Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

pozwolilam zdradzic

Rozpoczęte przez ~Ola, 23 lip 2019
  • avatar ~Ola ~Ola
    ~Ola
    Napisane 23 lipca 2019 - 03:10
    Moj maz mnie zdradzil kilka lat temu z moja siostra. Tzn. Naklanial ja i prowokowal do dotykania go. Siostra sie wyprowadzila. Wybaczylam mu choc nie bylo latwo. Teraz po przejsciach osobistych siostra znow mieszka z nami i synem. Maz pali papierosy czego nie moge zniesc. Po ostatniej rozmowie z nim aby je wreszcie rzucil spytal czy bylby jakis powod dla ktorego moglby je rzucic co w zamian bym mu dala wiec zaczelam od opowiadania jaka bede w lozku pozniej dla niego i tak zeszlo na temat 2 kobiety. Powiedzialam ze w trojkacie to nie da rady a on zaproponowal kochanke. Takie to byly niby glupie czy smieszna gadki pol serio ale zauwazylam ze on coraz powazniej o tym mowi wiec sie dopytuje co to byla za kobieta jak to by bylo a on minie tak podpuszczal zeb m zaproponowala swoja siostre. Podpuszczajac go zeby zobaczyc cobedzie mowilzgodzilam siemowiac ze jesli bedzie z tego powodu szczesliwy i tylko dlatego moze rzucic palenie.Powiedzialam ze chce dla nigo jak najlepiej i ze nie bede miec nic przeciwko wlasciwie tylko po to zeby zobaczyc jego reakcje a on jest zachwycony tym pomyslem. Troche niepewny jeszcze bo boi sie ze inaczej bede reagowac niz mowie ciagle dopytuje jak to bedzie czy nadal bede mu np lodzika robic czy sie nie zmieni moje zachowanie do niego bo on by nie chcial bo mnie kocha a tamto to tylko bylby seks i on by sie seksil i z nia i ze mna tak mi mowi. Co z nim zrobic teraz? Poczekac na rozwoj wydarzen co zrobi? On mowi powaznie ja to wiem w koncu wczesniej mial juz takie sklonnosci...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ola ~Ola
    ~Ola
    Napisane 23 lipca 2019 - 03:26
    Dodam ze odkad siostra mieszka z nami ciagle mam obiekcje czy czasem on znow nie robi do niej podchodow.Rozmawialam o tym z siostra to zaprzeczyla byla bardzo zla ze w ogole tak mysle ze ona nic z nim nie robi. Siostrze niby wierze ale jemu nie.Wydaje mi sie ze tylko szuka okazji aby z nia pogadac czy spedzic chocby chwile. Cos mu w duszy gra a teraz po tych glupich gadkach zrobil sie raptem tski mily dla mnie, tak sie niby troszczy mowi zebym sie nie przepracowywala podszczypuje caluje wieczorami i dotyka a zwykle to tylko czekal zawsze az to ja zaczne go dotykac no i oczywiscie zawsze to on ma tyle na glowie a ja jestem nierobem wg niego choc w oczy mi tego nie powie doslownie tylko okreznie da do zrozumienia.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ola ~Ola
    ~Ola
    Napisane 23 lipca 2019 - 03:45
    On ns powaznie chce tak robic ja to wiem. To jest chore. To ze jesxcze z nim jestem tez jest chore ale kocham go i mamy dzieci. Po prostu jemu tak naprawde nigdy na mnie nie zalezalo jest niedorozwiniety emocjonalnie. Serio tylko dlatego by rzucil palenie jakbym pozwilila mu bez oporow bzykac sie z moja siostra?nie ma lepszych powodow.Tyle razy mu mowilam zeby zrobil to dla mnie dla dzieci ze bedzie mi sie lepiej z nim zylo ze bede szczesliwa, ze sie martwie o niego ze zachoruje , tyle lat o tym gadam a on mi z takim czyms wyskakuje.O czym to swiadczy?...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~~~W ~~~W
    ~~~W
    Napisane 23 lipca 2019 - 05:40
    Trudny temat zdrada - kto tego nie doświadczył mało może wiedzieć ile kosztuje tę zdradzoną osobę wybaczenie o ile można wybaczyć ja nie umiałam. Wracam do tematu ja bym z tego związku uciekała, jesteś napewno silna i mogłabyś żyć z kimś kto cię naprawdę pokocha i szanuje. Mam dużo kumpli i gdy wchodzimy na tematy sexu to bardzo dużo z nich marzy o trójkącie zresztą mój obecny partner też, ale ja nigdy w to nie wejdę jeśli kocham kogoś to jest mój i tylko mój zawsze bym się zastanawiają czy nie myśli o tamtej i czy nie było mu lepiej z nią. Ja obecnemu powiedziałam nigdy w życiu nie pójdę na taki układ. Ty zrobisz co ci serce powie, ale kieruj się rozumem bo to lepsze w tej chwili.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Paweł ~Paweł
    ~Paweł
    Napisane 23 lutego 2023 - 14:50
    Nie wierz nigdy kobiecie, nawet jeżeli to jest Twoja siostra. Jeżeli coś kiedyś było a ona teraz jest znowu sama i nikogo nie ma i razem mieszkacie to na pewno do czegoś dojdzie lub już doszło. W sumie jak by ci to nie przeszkadzało i siostrze to możecie spróbować na pewno było by ciekawie i miałabyś męża pod butem. Albo miałabyś wymówkę jakbyś sama chciała spróbować czegoś na boku;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Pawel ~Pawel
    ~Pawel
    Napisane 23 lutego 2023 - 14:57
    Jeżeli ona mu ufa to sama to zainicjuje a jeżeli nikogo nie szuka na poważnie to znaczy że już z nim jest

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Określony ~Określony
    ~Określony
    Napisane 23 lutego 2023 - 16:26
    ~~~W napisał:
    Trudny temat zdrada - kto tego nie doświadczył mało może wiedzieć ile kosztuje tę zdradzoną osobę wybaczenie o ile można wybaczyć ja nie umiałam. Wracam do tematu ja bym z tego związku uciekała, jesteś napewno silna i mogłabyś żyć z kimś kto cię naprawdę pokocha i szanuje. Mam dużo kumpli i gdy wchodzimy na tematy sexu to bardzo dużo z nich marzy o trójkącie zresztą mój obecny partner też, ale ja nigdy w to nie wejdę jeśli kocham kogoś to jest mój i tylko mój zawsze bym się zastanawiają czy nie myśli o tamtej i czy nie było mu lepiej z nią. Ja obecnemu powiedziałam nigdy w życiu nie pójdę na taki układ. Ty zrobisz co ci serce powie, ale kieruj się rozumem bo to lepsze w tej chwili.

    To by była porażka... Wszędzie ale nie w rodzinie takie układy. Wiadomo że zdarzają się sytuacje kiedy teściu synową ma boku posuwa, ale moim zdaniem to już jakaś granicanie do przejścia jest. Moim zdaniem już seks między nimi był.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Żona Męża Swego ~Żona Męża Swego
    ~Żona Męża Swego
    Napisane 24 lutego 2023 - 23:27
    Niesamowite!!!
    Głupota, krótkowzroczność, naiwność, bezmyślność, ryzykanctwo, kuszenie losu i długo, długo można tak wyliczać.
    Zakwaterować we własnym domu kochankę męża !!!
    Ma chłopina farta !
    Olu, pożegnaj się z małżeństwem....

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Z ~Z
    ~Z
    Napisane 01 marca 2023 - 09:45
    A może warto spróbować, mąż rzuci palenie siostra podniesie mu libido i będzie się tobą bardziej interesował i wszyscy razem we trójkę będziecie szczęśliwi.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy