Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Przedwczesny wytrysk

Rozpoczęte przez ~Perdon, 22 gru 2022
  • avatar ~Perdon ~Perdon
    ~Perdon
    Napisane 22 grudnia 2022 - 10:01
    Mysle,ze nie tylko ja tutaj mam problem z przedwczesnym wytryskiem i któryś z panów również się z tym zmaga.Jak sobie radzicie? Macie jakies swoje sprawdzone środki na wiekszą kontrolę?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czerwon ~czerwon
    ~czerwon
    Napisane 22 grudnia 2022 - 10:57
    No cóż. Długodystansowcem nigdy nie byłem i raczej nigdy nie będę, ale wypracowałem sobie kilka sposobów na to aby uprawiać seks dłuzej:
    masturbacja wcześniej przed stosunkiem
    prezerwatywa
    i chusteczki orgasm control wipes ( tę opcję preferuję aktualnie)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~perdon ~perdon
    ~perdon
    Napisane 22 grudnia 2022 - 11:04
    Masturbacja pomaga ale seks po niej nie jest tak przyjemny jak wczesniej, tak wieć wolałbym jakiś inny sposob. Gumy sa ok, tez pomagają ale laska bierze tabletki tak wiec wolelibyśmy zdecydowanie bez nich. O chusteczkach nie słyszałem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czerwon ~czerwon
    ~czerwon
    Napisane 23 grudnia 2022 - 13:26
    A szkoda, bo sam ostatnio je odkryłem i żaluję, ze nie zrobiłem tego wcześniej. Sa nasączone specjalnym środkiem, który lekko znieczula członka. Znaczy się wszystko czujesz ale możesz o wiele dłużej. Używasz przed samym seksem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy