Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Tata na medal

Opieka naprzemiena!

Rozpoczęte przez ~Oskar , 17 mar 2023
  • avatar ~Oskar ~Oskar
    ~Oskar
    Napisane 17 marca 2023 - 23:01
    Cześć. Mam problem rozwodze się . Mamdziecko jedno . Powiedziałem ostatnio żonie o opiece na przemiennej nad dzieckiem. Na co nie wyraziła zgody. Od tamtego momentu zaczęła ze mnie robić przemocowca i wmawia mi urojenia . Robi wszystko pod górkę łącznie z tym a żeby dziecko miało ze mna jak najmniejszy kontakt. Podwazacmnie przy dziecku . Naśmiewa się z tego co kupuje dla niego . Niestety co bym nie zrobił jest źle i jestem wysmiewany. Zalozyla niebieska kartę W toku postępowania karty nie przedstawila zadnych konkretnych dowodów przeciw mnie.
    Bo nigdy nie było przemocy z mojej strony. . To co robi jest przerażające. Jak się bronić przed takim zachowaniem?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Adam ~Adam
    ~Adam
    Napisane 19 marca 2023 - 19:49
    Cześć, co do opieki naprzemiennej to sobie oduść. Nie wygrasz, jeżeli matka się nie zgadza. Co do przemocy, jeżeli mieszkacie razem, to na na twoim miejscu bym się wyprowadził. Będzie Cię prowokować, abyś ja uderzył.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~FF ~FF
    ~FF
    Napisane 28 maja 2023 - 06:34
    ~Adam napisał:
    Cześć, co do opieki naprzemiennej to sobie oduść. Nie wygrasz, jeżeli matka się nie zgadza. Co do przemocy, jeżeli mieszkacie razem, to na na twoim miejscu bym się wyprowadził. Będzie Cię prowokować, abyś ja uderzył.


    Weź radcę prawnego lub adwokata. Brak zgody żony na opiekę naprzemienna nie wyklucza takiej opieki. Decydujące dla sądu jest zawsze dobro dziecka.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy