Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Moda męska

połączenie koszula-spodnie

Rozpoczęte przez ~kryynaa, 09 mar 2019
  • avatar ~kryynaa ~kryynaa
    ~kryynaa
    Napisane 09 marca 2019 - 13:40
    WItam, mam w 3 pary spodni materiałowych i 3 koszule typu slim. Zastanawiam się co z czym może się łączyć.
    Koszule w kolorach:
    -jasny róż
    -czarny
    -jasna szarość

    Spodnie:
    -czarne
    -granatowe
    -jasny brąz(orzech)

    I co mogłbym jeszcze sobie dokupić, albo ze spodni albo z koszul, żeby dopełnić te łączenia?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~wercia555 ~wercia555
    ~wercia555
    Napisane 06 stycznia 2022 - 22:50
    ~kryynaa napisał:
    WItam, mam w 3 pary spodni materiałowych i 3 koszule typu slim. Zastanawiam się co z czym może się łączyć.
    Koszule w kolorach:
    -jasny róż
    -czarny
    -jasna szarość

    Spodnie:
    -czarne
    -granatowe
    -jasny brąz(orzech)

    I co mogłbym jeszcze sobie dokupić, albo ze spodni albo z koszul, żeby dopełnić te łączenia?

    Dzień Dobry koszula jasno różowa donbrze pasuje np. do spodni w kolorze czarnym. Mój partner nosi takie zestawienie z CJ.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~marta ~marta
    ~marta
    Napisane 10 lutego 2022 - 13:51
    ja bym jeszcze dodałam spodnie jeansowe w klasycznym niebieskim kolorze . Np model slim Fit Blake E z wysokim stanem i nogawkami zwężającymi się ku dołowi. i do tego sneakersy. Sznurowane, białe lub czarne z brązowymi wstawkami. To nada całości miejskiego, chłopięcego stylu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy