Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Penilarge na powiększenie penisa

Rozpoczęte przez ~zdratw, 10 maj 2021
  • avatar ~zdratw ~zdratw
    ~zdratw
    Napisane 10 maja 2021 - 10:30
    Witam. Szukam obecnie osób, które przyjmowały penilarge na powiększenie penisa. Nie chciałbym iść pod nóż a jednak mój penis jest tak mały,że powoduje u mnie duże kompleksy. Zastanawiam się nad jakimiś tabletkami. Z tego co widzę to tochę osób poleca sobie na forach penilarge.

    Czy ktoś może brał? Jakieś efekty niepożądane się pojawiły? I ile było powiekszenia o ile było?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~right ~right
    ~right
    Napisane 10 maja 2021 - 10:43
    Jestem po kuracji i efekty są bardzo dobre tak wiec jestem zadowolony. Dodam,że trzeba to brać 3 miesiaće aby zoabczyć jakiś efekt tak wiec nie warto jest kupwoac kuracji na 1 miesiąc bo po miesiacu praktycznie niczego nie widac tak wiec mozna sie na poczatku zrazic. Efekty pojawiaja się dopiero w drugim mieaiacu. Dzialanie polega na tym,ze zwieksza sie naplyw krwi do cial jamistych i tym samym te sie powiekszaja. Efektów ubocznych za bardzo nie widziałem. No może poza tym,że miałem częstsze oraz mocniejsze erekcie ale to mineło w 3 miesiacu.
    Nie jest to takie tanie ale mam porównanie do tabletek innych firm i penilarge są najlepsze.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~rain ~rain
    ~rain
    Napisane 13 maja 2021 - 10:40
    Panowie czy te tabletki są może na receptę? Gdzie można je kupić ? Sam obecnie mam bardzo duże kompleksy na punkcie wielkości swojego penisa i zastanawiam się nad powiększeniem. Nie polecam na pewno pompek. Wydałem kupe kasy na profesjonalną pompkę Używałem codziennie zgodnie z instrukcją i penis zupełnie się nie powiększył tak wiec jest to jedynie strata kasy. Nie polecam no chyba że macie kupę kasy i nie macie z nią co robić. Ja nie jestem przynajmniej zadowolony ;/

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~right ~right
    ~right
    Napisane 13 maja 2021 - 13:24
    Są w wielu sklepach. Kupisz je bez recepty zresztą. Zerknij sobie:

    Najlepiej jest wspomóc kurację żelem z tej samej serii. Wtedy efekt jest lepszy no i szybszy. Sam równięz próbowałem pompek. Efekt u mnie był ale krótkotrwały. Jedynie na czas stosowania pompki. Jak przestałem używać to penis wrócił do poprzedniej wielkości. W przypadku penilarge efekt jest stały.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~hohla ~hohla
    ~hohla
    Napisane 06 października 2022 - 12:52
    podobny efekt co po pompce osiągnąłem dzieki tabletkom maxorman ale z ta róznicą że po pompce po 20min penis wracał do poprzedniego rozmiaru a tutaj minął juz ponad miesiac od zakończenia kuracji członek nadal jest powiększony

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Andrzej101 ~Andrzej101
    ~Andrzej101
    Napisane 20 stycznia 2023 - 15:50
    Biorę 3 miesiąc bez skutku, nadto moja erekcja coraz słabsza.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~person35 ~person35
    ~person35
    Napisane 26 stycznia 2023 - 14:37
    ~right napisał:
    Jestem po kuracji i efekty są bardzo dobre tak wiec jestem zadowolony. Dodam,że trzeba to brać 3 miesiaće aby zoabczyć jakiś efekt tak wiec nie warto jest kupwoac kuracji na 1 miesiąc bo po miesiacu praktycznie niczego nie widac tak wiec mozna sie na poczatku zrazic. Efekty pojawiaja się dopiero w drugim mieaiacu. Dzialanie polega na tym,ze zwieksza sie naplyw krwi do cial jamistych i tym samym te sie powiekszaja. Efektów ubocznych za bardzo nie widziałem. No może poza tym,że miałem częstsze oraz mocniejsze erekcie ale to mineło w 3 miesiacu.
    Nie jest to takie tanie ale mam porównanie do tabletek innych firm i Maxorman są najlepsze.
    . dokładnie miałem tak samo

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~nstromo ~nstromo
    ~nstromo
    Napisane 20 lutego 2023 - 13:42
    Po części tak, ale w przypadku wydłużonej terapii. Tabletki mają w sobie duże ilości L argiiny, która dobrze wpływa na erekcje. Potencja jest mocniejsza, erekcje potężniejsze. Więcej krwi pompuje się do penisa i tym samym rozszerzają się ciała jamiste w penisie. Tyle,że trzeba brać penis complete przez ponad 3 miesiąca jeśli nie więcej. Można napisać,ze jest to ulepszona wersja penilarge.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~minus ~minus
    ~minus
    Napisane 20 lutego 2023 - 14:03
    Skład faktycznie mają faktycznie bardzo dobry, No i w sumie cena adektawnie wyższa. Jednak z doświadczenia wiem,że jeśli coś jest naprawdę dobre to czasami lepiej jest zapłacić wiecej!
    Jedyny minus penis complete moim zdaniem jest ten,ze trzeba brać regularnie i za bardzo nie da się tego ominąć bo jak bierze się nieregularnie to efekt jest już o wiele mniejszy. Niż powinien być.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Dimitri26 ~Dimitri26
    ~Dimitri26
    Napisane 26 października 2023 - 11:51
    powieksylem prawie 3cm tymi tabeltkami Maxorman polecam bardzo dobre

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy