Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Orgasm control opinie

Rozpoczęte przez ~ogin, 19 paź 2021
  • avatar ~ogin ~ogin
    ~ogin
    Napisane 19 października 2021 - 10:45
    Szukam opinii na temat sprayu na przedwczesny wytrysk orgasm control. Ktoś moze używa? Jak opinie i czy jest skuteczny?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~and ~and
    ~and
    Napisane 20 października 2021 - 07:45
    Ja stosuje od niedawna ich zel ogólnie to całkiem spoko chociaż spodziewałem się na początku, że jest to jedynie reklama

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~burn ~burn
    ~burn
    Napisane 20 października 2021 - 08:27
    Działa. Chociaz dla najlepszej skuteczności polecam nie spray ale tabletki. Bierze się jedną dziennie i efekty są naprawdę zaskakująco na plus.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~omeone ~omeone
    ~omeone
    Napisane 20 października 2021 - 08:29
    Kupilem sobie ich spray ostatnio na sprubowanie bo przeczytalem dobre opinie a mam problem z tym ze wczesnie skoncze jak sie bardzo mocno podniece, uzyty przed stosunkiem, potrafi przedluzyc wytrysk z kilku ruchuw do jakichs 10 minut seksu. ogulnie sprubuj bo jak spray na ciebie zadziala to nie wiem czy sens bedzie lonczyc z tabletkami

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~walkon ~walkon
    ~walkon
    Napisane 20 października 2021 - 09:29
    Bardzo dobry chociaż w sieci znajdzie się równiez i negatywne opinie, które twierdza że to nie działa. Tak wiec podejrzewam, ze róznie to działa na rózne osoby. Najlepiej jeśli zamówisz sobie nie spray ale po prostu chusteczki orgasm control bo taka chusteczka chociaż mniej wydajna to kosztuje o wiele mniej. I zobaczysz czy na Ciebie to działa. W przypadku lekkich zaburzeń z kontrola wytrysku to jest to najlepsza opcja jeśli nie chcesz używać gumek.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~dddddddd ~dddddddd
    ~dddddddd
    Napisane 20 października 2021 - 13:55
    Uzywałem i chusteczek orgasm control i sprayu orgasm control i to i to na mnie działa chociaz jak używa się codziennie to chusteczki sa zupełnie nie wydajne i lepszy będzie spray. Tabletek nie brałem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~funeral ~funeral
    ~funeral
    Napisane 21 października 2021 - 10:59
    Ja mam spray ogólnie spko rzecz i w sumie to żałuje trochę że nie kupiłem sobie go wcześniej. Bo poprawia przyjemność z seksu. W sumie to jego działanie zależy od tego jak jestem zajarany i jak jestem podniecony bo przedłuża stosunek jakieś 5 - 10 minut. Czyli bzykanka mam jakieś 15 mintu, wcześniej było kilka. Żona dochodzi, wcześniej raczej w takim czasie nie było możliwośći doprowadzenia jej do orgazmu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Szamot ~Szamot
    ~Szamot
    Napisane 22 stycznia 2022 - 00:43
    Kupiłem ostatnio orgasm control w sprayu. Użyłem podwójnej dawki, odczekałem kolo10-15 minut i niestety ale nic nie pomogło. Było lekkie uczucie chłodu przez to że w składzie jest mięta. Nic poza tym. 40 zł w błoto. Chyba reszta opinii jest sponsorowana

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~dorian ~dorian
    ~dorian
    Napisane 28 czerwca 2022 - 08:06
    Aktualnie uzywam chusteczek orgasm control i są spoko,ale wychodzą trochę drogo. Zastanawiam się nad kupieniem sobie sprayu z tej serii.Co o nim generalne sądzicie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Easys ~Easys
    ~Easys
    Napisane 30 czerwca 2022 - 09:20
    Jest też spoko. Miałem, bardzo wydajny. Działa podobnie jak chusteczki, to ten sam składnik w sumie.Wychodzi taniej ale dla mnie chusteczki są wygodniejsze bo zawsze mozna ukryć w kieszeni czy w portfelu. A jednak taki spray to spora butla.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~dorian ~dorian
    ~dorian
    Napisane 05 lipca 2022 - 14:45
    A gdzie mozńa coś takiego kupić? Bo wczoraj byłem w markecie i chciałem sobie kupić jakiś środek na przedwczesny wytrysk,szukalem i zele jeśli są to już nawilżające. A jedynie są gumy. Gumy stosowałem ale wiadomo,ze bez gumy lepiej.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~orzech ~orzech
    ~orzech
    Napisane 06 lipca 2022 - 08:34
    Na takie przypadłości to tylko przebadany, kupiony w aptece spray Bravera Control. ma się przynajmniej gwarancję że to robione przez firme farmaceutyczną a nie jakiś garaż.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~dti ~dti
    ~dti
    Napisane 04 sierpnia 2022 - 09:09
    Wypróbowaliśmy sobie te chusteczki i faktycznie są fajne. Ale problem jest w tym,ze nie są tanie i przy codziennym używaniu jednak wychodzi trochę drogo. Czy jest jakis ich zamiennik?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czorno ~czorno
    ~czorno
    Napisane 05 sierpnia 2022 - 08:58
    Zamiennika nie ma, ale orgasm control to cała seria róznych rzeczy na poprawe erekcji. Facet może sobie kupić tabletki, jesli jednak nie chce brać tabltek to może powinien kupić sobie spray?
    Jest wydajniejszy niż same chusteczki.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~emi ~emi
    ~emi
    Napisane 17 października 2022 - 14:49
    Tak jak osoba powyżej. Środek powinien pomóc w większości przypadków.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~wieczko ~wieczko
    ~wieczko
    Napisane 17 października 2022 - 15:01
    A same tabletki? Ktoś może brał?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~wichniacz ~wichniacz
    ~wichniacz
    Napisane 18 października 2022 - 15:04
    Sam nie brałem ale czytalem w sieci opinie to niektórzy pisali, że na nich tabletki orgasm control dzialają, inni, że nie dzialają tak wiec zależeć będzie to od konkretnej osoby. Moim zdaniem jak spray i chusteczki działają to nie ma sensu brać tabletek.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~emiu ~emiu
    ~emiu
    Napisane 19 października 2022 - 09:32
    Nie stosowałem niczego z tej serii, ale przymierzam się do kupienia własnie tabletek. Chodzi o to, że mam duży problem z przedwczesnym wytryskiem. Niby ćwiczę i jest ok, wydaje mi sie, że wytrzymam. Ale jak przychodzi co do czego to po prostu nie jestem w stanie powstrzymać wytrysku i jak się mocno podniece to kończę szybko. Prezerwatywa slabo działa (a przecież równiez ma w sobie ten krem znieczulający).

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~papao ~papao
    ~papao
    Napisane 20 października 2022 - 11:39
    Chusteczki orgasm control mają w sobie mocniejszy środek niż w prezerwatywie. Przynajmniej w durexach, nie wiem jakich używałeś. Jesli nie używałeś to na moje oko powinieneś na początku wypróbować tego a dopiero łapać się za tabletki. No ale zrobisz jak tam chcesz.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ulvi ~ulvi
    ~ulvi
    Napisane 08 listopada 2022 - 11:11
    Użyłem kilka razy tych chusteczek i są ok ale jest jedna wada. Mianowicie są dosć drogie przy codziennym stosowaniu. Czy nie znacie jakiegos tańszego zamiennika?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1 2 3
Strona 1 z 3
następna
Strona 1 z 3 następna

Gorące tematy