Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Rozwód

Proszę o pomoc!

Rozpoczęte przez ~Adam, 09 lis 2022
  • avatar ~Adam ~Adam
    ~Adam
    Napisane 09 listopada 2022 - 03:17
    Mam problem z żoną. Mianowicie czekam na rozprawe rozwodową. Z orzeczeniem o jej winie ponieważ mnie zdradzała. W czasie oczekiwania do rozprawy mieszkamy pod jednym dachem w mieszkaniu. Żoną zabrała dysk zewnętrzny z zdjęciami moimi córki mojej rodziny. Kluczykiz samochodu. A dziś zabrała akt własności mieszkania . I niechce mi tych rzeczy dać i udostępnić informacji gdzie one się znajdują. Byłem z tym na policji ale sprawa niestety nie jest prosta . Ponieważ jest współwłaścicielem tych rzeczy. Jestem wykończony tym co robi. Dajcie znać jak można to od niej odzyskać

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~On ~On
    ~On
    Napisane 09 listopada 2022 - 10:37
    ~Adam napisał:
    Mam problem z żoną. Mianowicie czekam na rozprawe rozwodową. Z orzeczeniem o jej winie ponieważ mnie zdradzała. W czasie oczekiwania do rozprawy mieszkamy pod jednym dachem w mieszkaniu. Żoną zabrała dysk zewnętrzny z zdjęciami moimi córki mojej rodziny. Kluczykiz samochodu. A dziś zabrała akt własności mieszkania . I niechce mi tych rzeczy dać i udostępnić informacji gdzie one się znajdują. Byłem z tym na policji ale sprawa niestety nie jest prosta . Ponieważ jest współwłaścicielem tych rzeczy. Jestem wykończony tym co robi. Dajcie znać jak można to od niej odzyskać

    Jestes wspolwlascicielem, wiec tych rzeczy nie moze sprzedac, bo potrzebna by byla twoja zgoda. W sadzie porusz ta sprawe. Daj jej do podpisu dokument, w ktorym przyznaje sie do zajecia tych rzeczy i nagraj dyskretnie rozmowe

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Baśka ~Baśka
    ~Baśka
    Napisane 14 listopada 2022 - 09:51
    Zabór samochodu i dysku kwalifikuje się pod przywłaszczenie. Akt notarialny to tylko dokument, wyciągnij sobie nowy od notariusza. Zamiast na policję to do radcy prawnego lub adwokata. Powodzenia

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~joejoe ~joejoe
    ~joejoe
    Napisane 27 lutego 2023 - 08:13
    ~Adam napisał:
    Mam problem z żoną. Mianowicie czekam na rozprawe rozwodową. Z orzeczeniem o jej winie ponieważ mnie zdradzała. W czasie oczekiwania do rozprawy mieszkamy pod jednym dachem w mieszkaniu. Żoną zabrała dysk zewnętrzny z zdjęciami moimi córki mojej rodziny. Kluczykiz samochodu. A dziś zabrała akt własności mieszkania . I niechce mi tych rzeczy dać i udostępnić informacji gdzie one się znajdują. Byłem z tym na policji ale sprawa niestety nie jest prosta . Ponieważ jest współwłaścicielem tych rzeczy. Jestem wykończony tym co robi. Dajcie znać jak można to od niej odzyskać

    I jak skończyła się ta sprawa?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy