Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Przedwczesny wytrysk

Rozpoczęte przez ~obest, 25 sty 2024
  • avatar ~obest ~obest
    ~obest
    Napisane 25 stycznia 2024 - 10:26
    Dzień dobry Mam problem i chciałbym z nim coś zrobić chodzi mi o przedwczesny wytrysk sytuacja jest stresująca gdy się zabawiamy z moją dziewczyna bardzo szybko dochodzę trwa jakieś mniej niż minute chcę się pozbyć tego problemu i chce iść do lekarza jestem z śląska i chciałbym się zapytać do jakiego lekarza mam się udać i jakiego polecacie lekarza

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~nimski ~nimski
    ~nimski
    Napisane 25 stycznia 2024 - 11:14
    Niestety żadnego lekarza Ci nie polece . Jednak mam kilka propozycji:
    prezerwatywa z prążkami
    odpowiednie kółeczka na penisa, które zmniejszają dopływ krwi
    prezerwatywa ze środkiem
    oc wipes - są to chusteczki, które wmasowujesz w penisa 0( zawierają w sobie płyn , ktory wpływa na lekkie znieczulenie penisa).
    ewentualnie tabletki ( dobre są orgasm control).
    Czy probowałeś tego wszystkiego?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~obest ~obest
    ~obest
    Napisane 25 stycznia 2024 - 12:27
    Dziękuje za odpowiedz
    nie próbowałem postaram wypróbować
    Chciałbym się jeszcze zapytać jak użyje środki znieczulające
    będę mógł drugi raz po chwili odpoczynku
    jak wygląda sprawa tabletek jak długo musiałbym zażywać była poprawa

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~natan ~natan
    ~natan
    Napisane 25 stycznia 2024 - 12:29
    Nie wiem czy już zdecydowałeś się na wizytę u lekarza czy nie, ale tak jak osoba powyżej mogę CI polecić chusteczki na penisa oc wipes. Drobny zakup, a działanie naprawdę świetne U mnie sytuacja wcześniej była dośc patowa ponieważ bez gumy konczyłem w kilka ruchów. Z kolei w gumie penis opadał. Oc wipes jest o wiele wygodniejsze. Poza tym u nas jest to taka niby gra wstepna. Kobieta przed seksem wmasowuje mi to w penisa.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~wolny ~wolny
    ~wolny
    Napisane 25 stycznia 2024 - 12:51
    Gdzie to jest do kupienia?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~szalnik ~szalnik
    ~szalnik
    Napisane 25 stycznia 2024 - 12:54
    Bedziesz mógł. Taka chusteczka nie dziala długo, zawiera niewielką ilośc środka znieczulającego. Tak wieć bedziesz również czuł penisa podczas stosunku ale bedziesz mógł dłuzej.
    Jesli chodzi o tabletki to trzeba poczekać mniej wiecej miesiąc (to również zależy od osoby bo na jedną zadziała to szybciej, inna musi poczekać trochę dłużej).

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy