Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Inne tematy

Ogłoszenie upadłości konsumenckiej

Rozpoczęte przez ~Samson45, 14 sty 2022
  • avatar ~Samson45 ~Samson45
    ~Samson45
    Napisane 14 stycznia 2022 - 12:47
    Coraz częściej myślę, że wyjściem z moich problemów finansowych było by ogłoszenie upadłości konsumenckie. Bardzo stresuje mnie ten temat i nie wiem jak tak na prawdę to wygląda. Macie jakieś doświadczenie w tym temacie? Jak wygląda cały proces ogłoszenia upadłości? Z góry dziękuję za jakiekolwiek wskazówki

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~GrzegorzWilnicki ~GrzegorzWilnicki
    ~GrzegorzWilnicki
    Napisane 17 marca 2022 - 15:18
    Myślę że najlepiej było by skontaktować się z kancelarią prawną specjalizującą się w sprawach tego typu. Z tego co pamiętam kancelaria z której usług korzystałem kiedyś zajmuje się też takimi sprawami. Ja byłem bardzo zadowolony z ich usług więc mogę polecić - Pravna.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Antekk ~Antekk
    ~Antekk
    Napisane 31 marca 2022 - 11:05
    ~GrzegorzWilnicki napisał:
    Myślę że najlepiej było by skontaktować się z kancelarią prawną specjalizującą się w sprawach tego typu. Z tego co pamiętam kancelaria z której usług korzystałem kiedyś zajmuje się też takimi sprawami. Ja byłem bardzo zadowolony z ich usług więc mogę polecić - Pravna.pl

    Również korzystałem z pomocy Pravnej i się nie zawiodłem. Serdecznie polecam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy