Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Przedwczesny wytrysk partnera

Rozpoczęte przez ~Lomka, 05 cze 2023
  • avatar ~Lomka ~Lomka
    ~Lomka
    Napisane 05 czerwca 2023 - 08:59
    Jestem z moim aktualnym partnerem od około 6 miesięcy. Problem polega na tym, że od jakiegoś czasu rozpoczęliśmy współżycie. Na początku były to zwykłe pieszczoty, ale za każdym razem posuwaliśmy się dalej. No i w końcu stało się... a właściwie prawie się stało, bo on zbyt szybko doszedł. Później było jeszcze kilka prób z podobnym rezultatem. Dodam, że ja mam 23 lata a on 20. Zastanawiam się jak rozwiązać ten problem, bo widzę, że dla niego jest to też stresująca sytuacja...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~welwi ~welwi
    ~welwi
    Napisane 05 czerwca 2023 - 09:20
    W tym wieku to dosyć naturalna sprawa. Z wiekiem nabierze wprawy i będzie mógł dłużej. Zanim to nastąpi proponuję zmianę strategii. Nich on się głównie Tobą zajmuje (staraj się go nie stymulować). Warto też zainwestować w jakieś gadżety. Myśleliście o tym? Kolejna sprawa to preparaty wydłużające czas stosunku dla niego. Są przecież różnego rodzaju środki, prezewatywy, żele czy środki w spray. Działają one tak, że hamują nadwrażliwość receptorów dotyku.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lomka ~Lomka
    ~Lomka
    Napisane 12 czerwca 2023 - 09:20
    Naturalna sprawa, ale wiesz - nie wpływa to budująco na związek. Dla mnie jest to jednak istotna kwestia, aby w tych sprawach wszystko układało się tak jak powinno.
    O jakich preparatach mówisz? Niczego takiego jeszcze nie stosowaliśmy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~welwi ~welwi
    ~welwi
    Napisane 12 czerwca 2023 - 09:26
    No na przykład seria Orgasm Control. Naprawdę o tym nie słyszałaś? Są to tabletki plus krem. Składają się z ziołowych składników i są polecane nawet przez lekarzy. Można je kupić bez recepty i na Waszym miejscu zdecydowałabym sie właśnie na to. Nie ma sensu na poczatku truć się jakimiś lekami na receptę. No i jestem pewna,że on protestowałby przed wybraniem się do lekarza :P

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lomka ~Lomka
    ~Lomka
    Napisane 15 czerwca 2023 - 14:01
    Nie słyszałam. Po prostu wcześniej nie interesowałam się takimi rzeczami i tyle.Czy mogę to dostać może w sieciowych sklepach? Takich jak na przykład Natura czy Rossman? Może i powinnam mu coś takiego kupić....

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~rrrrs ~rrrrs
    ~rrrrs
    Napisane 16 czerwca 2023 - 13:11
    Jedynie do zamówienia w sieci

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy