Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Problem z partnerka

Rozpoczęte przez ~Bartek35, 06 wrz 2023
  • avatar ~Bartek35 ~Bartek35
    ~Bartek35
    Napisane 06 września 2023 - 00:34
    Problem polega na tym że mam chyba zbyt duże potrzeby. Czy da się jakoś podnieść potrzeby kobiety. Próbuje pieszczot itp. ale nie daje to oczekiwanych rezultatów. Kochamy się co dzień, jeden stosunek, od święta dwa. Twierdzi że fizycznie nie jest w stanie dać mi więcej. Co chodzi o życie po za łóżkiem, to wszystko jest świetnie. Dodam że za rady typu, szukanie kochanki, serdecznie dziękuję, bo nie jestem z tych. Chodzi mi bardziej o coś takiego, co by mogło zwiększyć jej ochotę. Jak bym miał 3-4 razy dziennie, to dla mnie by było super

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jacek74 ~Jacek74
    ~Jacek74
    Napisane 17 września 2023 - 16:45
    W okolicach 40-ki żonie się zmieni na plus. Ja mam już prawie 50, żona 38 i teraz 2,3 razy dziennie, ale dla mnie to za dużo, choć jestem wysportowany, obiektywnie ponoć przystojny i męski w sensie budowy.
    Idealnie byłoby raz na dwa dni z uwagi na cenne minerały i regenerację. Raczej to taki urok, że kobiety 18-35 są minimalnie mniej chętne, gdy facet osiąga max w okolicach 40-ki, a potem odwrotnie. Rozwiązaniem jest zatem czas i obustronna sprawczość.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy