Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Początek randkowania i nagła zmiana

Rozpoczęte przez ~Annika, 24 kwi 2022
  • avatar ~Annika ~Annika
    ~Annika
    Napisane 24 kwietnia 2022 - 00:37
    Hejka!

    Mm pytanko do Was odnośnie początków randkowania. Od połowy marca spotykam się z super chłopakiem. Poznaliśmy się przez Tindera i dotychczas byliśmy na 4 randkach (2 tygodnie byłam chora i nie mogłam się spotkać, ale ciągle proponował spotkania). Ostatni raz spotkaliśmy się 13.04 i od tego momentu nie zaproponował kolejnego spotkania. Wiem, że cały ten tydzień ma straszny nawał pracy, bo wcześniej wspominał mi o nowym projekcie i problemach z innymi managerami, którzy utrudniają mu życie. Dodatkowo dochodzą problemy z rodzicami, kłótnie w rodzinie, a także oferta nowej pracy.



    Wcześniej to on inicjował wszystkie rozmowy, spotkania, ale w tym tygodniu sam się nie odezwał, ani nie zaproponował spotkania. Także ja pisałam pierwsza 4 razy z rzędu. Nadal odpisuje mega szybko, jest kochany, i pisze mi jak bardzo docenia moje wsparcie w tych trudnych chwilach.



    Jak myślicie, czy on się odsuwa i nie jest już zainteresowany czy po prostu stres i problemy całkowicie zajęły jego głowę?

    

    Wiem, że to dopiero początek znajomości i nie wszystkim się dzieli, ale na serio chciałabym, aby to wypaliło. I trochę mnie zmartwiła ta nagła zmiana.

    Czy wypada mi tyle pisać pierwsza i zainicjować kolejna randkę?


    Z góry dziękuję za Wasze rady!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Facet46 ~Facet46
    ~Facet46
    Napisane 24 kwietnia 2022 - 09:17
    Ile macie lat ? Czy jest miedzy wami duża różnica wieku ?

    Wiesz na portalach ludzie przeglądają wiele ofert i zapewne zawsze wybierają kilku kandydatów i czasami druga strona też jest zainteresowana tym kandydatem i wiadomo bardzo szybko ta ilość malej jak ludzie zaczynają rozmawiać czy też się spotykać ...

    Dlatego pytam o wiek , bo starsze kobiety czy mężczyźni mają już pewne doświadczenie i wiedzą co chcą i czego oczekują i inaczej podchodzą do związku niż młode osoby bez tego doświadczenia i wiedzy..

    Myślę że jak odpisuje to ciągle jest zainteresowany Tobą , gorzej jakby zdawkowo odpowiadał albo jakieś pojedyncze słowa tylko.

    Wiesz zapewne Ty zanim go na Tinderze "kliknęłaś" po drodze jeszcze kliknięć było dużo dużo dużo , i tak samo zapewne on :)

    Więc sądzę że zarówno Ty jak i on ofert miał sporo , bo spora konkurencja na tym rynku ;) ale jak ciągle odpowiada to nie jest źle , bo czyli ciągle poważnie do tego podchodzi ..

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Annika ~Annika
    ~Annika
    Napisane 24 kwietnia 2022 - 16:22
    ~Facet46 napisał:
    Ile macie lat ? Czy jest miedzy wami duża różnica wieku ?

    Wiesz na portalach ludzie przeglądają wiele ofert i zapewne zawsze wybierają kilku kandydatów i czasami druga strona też jest zainteresowana tym kandydatem i wiadomo bardzo szybko ta ilość malej jak ludzie zaczynają rozmawiać czy też się spotykać ...

    Dlatego pytam o wiek , bo starsze kobiety czy mężczyźni mają już pewne doświadczenie i wiedzą co chcą i czego oczekują i inaczej podchodzą do związku niż młode osoby bez tego doświadczenia i wiedzy..

    Myślę że jak odpisuje to ciągle jest zainteresowany Tobą , gorzej jakby zdawkowo odpowiadał albo jakieś pojedyncze słowa tylko.

    Wiesz zapewne Ty zanim go na Tinderze "kliknęłaś" po drodze jeszcze kliknięć było dużo dużo dużo , i tak samo zapewne on :)

    Więc sądzę że zarówno Ty jak i on ofert miał sporo , bo spora konkurencja na tym rynku ;) ale jak ciągle odpowiada to nie jest źle , bo czyli ciągle poważnie do tego podchodzi ..




    On ma 40 lat (po rozwodzie), ja mam 31 lat i nigdy nie byłam zamężna. Dlatego też nie byłam pewna czy faktycznie starsi mężczyźni biorą się za te sprawy, zwłaszcza po rozwodzie, powoli, bez pośpiechu, aby na spokojnie kogoś poznać i nie angażować mega szybko, tak jak dotychczas to miało miejsce w moim życiu.

    Mieliśmy już rozmowę o tym, czego szukamy (oboje chcemy małżeństwa i dzieci), a także czy jesteśmy gotowi na taki krok, gdy pojawi się ta osoba. Różnice wieku także przedyskutowaliśmy na ostatnim spotkaniu. Wtedy też zaczął się otwierać przede mną, zwierzać z rozwodu etc

    To prawda, kandydatów jest wielu, ale rzadko kiedy spotyka się z kimś więcej niż dwa razy, jeśli nie ma zbyt wiele wspólnego, także dla mnie 4 randka to oznaka większego zainteresowania osobą niż kolejny kandydat z Tindera. Być może mężczyźni podchodzą do tego na większym luzie.

    Dziękuję za Twoje spostrzeżenia!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Facet46 ~Facet46
    ~Facet46
    Napisane 27 kwietnia 2022 - 11:09
    ~Annika napisał:
    [
    To prawda, kandydatów jest wielu, ale rzadko kiedy spotyka się z kimś więcej niż dwa razy, jeśli nie ma zbyt wiele wspólnego, także dla mnie 4 randka to oznaka większego zainteresowania osobą niż kolejny kandydat z Tindera. Być może mężczyźni podchodzą do tego na większym luzie.

    Dziękuję za Twoje spostrzeżenia!


    Wiesz mężczyzna po przejściach ma pewne "wymagania" i myślę że już wie na co uważać i czego pragnie.

    Oczywiście mowa o poważnym , normalnym mężczyźnie a nie jakimś który "uwolnił" się od małżeństwa i teraz zalicza "laski" .

    Ja mam 46 lat , też rozwodnik i rozmawiałem z wieloma kobietami ale tylko z dwoma się spotkałem na żywo , bo z resztą stwierdziłem że szkoda mojego czasu bo i tak nic z tego nie będzie.

    Z jedną mi się fajnie gadało , ale po spotkaniu w rzeczywostości okazało sie że faktycznie się fajnie rozmawia , ale jednak nic nas nie łączy i jesteśmy zupełnie inni i nie pasujemy.
    Fajna była kobieta , ładna , ale , no właśnie ale ...

    Dlatego uważam że jak coś do niego czujesz i Ci na nim zależy to nie rezygnuj, Możesz też delikatnie "obadać" jego uczucia , pragnienia i itd aby zobaczyc czy na podobnych falach odbieracie i czy coś Was faktycznie łączy ..

    Być może faktycznie jest zajęty , ale jak odpowiada i cię "nie olewa" to oznacza że także mu na tobie zależy ..

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Annika ~Annika
    ~Annika
    Napisane 28 kwietnia 2022 - 20:31
    ~Facet46 napisał:
    ~Annika napisał:
    [
    To prawda, kandydatów jest wielu, ale rzadko kiedy spotyka się z kimś więcej niż dwa razy, jeśli nie ma zbyt wiele wspólnego, także dla mnie 4 randka to oznaka większego zainteresowania osobą niż kolejny kandydat z Tindera. Być może mężczyźni podchodzą do tego na większym luzie.

    Dziękuję za Twoje spostrzeżenia!


    Wiesz mężczyzna po przejściach ma pewne "wymagania" i myślę że już wie na co uważać i czego pragnie.

    Oczywiście mowa o poważnym , normalnym mężczyźnie a nie jakimś który "uwolnił" się od małżeństwa i teraz zalicza "laski" .

    Ja mam 46 lat , też rozwodnik i rozmawiałem z wieloma kobietami ale tylko z dwoma się spotkałem na żywo , bo z resztą stwierdziłem że szkoda mojego czasu bo i tak nic z tego nie będzie.

    Z jedną mi się fajnie gadało , ale po spotkaniu w rzeczywostości okazało sie że faktycznie się fajnie rozmawia , ale jednak nic nas nie łączy i jesteśmy zupełnie inni i nie pasujemy.
    Fajna była kobieta , ładna , ale , no właśnie ale ...

    Dlatego uważam że jak coś do niego czujesz i Ci na nim zależy to nie rezygnuj, Możesz też delikatnie "obadać" jego uczucia , pragnienia i itd aby zobaczyc czy na podobnych falach odbieracie i czy coś Was faktycznie łączy ..

    Być może faktycznie jest zajęty , ale jak odpowiada i cię "nie olewa" to oznacza że także mu na tobie zależy ..



    Dziękuję Ci za Twój komentarz i Twoje spostrzeżenia!
    Sama nie jestem po rozwodzie, więc nie jestem do końca pewna jak do tego tematu randkowania podchodzą ludzie po. Na pewno mamy wiele wspólnego, bo szukamy tego samego w życiu i związku. Mamy podobne spojrzenie na świat, masę wspólnych tematów do rozmowy, praktycznie takie samo poczucie humoru i wizję na przyszłość. Oczywiście pociąg i chemia jak najbardziej są.

    Rozmawiając z nim wyczuwam, że jest przytłoczony problemami w pracy, z byłą żoną i opieką nad córką, która obecnie jest u niego, także też staram się to zrozumieć, ale oczywiście to wymaga cierpliwości i dialogu.

    Zobaczę jak sytuacja będzie się rozwijać, bo w tym tygodniu inicjował już więcej i był bardziej rozmowny, także trzymaj kciuki!

    Pozdrawiam Cię ciepło!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy