Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Przedwczesny wytrysk faceta

Rozpoczęte przez ~Parpalia, 04 sie 2022
  • avatar ~Parpalia ~Parpalia
    ~Parpalia
    Napisane 04 sierpnia 2022 - 09:01
    Wspolzyjemy od 15 lat, zawsze wszystko było ok. Ostatnio miał wytrysk podczas długiej gry wstępnej, ale to głównie on rozgrzewal mnie. Bylismy bardzo podnieceni. Czy możliwe ze to jednorazowa sytuacja, czy raczej początek problemów?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~exme ~exme
    ~exme
    Napisane 05 sierpnia 2022 - 08:39
    Oj weź przestań.Facet to nie robot i za każdym razem nie bedzie tego robił nie wiadomo ile.Coś takiego moze się zdarzyć każdemu. Po prostu był podniecony, może długo nie uprawiał seksu. Może tak na niego zadziałałaś. Moiże stymulacja była zbyt duża. Na następny raz jak chcecie dłuzej to kupcie sobie chusteczki orgasm control albo po prostu prezerwatywę (jak ma sie na sobie prezerwatywę to mozna o wiele dłużej)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~,uxtorbe ~,uxtorbe
    ~,uxtorbe
    Napisane 05 sierpnia 2022 - 13:12
    Ja mam małe pytanie co do tych chusteczek. Bo już czytam o nich w którymś tam temacie. mianowicie czy nie mają żadnych efektów ubocznych? No i dobra, nawet jeśli zadziałają na faceta to czy jak on od razu włoży w nią to czy przypadkiem nie znieczuli również i jej? Bo jednak kobieta nie potrzebuje takiego znieczulenia :P Na moje oko.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~exme ~exme
    ~exme
    Napisane 08 sierpnia 2022 - 11:05
    No jak od razu się w nią wpakujesz to faktycznie może to podziałać w ten sposób, ale wystarczy zwykle odczekać te kilka minut i można już bez problemu :P My zwykle robimy tak: na początku krótka gra wstępna potem jak on osiągnie erekcję to wyjmujemy chusteczkę i smarujemy mu penisa, często ja to robię w ramach tej gry. Potem on się zajmuje mną (minetka i te sprawy). I następnie jak minie trochę czasu to on zabiera się do roboty (zwykle te 5-10 minut). Wtedy on może dłużej a na mnie to nie działa. Dopóki płyn jest wilgotny to nie polecam bo rzeczywiście może to znieczulić i kobietę :D

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy