Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Problem z potecja

Rozpoczęte przez ~Xxx, 04 sty 2021
  • avatar ~Xxx ~Xxx
    ~Xxx
    Napisane 04 stycznia 2021 - 20:38
    Witam wszystkich mam podobny problem od jakiegoś czasu z potecja a mam dopiero 30 lat zamawiałem różne tabletki na potencję ale serce mi kołatao i kulo zrezygnowalem kiedyś wyczytałem że filmy dla dorosłych pomagają oglodalem różne treść niestety się aby pogorszyło po nie kturch treściach przyznałem się kobiecie do wszystkiego jest bardzo zła za filmy najbardziej nie polecam mamy syna 7 letniego i boję się że będzie chciała odejść teras mam dwa problemy z kobieta i potecja co robic

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Michał ~Michał
    ~Michał
    Napisane 07 maja 2021 - 15:07
    Polecam najpierw psychologa aby porozmawiał z tobą i z partnerką. Oglądanie filmów dla dorosłych to nic złego, w szczególności kiedy robiłeś to z nadzieją że pomożesz odzyskać swoją witalność. Problemy męskie są dość dla nas krępujące i tu powinna być duża wyrozumiałość z strony kobiety! Co do potencji, na to ma wpływ dużo czynników. Dieta, sen i mniej stresu. [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuSuper sprawdzą się też tabletki boss czerwony, bezpieczny szybki i efektowny. Sam je kupuje z strony tabletkinapotencje.eu i śmiało Ci mogę polecić je. ]
    Powodzenia!

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy