Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Problemy z erekcją

Rozpoczęte przez ~Kobietka, 23 maj 2022
  • avatar ~Kobietka ~Kobietka
    ~Kobietka
    Napisane 23 maja 2022 - 13:28
    Cześć wszystkim. Od pół roku spotykam się z mężczyzna 10 lat starszym ode mnie. Ja jestem krok po 30stce, on po 40stce. W łóżku jestem bardzo aktywna, lubię seks, uwielbiam pieścić oralnie, mam duże potrzeby seksualne. Mój partner z tego co mówi to bomba, zadowolony, ale... mam problem ze wzwodem. Zdarza się, że mięknie w czasie stosunku lub nawet przed. Albo jest zwyczajnie za miękki. Sytuacja z tego weekendu zaniepokoiła mnie dodatkowo. Mieliśmy gorszy tydzień, nie rozmawialiśmy, nie widzieliśmy się, on rzucił coś o rozstaniu i tak tydzień ciszy. Po tygodniu przyjechał, porozmawialiśmy, dalej chcemy być razem. Poszliśmy do łóżka i klapa.... Stanął mu na chwilkę i opadł. Na drugi dzień rano to samo. Tydzień wcześniej przed "cichymi dniami" spaliśmy ze sobą, ale też za 1 razem opadł. Za drugim się postaralam to stosunek był, ale on doszedł w oka mgnieniu, ja nie. Panowie.... co robić? Czy ja go nie kręcę? (Zachowuje się jakbym kręciła, uwielbiam moje pośladki, jestem szczupła i atrakcyjna). Czemu nic z tym nie robi? Nie chce drążyć z nim tematu aby nie czuł się źle. Jednak zaczyna to być co raz bardziej uciążliwe.... Mam dużo potrzeby, pragnę seksu... Uważam, że to kiepsko, że jemu jak stanie to pobzyka(jeszcze jakość seksu tutaj też jest ważna, bo częściej jest kiepska jak dobra) jak nie to trudno. A ja? Zostaje ze swoimi potrzebami sama. Nie chce zdradzać. Chce być zaspokojona. Mam swoje potrzeby, chyba większe od jego. Co mam zrobić? Nie powiem mu tego, bo na pewno weźmie to do siebie i odbierze jako przytyk do problemów ze wzwodem. Z drugiej zaś strony to początek związku, nie wyobrażam sobie być z kimś i być niezaspokojona. Mam swoje potrzeby i one też są ważne. Dodam, ze przed nim miałam partnera też 10 lat starszego i w łóżku było odlotowo, więc nie sadze aby to chodziło o pesel.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kobietka ~Kobietka
    ~Kobietka
    Napisane 23 maja 2022 - 13:34
    A może on jednak mnie oszukuje? Może ma inna kobietę lub inny problem uczuciowy? Na podłożu psychicznym? Dodam, że nie pali papierosów, nie pije w nadmiarze alkoholu, nie bierze narkotyków. Już sama nie wiem.... do głowy różne myśli mi przychodzą.......

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kpr. Wiaderny ~Kpr. Wiaderny
    ~Kpr. Wiaderny
    Napisane 23 maja 2022 - 14:46
    Trochę lipa żeby czasach niebieskiej pigułki mieć problem ze wzwodem, może zasugeruj mu żeby "ogarnął" sobie piguły,

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kpr. Wiaderny ~Kpr. Wiaderny
    ~Kpr. Wiaderny
    Napisane 23 maja 2022 - 17:05
    Są też pierścienie erekcyjne, działają :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kobietka ~Kobietka
    ~Kobietka
    Napisane 24 maja 2022 - 10:07
    Zasugerowałam mu, że ma niski testosteron. Na wynika wyszło mu po środku, w normie. Wyjaśniłam, że wg mnie dobrze jakby był podwyższony. Wziął jeden zastrzyk z testosteronu. Wziął. Mówił, że gorzej się czuję, ma uderzenia gorąca, ogólnie jakoś dziwnie. Do tego mięsień ho bolał po zastrzyku (normalka). W łóżku tamten tydzień był "zdrowy", w sensie wg mnie było dobrze tak jak być powinno. Jednak nie chce go więcej brać, bo skutki nie czuł się po nim dobrze. Egoizmem byłoby nakłanianie go do testosteronu tylko ze względu na łóżko.... Wiem jak dla każdego faceta ten temat jest drażliwy, więc liczę na to, że sam coś z tym zrobi... Moze zwyczajnie ma niewielkie potrzeby....? Na pewni nie odbierze pozytywnie sugestii o niebieska pigułkę

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kpr. Wiaderny ~Kpr. Wiaderny
    ~Kpr. Wiaderny
    Napisane 24 maja 2022 - 11:09
    Nie wiem jakie potrzeby m twój facet, ja np sobie nie wyobrażam życia bez codziennego seksu:) Kup mu pierścień erekcyjny, ( na początek taki z durex wystarczy :) naprawdę działa, do tego suplementy diety np Cum on i od czasu do czasu niebieska pigułka np sinedafil. Powiedz mu wprost że jak się nie ogarnie to będzie lipa :) prawda jest taka ze żyjemy w czasach gdzie problemy z erekcją prawie nie istnieją:)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kobietka ~Kobietka
    ~Kobietka
    Napisane 24 maja 2022 - 17:03
    Dzięki. Ten pierścień to może być dobry trop... na początek ;) Mam nadzieję, że załapie, że seks raz na 2 tygodnie to dla mnie za mało...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kpr. Wiaderny ~Kpr. Wiaderny
    ~Kpr. Wiaderny
    Napisane 24 maja 2022 - 18:58
    My faceci jesteśmy nie bardzo kumaci w załapywaniu :) lepiej mu to powiedz wprost :) Daj mu pierscien i powiedz mu, skarbie od dziś sex bedzie codziennie:) :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~werna ~werna
    ~werna
    Napisane 25 lipca 2022 - 09:14
    Witam. Mam podobny problem. MIanowicie mój mąż ma prawdopodobnie problemy z erekcją.... Tak jak w przypadku autorki mamy problemy z postawieniem go do pionu. Gra wstepna musi trwać bardzo długo podczas gdy wcześniej tak nie było. Poza tym opada w trakcie. A jak zaczyna opadać to on zaczyna się tak bardzo denerowowac, że z seksem już koniec :( NIe jest w stanie dłużej.
    Zastanawiam się co robic. Do seksologa się nie wybierze, bo nie chce i nie ma ochoty jak twierdzi ( nie wiem czemu, może się wstydzi ale jak zaczynam z nim rozmawiac to ucina praktycznie każdą rozmowę). Zastanawiałam się nad tabletkami na erekcję. Co o tym sadzicie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~follow ~follow
    ~follow
    Napisane 25 lipca 2022 - 13:07
    Musisz go trochę zrozumieć. Jes to dla niego na pewno trudna sytuacja i jeśli będziesz na niego nasiskala to wszystko nie przyniesie dobrych efektów. Tabletki na erekcję bez recepty są dobrym wyjściem. Zresztą bardzo wielu seksuologów przypisuje je na początku, dopiero potem wprowadzają sildenafil jak już na pewno nic nie działa. Dobry skład mają tabletki Cum on, jeszcze niezłe są penis complete ( chociaż jest to już wyższa pólka cenowa).

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kpr Wiaderny ~Kpr Wiaderny
    ~Kpr Wiaderny
    Napisane 27 lipca 2022 - 08:03
    ~werna napisał:
    Witam. Mam podobny problem. MIanowicie mój mąż ma prawdopodobnie problemy z erekcją.... Tak jak w przypadku autorki mamy problemy z postawieniem go do pionu. Gra wstepna musi trwać bardzo długo podczas gdy wcześniej tak nie było. Poza tym opada w trakcie. A jak zaczyna opadać to on zaczyna się tak bardzo denerowowac, że z seksem już koniec :( NIe jest w stanie dłużej.
    Zastanawiam się co robic. Do seksologa się nie wybierze, bo nie chce i nie ma ochoty jak twierdzi ( nie wiem czemu, może się wstydzi ale jak zaczynam z nim rozmawiac to ucina praktycznie każdą rozmowę). Zastanawiałam się nad tabletkami na erekcję. Co o tym sadzicie?


    Pierscien erekcyjny działa bardzo dobrze, do tego sinedafil 100mg (wystarczy połówka) I będzie jak za młodych lat ;) lub zamiast sinedalilu coś z tadafilem np vikalis 60 też wystarczy połówka
    Sunedafil przepisze nawet rodzinny vikalis można kupić w internecie oba środki polecam :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy