Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Klinika ciała i ducha

Porada?

Rozpoczęte przez ~Cichy, 11 sie 2023
  • avatar ~Cichy ~Cichy
    ~Cichy
    Napisane 11 sierpnia 2023 - 13:17
    Cześć mam 29 lat i poszukuje porady która działa . Z żoną jesteśmy od 5 lat po ślubie i problem polega na tym że co stosunek ja szybko kończę wiele razy moja żona nie poczuje nawet orgazmu . Ostatnio w jej szafie znalazłem wibrator pewnie jak mnie nie ma tym się pewnie zadawala..... Plan mam taki że poszukuje sprawdzonego środku o którym żona się nie dowie żeby przedłużyć wytrysk po prostu żeby to było zaskoczenie dla żony że " dłużej mogę " . Więc preparaty które się psika na penisa odpadają gumki które przedłużają wytrysk też odpadają bo używamy zwykłych .... Myśłałem nad tabletkami żeby je po cichu brać i tutaj też zaczynają mi się schody ponieważ jest tego na rynku mnóstwo i z tego co zrozumiałem trzeba je brać regularnie a nasz sex odbywa się może z dwa razy na miesiąc tylko . Ilość sexu wpływa pewnie na to że jestem sekundowcem i jak już się do żony dobieram przed snem wiele razy słyszę nie mam ochoty , boli mnie głowa , boli mnie coś tam, są też takie dni co żona ma po prostu wielką ochotę na mnie i to nawet w ciągnu dnia i wiele razy słyszę podczas seksu ( proszę jeszcze nie ) ale ja już mam pełną gumkę.. Szybki wytrysk nie jest napewno spowodowany tym że jest mało powtórzeń bo jak się cofnąć w czas przed małżen stwem to dużo uprawialiśmy seksu a to w domu a to w aucie a to wszędzie i też dochodziłem bardzo szybko ....... . Jeśli chodzi o wielokrotność to jest tak samo możemy się pokochać i za 30 min znowu i też jestem sekundowcem . Podobno później dochodzę jak jestem mega pijany np po imprezie rodzinnej jak wracamy do domu ale to żadne wyjście żeby być pijanym .... Nie wiem czy to jest spowodowane tym że moja żona jest ciasna czy luźna nie wiem bo nie mam takiego porównania z innymi kobietami się nie bzykałem ....

    Trochę to uciażliwe dla mnie bo ja się zaspakajam podczas seksu bo dochodzę do wytrysku ale wiele razy żona nie poczuje orgazmu. Kiedyś była taka sytuacja trochę nie zręczna dla mnie ale zona była pod wpływem alkoholu to można to wybaczyć bylismy u jej siostry na urodzinach i padł tekst od strony szwagra kiedy będzie mały żona odparla ze śmiechem na twarzy ale jak jak on jest sekundowcem :( . Wtedy trochę mnie to ruszyło i wyszedłem z domu na papierosa bo się zdenerwowałem , ku mojemu zaskoczeniu wyszła za mną moja szwagierka też na papierosa i zaczeła temat mojego wytrysku bo domyśliła się o co chodzi bo jej mąż też miał kiedyś z tym problem ale kiedyś jak był w podobnym wieku teraz szwagier ma 40 lat i zaproponowała żebym do niej przyjechał w tygodniu po pracy jak ona będzie sama w domu . I tak zrobiłem przyjechałem do szwagierki do domu zapytać w ogóle po co mnie tutaj ściągneła do siebie a ona odparła i zaprosiła mnie do sypialni i kazała się rozebrać . Wzieła penisa do dłoni zaczeła go tasować poczekała aż on wstanie i odparła pokażę ci ćwiczenie które pomogło Michałowi . Zaczeła go tasować jak czuła że on twardnieje przestawała i tak w kółko wtedy faktycznie później się spuściłem więc stwierdziłem że jest coś na rzeczy . Jak wróciłem do domu postanowiłem że będe się regularnie potajemnie masturbował co drugi dzień . Nadszedł też dzień w którym żona miała ochotę doszedłem znów błyskawicznie. Przy kolejnym stosunku zaryzykowałem i powiedziałem żonie że inaczej się dziś będziemy kochać na zasadzie START-STOP . Jak się kochałem z żoną miałem w głowię tą scenke ze szwagierką jak czułem że dochodzę przestawałem bzykać i tak w kółko ale efekt ten sam ......

    Jesteśmy jescze młodzi i obawiam się że po prostu z takim seksem nasze małżeństwo się rozpadnie .

    Proszę nie traktujcie to jako fejk tylko proszę o poradę . .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Powazny ~Powazny
    ~Powazny
    Napisane 11 sierpnia 2023 - 15:51
    ~Cichy napisał:
    Cześć mam 29 lat i poszukuje porady która działa . Z żoną jesteśmy od 5 lat po ślubie i problem polega na tym że co stosunek ja szybko kończę wiele razy moja żona nie poczuje nawet orgazmu . Ostatnio w jej szafie znalazłem wibrator pewnie jak mnie nie ma tym się pewnie zadawala..... Plan mam taki że poszukuje sprawdzonego środku o którym żona się nie dowie żeby przedłużyć wytrysk po prostu żeby to było zaskoczenie dla żony że " dłużej mogę " . Więc preparaty które się psika na penisa odpadają gumki które przedłużają wytrysk też odpadają bo używamy zwykłych .... Myśłałem nad tabletkami żeby je po cichu brać i tutaj też zaczynają mi się schody ponieważ jest tego na rynku mnóstwo i z tego co zrozumiałem trzeba je brać regularnie a nasz sex odbywa się może z dwa razy na miesiąc tylko . Ilość sexu wpływa pewnie na to że jestem sekundowcem i jak już się do żony dobieram przed snem wiele razy słyszę nie mam ochoty , boli mnie głowa , boli mnie coś tam, są też takie dni co żona ma po prostu wielką ochotę na mnie i to nawet w ciągnu dnia i wiele razy słyszę podczas seksu ( proszę jeszcze nie ) ale ja już mam pełną gumkę.. Szybki wytrysk nie jest napewno spowodowany tym że jest mało powtórzeń bo jak się cofnąć w czas przed małżen stwem to dużo uprawialiśmy seksu a to w domu a to w aucie a to wszędzie i też dochodziłem bardzo szybko ....... . Jeśli chodzi o wielokrotność to jest tak samo możemy się pokochać i za 30 min znowu i też jestem sekundowcem . Podobno później dochodzę jak jestem mega pijany np po imprezie rodzinnej jak wracamy do domu ale to żadne wyjście żeby być pijanym .... Nie wiem czy to jest spowodowane tym że moja żona jest ciasna czy luźna nie wiem bo nie mam takiego porównania z innymi kobietami się nie bzykałem ....

    Trochę to uciażliwe dla mnie bo ja się zaspakajam podczas seksu bo dochodzę do wytrysku ale wiele razy żona nie poczuje orgazmu. Kiedyś była taka sytuacja trochę nie zręczna dla mnie ale zona była pod wpływem alkoholu to można to wybaczyć bylismy u jej siostry na urodzinach i padł tekst od strony szwagra kiedy będzie mały żona odparla ze śmiechem na twarzy ale jak jak on jest sekundowcem :( . Wtedy trochę mnie to ruszyło i wyszedłem z domu na papierosa bo się zdenerwowałem , ku mojemu zaskoczeniu wyszła za mną moja szwagierka też na papierosa i zaczeła temat mojego wytrysku bo domyśliła się o co chodzi bo jej mąż też miał kiedyś z tym problem ale kiedyś jak był w podobnym wieku teraz szwagier ma 40 lat i zaproponowała żebym do niej przyjechał w tygodniu po pracy jak ona będzie sama w domu . I tak zrobiłem przyjechałem do szwagierki do domu zapytać w ogóle po co mnie tutaj ściągneła do siebie a ona odparła i zaprosiła mnie do sypialni i kazała się rozebrać . Wzieła penisa do dłoni zaczeła go tasować poczekała aż on wstanie i odparła pokażę ci ćwiczenie które pomogło Michałowi . Zaczeła go tasować jak czuła że on twardnieje przestawała i tak w kółko wtedy faktycznie później się spuściłem więc stwierdziłem że jest coś na rzeczy . Jak wróciłem do domu postanowiłem że będe się regularnie potajemnie masturbował co drugi dzień . Nadszedł też dzień w którym żona miała ochotę doszedłem znów błyskawicznie. Przy kolejnym stosunku zaryzykowałem i powiedziałem żonie że inaczej się dziś będziemy kochać na zasadzie START-STOP . Jak się kochałem z żoną miałem w głowię tą scenke ze szwagierką jak czułem że dochodzę przestawałem bzykać i tak w kółko ale efekt ten sam ......

    Jesteśmy jescze młodzi i obawiam się że po prostu z takim seksem nasze małżeństwo się rozpadnie .

    Proszę nie traktujcie to jako fejk tylko proszę o poradę . .

    Naprawde masz powazny problem nie zazdroszcze. Nie zwlekaj tylko zasuwaj do psychologa bo z twoja glowa nie jest najlepiej skoro piszesz takie pierdoly i zaczynasz prosic zeby ludzie w to wierzyli. Mozesz ewentualnie pisac to na forach dla osob intelektualnie cofnietych. Tam wszyscy ci we wszystko uwierzą

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Cichy ~Cichy
    ~Cichy
    Napisane 11 sierpnia 2023 - 16:34
    Temat szybkiego wtrysku jest dla ciebie pierdola? Super może Pan nie ma problemu z szybkim wtryskiem ale ja mam i szukam porady może ktoś też miał taki problem i sobie z tym poradził. Wiem prościej pójść do seksuologa ale łatwiej mi się jest tutaj otworzyć anonimowo i wyżalić to co czuje niż osobie której w ogóle nie znam. Dużo wątków przeczytałem na ten temat na internecie i nie coś wiem tak samo jak wiem że istnieją tabletki na przedłużenie wytrysku tylko tego jest mnóstwo. Jak Pan twierdzi że piszę brednie to wpisz sobie Pan przedwczesny wytrysk wyskoczy Panu dużo artykułów o tym i że takie coś występuje.....

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Powazny ~Powazny
    ~Powazny
    Napisane 11 sierpnia 2023 - 20:17
    ~Cichy napisał:
    Temat szybkiego wtrysku jest dla ciebie pierdola? Super może Pan nie ma problemu z szybkim wtryskiem ale ja mam i szukam porady może ktoś też miał taki problem i sobie z tym poradził. Wiem prościej pójść do seksuologa ale łatwiej mi się jest tutaj otworzyć anonimowo i wyżalić to co czuje niż osobie której w ogóle nie znam. Dużo wątków przeczytałem na ten temat na internecie i nie coś wiem tak samo jak wiem że istnieją tabletki na przedłużenie wytrysku tylko tego jest mnóstwo. Jak Pan twierdzi że piszę brednie to wpisz sobie Pan przedwczesny wytrysk wyskoczy Panu dużo artykułów o tym i że takie coś występuje.....

    Psycholog, psycholog i jeszcze raz psycholog!!! Moze ci pomoze z glowa!!! Nie wymagaj zeby normalni inteligentni ludzie wierzyli w taki debilizm, ktory dodajesz w swoich postach!!! Szwagierka masowala ci chuja!!! Napisz jeszcze ze zerznelo cie stado murzynow:)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kpr Wiaderny ~Kpr Wiaderny
    ~Kpr Wiaderny
    Napisane 11 sierpnia 2023 - 22:21
    50la sildenafilu i nie spuścisz się przez godzinę.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Cichy ~Cichy
    ~Cichy
    Napisane 12 sierpnia 2023 - 05:12
    Znalazłem na internecie tabletki co się bierze 30 minut przed stosunkiem opinie czytałem to podobno ludzie zadowoleni są z tego produktu. Dziś poszukam w lokalnych aptekach i może uda się kupić a jak nie to na internecie się zamówi.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kpr Wiaderny ~Kpr Wiaderny
    ~Kpr Wiaderny
    Napisane 12 sierpnia 2023 - 09:38
    ~Cichy napisał:
    Znalazłem na internecie tabletki co się bierze 30 minut przed stosunkiem opinie czytałem to podobno ludzie zadowoleni są z tego produktu. Dziś poszukam w lokalnych aptekach i może uda się kupić a jak nie to na internecie się zamówi.



    50ka sinedafilu jest do kupienia legalnie w aptece na 100ke trzeba mieć receptę. Weź jedna 50 na próbę do tego że dwa driny i zostaniesz Bogiem w sypialni ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Cichy ~Cichy
    ~Cichy
    Napisane 12 sierpnia 2023 - 11:46
    Pierw wypróbuje te tabletki 30 min przed stosunkiem podobno działa. Wiaderny nie musi być godzina wystarczy nawet z 20 minut a nie jak teraz 2 min i już po zawodach :(. Godziny to ja chyba kondycyjnie bym nie wytrzymał ;p

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kpr Wiaderny ~Kpr Wiaderny
    ~Kpr Wiaderny
    Napisane 12 sierpnia 2023 - 12:18
    ~Cichy napisał:
    Pierw wypróbuje te tabletki 30 min przed stosunkiem podobno działa. Wiaderny nie musi być godzina wystarczy nawet z 20 minut a nie jak teraz 2 min i już po zawodach :(. Godziny to ja chyba kondycyjnie bym nie wytrzymał ;p



    Wytrzymasz wytrzymasz. Jak już zona będzie uciekać to znaczy że było ok :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Cichy ~Cichy
    ~Cichy
    Napisane 12 sierpnia 2023 - 12:24
    MensilMax max widze że ma 50 mg tego składniku . Pierw wypróboje te tabletki a później opakowanie 2 szt tego co polecasz. Oby coś pomogło bo nie widze się u seksuologa ..........

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kazikRybnik ~kazikRybnik
    ~kazikRybnik
    Napisane 12 sierpnia 2023 - 21:47
    A czy próbowałeś sb w ciągu dnia ulżyć? Mi za młodego to pomagało.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lukas ~Lukas
    ~Lukas
    Napisane 13 sierpnia 2023 - 18:34
    Znam ten temat. I mnie koleżanka ( 24 lata jest dużo dużo młodsza ode monie) w pracy kiedy ją zapytałem jak z chłopakiem powiedziała, że nie są już razem. Zaczołem drążyć temat, zeszliśmy na temat sexu, i wiecie co powiedziała, był sekundowcem nawet powiedziała ile trwało 20 sekund nieraz dłużej. Aż mnie zatkało pytałem jeszcze raz ILE!!!!, ona 20 sekund. Dałem odpowiedź że zdziwieniem, że ja w jego wieku to pół nocy z małymi przerwami a nawet dłużej. Zakomunikowałem jej że ze mną dłużej by było to żart był. Nie raz wznawiałem z nią na ten temat rozmowę i zachodziłem w głowę 20 sekund jak tak można co za facet a on od niej był młodszy rok.
    Cichy. Chcesz aby doszła z tobą zrób jej dłuższą grę wstępną albo możesz u siebie przytrzymać orgazm a późnej możesz dłużej nawet godzinę. Nie tylko ty borykasz się z taką sytuacją z tego co słyszę to większość młodych wiek 18 do 26 lat ty masz 29 twój organizm powinien się uspokoić psychicznie i emocjonalnie a zwłaszcza, że masz żonę. Podchodzisz do sexu na luzaka chyba, że masz spinkę. Co innego kontakt z poznaną kobietą wtedy to inna dziedzina testosteron za mocno buzuje i szybki efekt falstartu albo lipa nic nie ma.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lukas ~Lukas
    ~Lukas
    Napisane 13 sierpnia 2023 - 18:42
    A co do tabletek to odradzam, zasięgnij specjalistycznej wiedzy bo rozwalisz organizm jesteś młody. Spróbuj stosunek przerywany typu penetracja a późnej np. palcówka poświęć ten czas dla niej, staraj się ją bardziej zaspokoić ją, skup się na niej, przedłuż fazę jej uniesień i tak na zmianę. Może to zaakceptuje twoja żona. I idź po fachową poradę jak nie u siebie w mieście to dalej. Jesteś młody nie niszcz organizmu bo później bez wspomagaczy ani rusz. Wiem, że po dopalaczach to można i całą noc.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Cichy ~Cichy
    ~Cichy
    Napisane 14 sierpnia 2023 - 17:06
    Jak byłem młody i jeszcze za czasów zawodówki uprawialiśmy seks z aktualną żoną to też tak miałem jak do tej pory każdy mi tłumaczył że niektórzy tak mają w tym wieku ale zaraz 30stka na karku a ja mam nadal tak samo. Myślisz że jak od czasu do czasu wezmę tabletkę przed 30 min to mi to zaszkodzi ? Mówisz żeby iść do poradni ale naprawdę jestem wstydliwym facetem więc przed taką Panią seksuolog nie wiem czy bym się otworzył bo pewnie wizyta polega na mówieniu jaki mam problem . Tak jak pisałeś wcześniej z wiekiem 20stu lat to ledwo zdążyłem włożyc i już gumka pełna .....

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Cichy ~Cichy
    ~Cichy
    Napisane 14 sierpnia 2023 - 17:07
    Tak i na tyle pomaga że za drugim razem też dojdę szybko tylko taka różnica że mniej nasienia w gumce i za chwilę opada i koniec sexu...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lukas ~Lukas
    ~Lukas
    Napisane 14 sierpnia 2023 - 23:11
    A kto ci każe iść do Pani sexsuolog idź do faceta jedno i drugie cię zrozumie.
    Człowieku ja w wieku 20 lat nie chwaląc się to magłem jechać i jechać, a jak przytrzymałem to nieraz panna mówiła chwila odpoczynku. Ale to inne pokolenie inna mentalność społeczna, żywieniowka. Z kim bym nie rozmawiał oczywiście moich rówieśników +/-8 lat, każdy mówi to były czasy jak dorwało się pannę to jechało się całą noc.
    Poczytaj prasę, tak jak pisałem stosunek przerywany, wycisz emacje, podczas sexu myśl o czymś innym, zmiana pozycji. Sprawdź u siebie mięśnie kegla poćwicz. Tabletki to ostateczny akt desperacji sorry, porozmawiaj z żoną.
    Sorry dla mnie to dziwna niezrozumiała sytuacja ale wiem, że takie sytuacje są teraz częste przykre aby facet nie mógł sprostać zaspokojeniu swojej kobiety tu żony. Może zbyt mocno jesteś podniecony, wyluzuj się, albo twoja żona ma wyćwiczone mięśnie kegla, to ginekolog szybko zauważy /rozpozna. Może ty tak na nią działasz jest podniecona, że podczas stosunku jej pochwa po prostu śie i szybki finał.
    Sexsuolog to też człowiek to jego zawód aby pomagać ludziom.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~szwagier kolaska ~szwagier kolaska
    ~szwagier kolaska
    Napisane 03 listopada 2023 - 11:52
    ~Cichy napisał:
    Cześć mam 29 lat i poszukuje porady która działa . Plan mam taki że poszukuje sprawdzonego środku o którym żona się nie dowie żeby przedłużyć wytrysk po prostu żeby to było zaskoczenie dla żony że " dłużej mogę " . Więc preparaty które się psika na penisa odpadają gumki które przedłużają wytrysk też odpadają bo używamy zwykłych .... Myśłałem nad tabletkami żeby je po cichu brać i tutaj też zaczynają mi się schody ponieważ jest tego na rynku mnóstwo i z tego co zrozumiałem trzeba je brać regularnie a nasz sex odbywa się może z dwa razy na miesiąc tylko . Ilość sexu wpływa pewnie na to że jestem sekundowcem i jak już się do żony dobieram przed snem wiele razy słyszę nie mam ochoty
    Proszę nie traktujcie to jako fejk tylko proszę o poradę . .

    Sadzę że w obecnej mądrości etapu Twoje wymagania Szwagier spełniają jedynie te tabletki Stud Pills, możesz je stosować przed seksem w ukryciu około 30 - 40min przed stosunkiem. Powinny Ci wystarczajaco wydłużyć stosunek

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy