Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Problem erekcji u męża

Rozpoczęte przez ~Pertela, 08 gru 2021
  • avatar ~Pertela ~Pertela
    ~Pertela
    Napisane 08 grudnia 2021 - 10:30
    Panowie jak to z Wami jest. Czy nic na Was nie działa? Problem mam z mężem. Ne wiem co się dzieje ale nie odczuwa on takiej potrzeby seksu jak kiedyś. Nie chce mu się. Nie ma problemów z erekcja ani nic z tych rzeczy ale po prostu kochamy się może raz w tygodniu i to mu wystarcza ( co dla mnie jest zbyt niewielkim wynikiem ;P)>

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czterdziestolatek + ~czterdziestolatek +
    ~czterdziestolatek +
    Napisane 08 grudnia 2021 - 15:34
    Normalna rzecz, seks co do zasady jest przereklamowany i powoduje niepotrzebne zwiększenie ciśnienia. Dojrzały organizm przestaje się go domagać. Jeżeli chodzi o męża to proszę mu pogratulować. W końcu może zacząć normalnie funkcjonować nie myśląc tylko o jednym. W końcu jest czas na sport, na dobrą książkę na spokojny sen, na rozwijanie pasji. Ja odkąd przestałem to jakbym odżył.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~strl ~strl
    ~strl
    Napisane 13 grudnia 2021 - 10:12
    A wczesniej jak było? MIał większą ochotę na seks? Bo jakiś powód musi byc. Albo rutyna, albo zmęczenie praca, może jakiś stres ( sam jak jestem zestresowany to nie mam ochoty na zbliżenie z dziewczyną). Jeszcze jest pewne ryzyko,że kogoś sobie znalazł ale tego Ci nie życzę ( po prostu przestrzegam). Co do afrodyzjaków to owszem istnieją. Na przykład lubczyk, czarnuszka, żeń szeń. Hiszpańska mucha. Czasami pomaga również odroina alkoholu ( mozna się rozluźnić).

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Pertela ~Pertela
    ~Pertela
    Napisane 15 grudnia 2021 - 11:29
    Hiszpańska mucha to czy przypadkiem nie jest jedynie dla kobiet? Pytam się bo widziałam sporo tych afrodyzjaków na allegro ale nigdy jakoś nie miałam śmiałości aby coś takiego sobie zamówić Poza tym rozstrzał cen jest bardzo duży i którą kupić tak aby była skuteczna? Nie ma nikogo ponieważ spędzamy wiele czasu ze sobą i bym na pewno wiedziała. Może rzczywiście spróbujętych ziół.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~strl ~strl
    ~strl
    Napisane 15 grudnia 2021 - 11:53
    Moze własnie w tym jest problem? Że jesteście jedynie sami ze soba? Czasami dobrze jest dać sobie trochę oddechu. Spędzić osobno popołudnie. Może weekend. Tak aby za soba zatęsknić. Co do hiszpańskiej muchy to jest to fajna rzecz ale trzeba wiedzieć co kupić bo tak jak piszesz jest tego sporo ale nie wszystko jest skuteczne i nie wszystko jest oryginalne. kup sex elixir. z tego co wiem to chyba jedyna oryginalna hiszpańska mucha w polsce.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Pertela ~Pertela
    ~Pertela
    Napisane 16 grudnia 2021 - 09:33
    Dobra dobra , gdzie to kupię? No niby moglibysmy spędzić czas osobno ale naprwade lubimy ze sobą wypoczywać. Tyle ze właśnie seks szwnkuje. Nie ma pomiędzy nami o to kłótni ale jednak fajnie byłoby jakby seks był lepszy Taki jak na początku.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czwam ~czwam
    ~czwam
    Napisane 16 grudnia 2021 - 09:59
    Chyba kazda para przechodzi taki kryzys jak Wy tak więć spokojnie ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy