Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Penis Complete czy ktoś brał?

Rozpoczęte przez ~Split, 25 sty 2023
  • avatar ~Split ~Split
    ~Split
    Napisane 25 stycznia 2023 - 08:26
    Czy ktoś z Was może miał do czynienia z tym środkiem? Mam aktualnie problemy z erekcją, która jest szczątkowa albo jest nie ma. Jeśli już osiągnę to penis opada w trakcie i to mnie jeszcze bardziej dezorientuje. Moja kobieta chce mnie namówić na wizyte u seksuologa ale sam chciałbym tego uniknąć. Czytałem troche w sieci i w artykułach polecane są środki z l argininą.Czy któś brał moze penis complete ? Warto ?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ever ~Ever
    ~Ever
    Napisane 26 stycznia 2023 - 08:40
    Larginina to zwykle pierwszy środek ktory bierze się w problemach ze zdrowiem.Inne srodki, które jej nie zawieraja to raczej wspomgacze, witaminy, które nie mają dzialania. L arginina natomiast dobrze działa na produkcję azotu co wpływa na mięśniówkę. Sprawia to,ze więcej krwi napływa do penisa. Jest to udowodnione naukowo. W porónaniu do innych środków dostępnych w sklepach penis complete to dobry środek. Głównie ze względu na to, że oprócz argininy zawiera cynk selen i guaranę, które dodakowo wspomagają.
    Kup , przetestuj.Ja coś będzie nie tak to dopiero wtedy wybeirzesz się do lekarza.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Brilian ~Brilian
    ~Brilian
    Napisane 27 stycznia 2023 - 08:57
    Brałem przez 2 miesiące i działał bardzo dobrze. Teraz biorę kamagrę ale jak skończy mi się opakowanie to wracam do penis complete bo działanie jest o wiele dłuższe. Kamagra trzyma mnie o k 3 godziny po wzięciu tabsa. Penis complete jest lepszy bo bierze się jedną tabletkę dziennie a nie tylko przed seksem tak wieć nie trzeba się martwić czy masz tabletkę czy nie.. Efektuw niepożadanych brak nie zauwazyłem niczego. Wiadoo, ze problemy z erekcją są trudne dla każdeog faceta ale jak brałem peis complete to o nich zapominałem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~stress ~stress
    ~stress
    Napisane 30 stycznia 2023 - 09:03
    Nie powinien Cię zawieść. Sam czulem się po tym jak mlody bóg :P
    Oceniam bardzo pozytywnie. Poprawia erekcję, jest ona o wiele dłuższa i znacznie podniosło to moją pewność siebie w kontaktach z dziewczynami ( co jak co ale kiedyś miałem obawy przed stosunkiem bo bałem się ze nie spełnię oczekiwań).

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~rozdo ~rozdo
    ~rozdo
    Napisane 31 stycznia 2023 - 10:05
    Również polecam. Zadzialalo i to jak. Nic mnie to nie kosztowalo poza zakupem bo bierze sie go jak zwykle witaminy i nic wiecej. Nawet sie tego nie zauwaza.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy