Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Klinika ciała i ducha

orgazm bez wytrysku

Rozpoczęte przez ~ Gaweł, 11 sty 2022
  • avatar ~ Gaweł ~ Gaweł
    ~ Gaweł
    Napisane 11 stycznia 2022 - 16:24
    Jestem zafascynowany tantrą. Seks tantryczny , to taki kiedy mężczyzna dowolnie kontroluję kiedy będzie miał wytrysk i orgazm. Tu moja znajomość technik i ich stosowania jest niemal perfekcyjna, mogę prawie zawsze tak długo jak chcę.

    Teraz realnie szukam kontaktu do kogoś , kto się ze mną podzieli empiryczną wiedzą. Dotyczącą technik jak osiągnąć orgazm bez wytrysku.

    Teoretycznych opisów jest na ten temat wcale nie mało, ale dla mnie to za mało. Szukam praktyka , może nauczyciela. Taki orgazm miałem tylko raz.

    Seks tantryczny jest wtedy, gdy On ma orgazm o bez wytrysku a kobieta ma orgazm z własnym wytryskiem.

    Chętnie podzielę się też wiedzą jakie techniki Waszym zdaniem doprowadza do tego że Ona wytryśnie. ..
    Proszę o przemyślane posty.
    Pozdrawiam Tantryk Gaweł

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Elegancki ~Elegancki
    ~Elegancki
    Napisane 24 sierpnia 2022 - 22:05
    Wow. Możesz coś więcej o tym powiedzieć, jak się tego nauczyć? Może poleć jakąś książkę?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy