Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Podryw kobiet na feromony

Rozpoczęte przez ~tomasz45, 03 lis 2015
  • avatar ~tomasz45 ~tomasz45
    ~tomasz45
    Napisane 03 listopada 2015 - 08:43
    Witam.Nie widziałem tutaj takiego tematu. Z uwagi na to,że jeszcze do tej pory nie miałem możliwości wypróbowania sobie działania feromonów ale liczę,że któryś z Was na pewno miał takie doświadczenia/ Jakie konkretnie zapachy polecacie? Jakie było rzeczywiste działąnie feromonów?
    I na co warto jest zwracać uwagę?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~brotek ~brotek
    ~brotek
    Napisane 06 listopada 2015 - 13:51
    Wypróbowałem wiele z nich. Na pewno mozesz sobie odpuścić tanie perfumy z allegro bo większość z nich to jedynie sama woda bez żadnych srodków. Jeśli chcesz sobie kupić coś skutecznego to zwracaj uwagę na skład. Feromoony powinny zawierać androsterol oraz androstenon ( to wląsnie odpowiada za przyciąganie). Skuteczne są Pheromone essence. Jest to bezzapachowa esencja
    Jesli chcesz jakiś pachnący zapach to polecam Love & Desire.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~tomasz45 ~tomasz45
    ~tomasz45
    Napisane 10 listopada 2015 - 07:09
    A w przypadku tego zapachu trzeba jakoś dozować dawkę? Rozumie, że jest to skoncentrowawny środek ale skąd będę wiedział ile go używać? I czy Ty używasz ich codziennie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~brotek ~brotek
    ~brotek
    Napisane 10 listopada 2015 - 08:05
    Sam musisz sobie dopasować dawkę. Nie trzeba ich używac w dużej ilości bo nadmiar tego typu składników wcale nie jest sktueczniejszy. Jesli chodzi o Pheromone essence to stosuję jedną kropelkę dziennie.Niektórzy z tego co wiem to mieszają je ze swoimi perfumami ale sam osobiście tego nie próbowałem. Love & Desire psikasz się jak swoim zwykłym zapachem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Nina ~Nina
    ~Nina
    Napisane 12 listopada 2015 - 16:49
    Panowie, nauczcie się lepiej flirtować

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~justins ~justins
    ~justins
    Napisane 17 listopada 2020 - 07:36
    Podbijam temat bo mnie zainteresował.Sam ostatnio wczytałem się w poradniki sztuki manipulacji i w praktycznie każdym z nich docenia się rolę feromonów. W sensie,że osoba,która wyczuwa lepsze fluidy od nas jest do nas o wiele lepiej nastawiona i skłonna do zachowań do jakich chcielibyśmy ją skłonić. I tutaj moje pytanie.Czy ktoś z Was kiedykolwiek używał może feromonów? Czy zauważyliscie może jakieś ich skuteczne działanie ?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~dorte ~dorte
    ~dorte
    Napisane 17 listopada 2020 - 13:23
    Używałem i potwierdzam - mają działanie. Obecnie mam dwie buteleczki.Love & Desire i Pheromone essence.Dodam jednak,że nie warto jest kupować produktów od nieznanych sprzedawców na allegro, którzy oferują je w podejrzanie niskich cenach ale po prostu zrobić zakupu w sprawdzonym sklepie.Wtedy jedynie masz pewność,że feromony to feromony a nie jakaś zapachowa woda,która tak naprawdę nie ma żadnego działania.
    Inni ludzie zwracają podświadomie bardzo dużą uwage na to jak pachniesz. Dlatego też feromony są takie skuteczne.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Justins ~Justins
    ~Justins
    Napisane 18 listopada 2020 - 09:31
    Rozumiem,ze podobają się głównie dziewczynom? I co konkretnie? Są dla Ciebie milsze ?
    Ile płaciłeś za swoje?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~dorte ~dorte
    ~dorte
    Napisane 19 listopada 2020 - 13:51
    Kobietom tak, aczkolwiek całe otoczenie w sumie reaguje na nie pozytywnie Tak wiec nie jest tak, ze jedynie podobaja sie kobietom. Łatwiej załapujesz kontakt. Cena to ok 100-200 zł.Musisz sam sobie porównać w sieci.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~xxxxx ~xxxxx
    ~xxxxx
    Napisane 26 września 2022 - 09:55
    Ja też nie miełam zaufania do takich środków. Powiem szczerze, że niegdyś byłem bardzo sceptyczny w kwestii tego typu zapachów bo trochę trąciło mi to marketingiem Trochę traktowałem to jak te wszystkie reklamy z telewizji, które zawsze okazywały się potem ściemą. Ale gdy zainteresowałem się szczególnie mocno socjobiologią, zaczęło do mnie docierać, że ma to naukowe podstawy i jest udowodnione. Poczytałem trochę książek na ten temat i dzialanie takich substancji jest udowodnione naukowo. Tak wiec coś w tym jest. Aktualnie żywam love Desire premium.
    Zawiodłem sie natomiast nad npa. Reklamowane ale działanie takie sobie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Piatar ~Piatar
    ~Piatar
    Napisane 26 września 2022 - 10:13
    Ale że nie działały? Bo zastanawiam się aktualnie właśnie nad npa a nad Love Desire i pheromone essence.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Matis ~Matis
    ~Matis
    Napisane 26 września 2022 - 10:28
    A nie prościej iść do kurtyzany?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~xxxxx ~xxxxx
    ~xxxxx
    Napisane 10 października 2022 - 11:18
    Kiepsko. A wręcz mam wrażenie, ze powodowały efekt o wiele gorszy od zamierzonego. W sensie w drugiej osobie powodowały agresję i żadnego przyciągania a przecież taki zapach powinien powodować właśnie przyciąganie. Tutaj tego nie było. Pheromone essence jak najbardziej. Jednak mi odpowiadają najbardziej Love Desire. Zapach mi się podoba I mam za nie wiele komplementów od płci przeciwnej.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~piatar ~piatar
    ~piatar
    Napisane 11 października 2022 - 06:55
    Jak mi się chce. Na poczatku używałam jedynie okazyjnie jak wychodziłam na spotkanie,ostatnio używam o wiele częścije bo zobaczyłam jakie fajne zastosowanie mają na przykład w pracy. Klienci są o wiele przyjemniej do mnie nastawieni. No i inni pracownicy. Mam obecnie wersję w ciemnej butelce ( love desire premium) ale różową też miałam.Ciemna jest lepsza, droższa to fakt ale perfumy dłużej się trzymają no i mają wiekszą dawkę feromonów. Wypróbuj jakie chcesz. W sumie rożowa również była ok a fortuny nie wydasz.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Haha ~Haha
    ~Haha
    Napisane 11 października 2022 - 16:31
    To sobie marketingowcy pogadali.
    Fajny, fajny wątek, taki ciekawy i nie ciągnie reklamą w ogóle.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~student ~student
    ~student
    Napisane 04 października 2023 - 15:48
    pobierz trochę tabletki na popęd dla mężczyzn o nazwie Prosent 600 a po kilku dniach zobaczysz jak kobiety reagują na twoje naturalne feromony wydzielane wraz z testosteronem. U mnie na uczelni to działa że szok.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy