Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Partner zdradził mnie z moja siostrą

Rozpoczęte przez ~Zdradzona, 25 kwi 2023
  • avatar ~Zdradzona ~Zdradzona
    ~Zdradzona
    Napisane 25 kwietnia 2023 - 05:19
    Witam,kiedyś moja siostra sprzatala u mojego partnera o co ją prosił nie miałam nic przeciwko przecież to siostra potem dowiedziałam sie że jej pożyczył 500 zł.W rozmowie powiedziała mi że czuje odrazę jak ja mogę z nim uprawiać seks.Nie chciała już jeździć do niego sprzątać,wiem ze spali ze sobą na 100%.Mojego męża złapała za przyrodzenie któregoś dnia.Sypiala z moim ojczymem ponad 2 lata straszne,nie moge sobie z tym poradzic moja psychika siada jak ona mogła mi i mamie to robic

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zdradzona ~Zdradzona
    ~Zdradzona
    Napisane 25 kwietnia 2023 - 05:46
    Dodam jeszcze ze parę lat temu moja pijana matka wracała z moim mężem samochodem przez las kazała mu się zatrzymac rozebrala się i zaczęła za niego brać mąż ją odrzucił sugerując co robi przyznam ze nie wiem co robiła gdy byłam 3 miesiace w szpitalu w ciąży i bywała często u mnie w domu.Najblizsze osoby mnie tak bardzo zranily jak dalej żyć gdy to ciągle wraca

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lestatwaw ~Lestatwaw
    ~Lestatwaw
    Napisane 25 kwietnia 2023 - 11:23
    Czy w tej bajce były smoki?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy