Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Prezent?

Rozpoczęte przez ~Alina, 20 gru 2021
  • avatar ~Alina ~Alina
    ~Alina
    Napisane 20 grudnia 2021 - 18:03
    Chłopak z którym miałam romans w pracy nie jest mną zainteresowany jak kiedyś. Sporadycznie się widzimy, seks dwa miesiące temu. Bardzo się lubimy, śmiejemy, współpracujemy.Jednak czuję, że mu się znudziłam, może ma inny obiekt zainteresowan ( kobiety to czują) Moje pytanie może banalne: czy kupic mu prezent na swieta? Co byście zrobili?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Okreslony ~Okreslony
    ~Okreslony
    Napisane 20 grudnia 2021 - 18:37
    Skoro to był romans to ciesz się że tak wyszło. W dłuższej perspektywie jak wasi partnerzy dowiedzą się to będzie wtedy duży dramat. Podział majątku, nerwica, problemy ze zdrowiem psychicznym co się z tym wiąże fizycznym również. Jeśli macie dzieci to wszystkich oszukujecie, potem w życiu dorosłym na nich również się to negatywnie odbije, gdyż nie będą mogły zaufać albo tak jak u ciebie w mamę wdają się. Jest to udowodnione. Poczytaj relacje dzieci których rodzice zdradzają, jest to wielki dramat. Podchodzisz do tematu jakby to były zakupy zwykle, zero empatii w sobie. Takie sprawy u psychologa warto wyjaśnić. Z tą wiedzą co mam zdrada nie wchodzi w grę. Radzę zastanowić się nad życiem swoim. U mnie ojciec był taki jak ty i w chwili obecnej już go zablokowałem nawet w telefonie gdyż nawet do mojej żony przystawia się. Nie potrafię mu zapomnieć że na każdej domówce u nas do każdej znajomej przystawiał się. Teraz mam dzieci, ale nigdy mu tego nie zapomnę.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Alina ~Alina
    ~Alina
    Napisane 20 grudnia 2021 - 19:13
    Określony, dziękuję za odpowiedź....czyli nie kupować mu prezentu na święta? Jak mam to rozumieć?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Okreslony ~Okreslony
    ~Okreslony
    Napisane 20 grudnia 2021 - 19:35
    Nie, bo po co? Nic o sobie nie piszesz. Jak masz dzieci i męża to im kup. Chłop który romansuje całe życie będzie to robił. Nie jesteś jego oczkiem w głowie tylko jedna z wielu, jak ci odpowiada taka rola to kupuj. Faceci zazwyczaj romans nie utożsamiają z uczuciami tylko zaliczaniem dziury. Niedawno udzielała się tu pani która 15 lat życia Straciła dla kochanka, który miał rodzinę i to jes dramat. 15 lat sama święta spędzała omamiona miłością, a kochanek z rodziną. Na końcu znalazł młoda, y model kochanki.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~solasi ~solasi
    ~solasi
    Napisane 21 grudnia 2021 - 07:47
    ~Alina napisał:
    Określony, dziękuję za odpowiedź....czyli nie kupować mu prezentu na święta? Jak mam to rozumieć?


    Alina, nie kupuj. Zasada jest prosta, jak ktoś się od Ciebie oddala (bez konkretnego powodu), to Ty zrób dwa kroki dalej... Nawet jeśli kochane coś Ci da, nie rewanżuj się tym samym.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Niki ~Niki
    ~Niki
    Napisane 21 grudnia 2021 - 12:52
    ~Okreslony napisał:
    Nie, bo po co? Nic o sobie nie piszesz. Jak masz dzieci i męża to im kup. Chłop który romansuje całe życie będzie to robił. Nie jesteś jego oczkiem w głowie tylko jedna z wielu, jak ci odpowiada taka rola to kupuj. Faceci zazwyczaj romans nie utożsamiają z uczuciami tylko zaliczaniem dziury. Niedawno udzielała się tu pani która 15 lat życia Straciła dla kochanka, który miał rodzinę i to jes dramat. 15 lat sama święta spędzała omamiona miłością, a kochanek z rodziną. Na końcu znalazł młoda, y model kochanki.

    Jakoś nie żal mi tej kochanki co to 15 lat straciła wręcz przeciwnie to się chyba karma nazywa.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy