Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

o co mu chodzi?

Rozpoczęte przez ~jajaja, 03 wrz 2015
  • avatar ~jajaja ~jajaja
    ~jajaja
    Napisane 03 września 2015 - 08:33
    Witam .

    Proszę Was o pomoc przez moje życie ostatnio przeszła dziwna historia ,

    a więc

    Przeprowadziliśmy się z mężem do nowego mieszkania gdy byłam jeszcze w ciąży , zapoznaliśmy się z sąsiadami i żyliśmy jak każda normalna rodzina . W momencie , gdy urodził się nasz synek zaczął się mną interesować mój sąsiad pomoc w noszeniu wózka uśmieszki... tak było przez rok cześć - cześć i tyle do czasu , aż sąsiad poprosił mnie o zamówienie butów na internecie , gdy już buty przyszły i zostały przekazane sąsiadowi dostałam wiadomość SMS " jak mam Ci się odwdzięczyć za te buty?:-)" parę SMS - wymiana zdań i on zaproponował buziaka , nie wiem dlaczego ale zgodziłam się. Pisaliśmy jeszcze trochę w tym czasie dowiedziałam się że nie układa mu się z dziewczyna , że mnie pragnie , ze się zakochał , takie pisanie i buziaki trwały 2 mies. Aż doszło miedzy nami do zbliżenia u mnie w domu .
    Po tym wydarzeniu przychodził do mnie parę razy porozmawiać ( i na buziaka) , po godzinie od wyjścia dostałam SMS " bardzo mało się widzimy myślałem że będziemy ten czas na Maxa wykorzystywać" odpisałam mu wtedy że nie będę jego Panią do łóżka temat ucichł .Pisaliśmy - pisaliśmy... i dwa dni później napisał mi ze kończy znajomość ze nie będzie już pisał , przychodził bo to nie ma sensu , napisałam że rozumiem i ze jak nie dam mu pociupciać to kończy znajomość . Odpisał tylko że nigdy nie chciał mnie do łózka. KONIEC . w ten sam dzień wieczorem powiedziałam o wszystkim mężowi wybaczył mi oboje stwierdziliśmy ze jego dziewczynie nie będziemy nic mówić i zostawiliśmy to dla siebie , mąż wyskoczył do sąsiada i sąsiad napisał mi SMS ze mój mąż się do niego sadził odpisałam niech się głupio nie uśmiecha to będzie ok .

    Na tym się skończyło po jakimś czasie napisałam do niego czy sprzeda mi niemiecki proszek ? - sprzedał raz , drugi, trzeci za każdym razem gdy się z nim widuje patrzy na mnie jak miał by mnie zjeść ,za czwarta sprzedażą napisał mi, ze "to już ostatni" raz napisałam dlaczego jest taki chamski ? napisał mi żebym podziękowała mężowi i że czasem trzeba być hu*** .

    Powiedzcie mi o co mu chodzi widujemy się teraz prawie codziennie cześć - cześć i tyle , patrzy na mnie jak na mięso dosłownie , raz na jakiś czas napisze do niego to sprzedaje jeszcze nie raz proszek ... nie kumam go ktoś się mądrze wypowie o co mu chodziło ?
    Czy chciał sobie pociupciać czy może żywi jakieś uczucie ?
    Jak to sprawdzić?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Tektonil ~Tektonil
    ~Tektonil
    Napisane 06 września 2015 - 22:28
    Sprawa jest taka, ze to ty jesteś zagubiona i tym samym przyciągają do siebie takie sytuacje, chciałaś się oczyścić i dlatego powiedział aż mężowi o zdradzie. Skoro facet patrzy na ciebie jak na mięso a pisze ostre teksty to może znaczyć, ze bardzo zabolało bo ego po tym, kiedy wyxnscxylas granice waszehpj relacji. Poza tym jest w tobie nadal duża chęć na spotkania z nim i to widać. Możesz męża zostawić, bo takie masz prawo, ale co myśli sąsiad ,łżesz dowiedzieć się w normalnej rozmowie albo czekając latami.twój wybór .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gość ~Gość
    ~Gość
    Napisane 18 września 2015 - 20:39
    Skarbie!

    Odpowiedz sobie sama na pytanie.
    Po co wychodziłąs za mąż( wiąże Cię przysięga) skoro lecisz na byle samca?
    Facet bzykał Cię dla rozrywki bo jeseś mężatką i nic mu nie grozi,a Ty pytasz o uczucia? Ile Ty masz lat?
    Nie bzykaj się z nim w łóżku małżeńskim tylko miedzy jednym cześć( na schodach) a drugim.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kosa ~Kosa
    ~Kosa
    Napisane 19 września 2015 - 22:17
    A ja się dziwię co takie lale jak ty w ogóle robią na męskim forum? Poszuka sobie innego forum - dla takich idiotek jak ty odpowiedniego. Siarę tylko tutaj siejesz i nic więcej. Zdzira.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy