Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Problemy łóżkowe

Rozpoczęte przez ~Milena, 25 sty 2024
  • avatar ~Milena ~Milena
    ~Milena
    Napisane 25 stycznia 2024 - 18:22
    Hej mam na imię Milena mam 29 lat mój mąż ma 28 lat problem polega na tym że podczas seksu mój mąż dochodzi dosłownie w 30 sekund. Czy to z grą wstępną czy bez nie ma reguły stosowaliśmy prezerwatywy które opóźniają wytrysk i to jest dosłownie chwilę. Rozumiem że jak długo np nie ma seksu kilka dni to pierwsze zbliżenie może być szybkie ale nawet jak chwilę odczekamy to drugi raz fakt penis podnosi się momentalnie ale ma efekt taki że czuje że dochodzi spermy praktycznie wcale i momentalnie opada. Z mężem znamy się ponad 10 lat wtedy sobie tłumaczyłam byliśmy młodzi niektórzy tak mają że z wiekiem to przejdzie ale tak naprawdę od 10 lat tak samo .... Jestem kobietą i mażę po prostu żeby dostać orgazm podczas seksu a nie udawać że jest okej ... Problem drugi jest taki że maż też jest wstydliwy i iść z tym problemem do seksuologa bo z tego co wyczytałam w internecie to się leczy . i można uzyskać fajne efekty . Nie chcę go faszerować tabletkami żeby je brał codziennie bo to pewnie szkodliwe na żołądek . A najgorszym problemem to jest że on tłumaczy to tak że ja tak mam i nic z tym nie zrobię. Czy to faktycznie tak już cały czas będzie ? .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy