Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Kariera

Optymalizacja

Rozpoczęte przez ~dawidex, 28 maj 2018
  • avatar ~dawidex ~dawidex
    ~dawidex
    Napisane 28 maja 2018 - 09:03
    Cześć, mógłby się wypowiedzieć ktoś kto nie miałby problemów z podpowiedzeniem kilku słów na temat własnoręcznej optymalizacji sklepu internetowego? Zaobserwwałem dwa zjawiska, albo że to super proste albo nie dotykaj bo zepsujesz...i już sam zdziczałem, bo miałem zamiar robić to samemu ale nie jestem już taki pewny siebie.. może się znajdzie ktoś kto z laika nie miał problemu stać się specem i pocieszy ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~MacCron20 ~MacCron20
    ~MacCron20
    Napisane 28 maja 2018 - 11:50
    jest taki wpis na blogu netgrafu o optymalizacji sklepów internetowych. i skoro tam pisze, że się da samodzielnie, a wręcz są firmą która to robi a udziela wskazówek jak się zająć tym samemu to ja jestem pewny że się da to robić i do tego skutecznie. a zawsze to pare groszy zaoszczędzonych.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy