Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Klinika ciała i ducha

Problem z erekcją

Rozpoczęte przez ~Patryk, 26 paź 2023
  • avatar ~Patryk ~Patryk
    ~Patryk
    Napisane 26 października 2023 - 17:15
    Od czasu jak zmieniłem pracę na inną wymagającą mam prbolem z erekcją. Co robic?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~grzybek ~grzybek
    ~grzybek
    Napisane 27 października 2023 - 08:29
    Wydaje mi się,że problemem jest tutaj stres. Jeśli masz denerwującą pracę to nic dziwnego,ze widzisz u siebie takie problemy.Ma to bardzo duży wpływ ( swego czasu równięż miałem stresującą pracę i zdarzały mi się taki słabsze dni). Wypracuj sobie jakieś techniki relaksacyjne bo pracując tak dalej zamęczysz się w końcu. Poza tym praca to nie wszystko.
    Środki na potencję są lepsze oraz gorsze. Sam wspomagam się obecnie cum on .Jest to bezpieczny środek ,ziołowy suplement. Efekty widzisz już po kilku dniach.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Patryk ~Patryk
    ~Patryk
    Napisane 27 października 2023 - 08:54
    No właśnie nie mam opcji aby ją zmienić. Długo się starałem o awans tak więc nie bedę tego niszczył . Zastanawiałem się nad viagrą i widziałem, że można ja nawet zamówić przez internet ale z drugiej strony czy człowiek się od tego nie uzależnia ? Czy nie jest tak,że weźmie jedna tabletkę a potem musi je cały czas brać bo bez nich wcale nie możę? Nie wiem czy chciałbym coś takiego ;/

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~grzybek ~grzybek
    ~grzybek
    Napisane 27 października 2023 - 12:41
    Spokojnie, jest to ziołowy środek tak więc nie uzależnia.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy