszt, ale też jakość kontaktu i konkretne informacje, które usłyszeliśmy. W zasadzie wszystko jest jasne i ogarnianie tego na takich zasadach po prostu mi się podoba. Zobaczymy, jak będzie dalej.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Piotrek ~Piotrek
    ~Piotrek
    Napisane 12 października 2021 - 15:11
    Jeśli mam polecić sprawdzoną firmę, gdzie nie interesuje cie nic, umawiasz się na określony czas a firma za Ciebie wszystko organizuje to ja polecam Japa&Co. Profesjonalna ekipa do przeprowadzki !!!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy