Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

prosiła bym mezczyzn o rade

Rozpoczęte przez ~coralgolek, 12 gru 2018
  • avatar ~coralgolek ~coralgolek
    ~coralgolek
    Napisane 12 grudnia 2018 - 00:49
    Witam. Prosiła bym o radę tylko poważnie nie mam z kim o tym pogadac a nie jestem też psychologiem. Chodzi o to ze jestem z mężem 14 lat po slubie on jest odemnie 9 lat starszy ma teraz 42 l. pracuje jako kierowca mamy 2 dzieci trzecie w drodze .kiedy zaszłam w ciaze powiedział mi ze to nie jego dziecko (cholernie bolało i boli) ja zawsze w tych sprawach bylam wzgledem niego ok.
    Od pewnego czasu kiedy w wykendy jest w domu to tylko opowiada o kolezankach z pracy i widze jak zaczyna podrywac inne kobiety . Dzwoni do nich bez potrzeby słodzi im jakis czas nawet nic sie nie oddzywałam . Teraz zastanawiam sie co robic dalej czy on kocha czy moze ze mna jest cos nie tak !!! Moze po prostu wypalily sie uczucia do mnie i koniec. Przepraszam ze bledy ze moze napisalam chaotycznie ale prosze pomóżcie ....

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Polak Mały ~Polak Mały
    ~Polak Mały
    Napisane 12 grudnia 2018 - 17:44
    W czym my Ci mamy pomóc? Można jaśniej?
    Jakiej Ty rady oczekujesz dziewczyno?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~coralgolek ~coralgolek
    ~coralgolek
    Napisane 12 grudnia 2018 - 17:57
    Chce by ktos spojżał na moją sprawe z racjonalnej strony . A nikt lepiej nie zrozumie zachowania faceta jak inny facet....

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~alutka ~alutka
    ~alutka
    Napisane 12 grudnia 2018 - 18:44
    Nikt inny, bardziej nie zrozumie zachowania faceta,
    jak inna kobieta..
    ale
    niepytana, nie odpowiadam..
    facetów pytasz. czy on kocha?
    moja droga.. skoro racjonalnie,
    to znaczy rozumnie - rozważyć za i przeciw, bez udziału emocji, obiektywnie..
    to tylko u facetów...
    hmm, powodzenia..

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~coralgolek ~coralgolek
    ~coralgolek
    Napisane 12 grudnia 2018 - 18:50
    Anulka moze masz racje mogly bysmy popisac za jakas godzinke bo teraz musze wyjsc. A co o tym wogule myslisz.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert1971 ~Robert1971
    ~Robert1971
    Napisane 15 grudnia 2018 - 10:44
    ~alutka napisał:
    Nikt inny, bardziej nie zrozumie zachowania faceta,
    jak inna kobieta..


    Alutka... ;-)
    Błagam Cię...
    Kobieta to nawet samej siebie do końca nie rozumie, a co dopiero postępowania faceta hehe... I doskonale o tym wiesz.

    A co do coralgolek...
    Przelicz sobie co Ci bardziej się opłaca - siedzieć z nim dalej, czy odejść, bo skoro jest jak piszesz, to raczej on jest już na wylocie.
    Coś po prostu przegapiłaś. Każde z nas ten błąd popełniło i stąd rozpady małżeństw - ostatnio coraz liczniejsze. Raz to ona 'chce wreszcie żyć swoim życiem', innym razem on... no równouprawnienie w końcu jest no nie...? ;-).
    Zawsze możesz ustalić ojcostwo badaniem DNA.
    Dokąd jesteście małżeństwem istnieje domniemanie jego ojcostwa i jak założysz sprawę o alimenty, to je dostaniesz.
    Chyba, że chcesz żyć w wielokącie - Twoja sprawa.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~coralgolek ~coralgolek
    ~coralgolek
    Napisane 15 grudnia 2018 - 13:20
    Tylko chodzi o to ze go kocham . Boli to cholernie ze ktos mowi ze to nie jego dziecko i ten bol zostanie do końca zycia ... dzisiaj znowu poklucilismy sie o to samo wiec zapytalam sie wprost czy sie w niej zakochał ze oniej caly czs gada a on do mnie ze tak ... tylko ludze sie ze to w emocjach..

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert1971 ~Robert1971
    ~Robert1971
    Napisane 15 grudnia 2018 - 13:32
    Po prostu nagraj to co mówi o 'niej' i złóż pozew o rozwód z jego winy.
    Nagranie będzie dowodem w sprawie - zdrada.
    Ot tyle mogę doradzić...
    Skoro chcesz go nawracać na 'siebie', to jak tam chcesz. Jak dla mnie to już czas by 'się odkochać'.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~coralgolek ~coralgolek
    ~coralgolek
    Napisane 15 grudnia 2018 - 13:50
    Czyli twierdzisz ze on ma mnie gdzieś ?!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert1971 ~Robert1971
    ~Robert1971
    Napisane 15 grudnia 2018 - 15:56
    ~coralgolek napisał:
    Tylko chodzi o to ze go kocham . ... zapytalam sie wprost czy sie w niej zakochał ze oniej caly czs gada a on do mnie ze tak ... tylko ludze sie ze to w emocjach..


    I cóż ja mam Tobie napisać...?
    Sama sobie odpowiadasz.
    Ja nie znam Waszej sytuacji.
    Skoro jednak przytaczasz takie fakty, to cóż więcej można dopowiedzieć...?
    Może ktoś wytłumaczy Tobie to jaśniej - ja nie potrafię.
    pozdrawiam i powodzenia życzę.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~coralgolek ~coralgolek
    ~coralgolek
    Napisane 01 stycznia 2019 - 02:16
    Dzis sylwester. Zostalismy w domu do polnocy istagram (oczywiscie z jego strony) zamienilismy moze raptem kilka zdan... po połnocy istagram zamienilismy .... hmmm pare zdan jak fajnie bylo na naszej ulicy .... i o północy ogólne wszystkiego najleprzego ... Chyba podjełam decyzje , trudna ale moze najlepsza ... pozdrawiam i wszystkiego najleprzego w Nowym Roku....

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy