Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Po 40 na ręcznym

Rozpoczęte przez ~Janek, 03 paź 2014
  • avatar ~Niuniek ~Niuniek
    ~Niuniek
    Napisane 13 listopada 2019 - 22:49
    Fajnie jest na recznym ale jeszcze fajniej jak druga osoba to robi ( nie koniecznie kobieta)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Hanna ~Hanna
    ~Hanna
    Napisane 20 września 2020 - 21:21
    Jestem kobietka po 40 i jak pamietam sie mastrubuje ,dzis nawet dwa razy .Sexualnosc jest piękna, doznanie jakie mi towarzyszy podczas szczytowania jest wspaniałym.
    Ile razy to robie to za każdym razem inaczej to odczuwam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kujawiak91 ~kujawiak91
    ~kujawiak91
    Napisane 04 listopada 2021 - 18:33
    ~Hanna napisał:
    Jestem kobietka po 40 i jak pamietam sie mastrubuje ,dzis nawet dwa razy .Sexualnosc jest piękna, doznanie jakie mi towarzyszy podczas szczytowania jest wspaniałym.
    Ile razy to robie to za każdym razem inaczej to odczuwam


    I to jest piękne! Ja też wieku 40 lat uwielbiam się masturbować - czy jak wolicie "jechać na ręcznym". Z żonką seks 1-2 razy w tygodniu, a ja lubię codziennie. Jest to więc dla mnie uzupełnienie mojego życia seksualnego.

    A uczucie rozkoszy podczas orgazmu na koniec dobrej sesji masturbacji jest przepiękne - zawsze mnie zwala z nóg. Mam nadzieję, że jeszcze przez dlugie lata tak będzie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2 3
Strona 3 z 3
poprzednia Strona 3 z 3

Gorące tematy