Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Partner ma problemy z potencją

Rozpoczęte przez ~Nela, 15 cze 2023
  • avatar ~Nela ~Nela
    ~Nela
    Napisane 15 czerwca 2023 - 23:15
    Hejka !
    Pomyślałam, że przedstawię swoją sytuację osobom , które spojrzą obiektywnie i nie znają też mojego partnera. Otóż. Mój partner ma problemy z potencją. Bierze tabletki, ale pomagają tylko odrobinę. Podczas wszelkiego rodzaju gry wstępnej i seksu nie widzę na jego twarzy podniecenia ( nigdy), a raczej napięcie. Gdy pytam go czy to mu się podoba to odpowiada " no ogólnie mi się podoba" i mówi to takim tonem, że wiem , że to nie prawda.
    Gdy ja proponuje inne pozycje to odpowiada " no możemy" też podobnym tonem, a sam chyba nigdy nie zaproponował mi żadnego urozmaicenia w łóżku. Seks z nim jest taki mechaniczny. Rozmawiałam z nim o tym i mówi , że nie jest aseksualny i jest w pełni hetero. Ale ja mam wątpliwości. W sumie od zawsze miałam, ale dobrze się spędzało czas i można było dużo rzeczy razem robić poza seksem.
    Naprawdę bardzo mnie to martwi, bo planujemy życie razem, a ja zaczynam się bać czy po 10 latach nie dowiem się że jest aseksualny lub homoseksualny. Nidy też nie patrzył na mnie " tak" jak patrzy prawdziwe zakochana osoba, brak błysku w oku, brak romantycznych gestów. Jesteśmy jak kumple, możemy się ze sobą śmiać z pierdół i nie krepujemy się przy sobie być głupim itd, ale nie wiem czy to wystarczy na życie?
    Czy ktoś ma jakieś doświadczenia w takich tematach?

    Pozdrawiam
    Nela


    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy