Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Nieudany pierwszy raz

Rozpoczęte przez ~XMAN, 18 wrz 2023
  • avatar ~XMAN ~XMAN
    ~XMAN
    Napisane 18 września 2023 - 14:11
    Cześć
    Chciałbym prosić Was o pomoc.
    Mam 24 lata, od niedawna mam nową dziewczynę. Jestem w niej zakochany po uszy i wiem, że to ta jedyna, ponieważ mimo iż miałem kilka dziewczyn to nigdy w życiu nie przeżywałem czegoś takiego. Jest bardzo seksowną i mądrą dziewczyną.
    Ostatnio, dosyć niespodziewanie dla mnie, miało dojść do naszego pierwszego seksu. Trochę się stresowałem ale wiedziałem, że to normalne. Obecna dziewczyna bardzo mnie podnieca pod względem seksualnym i nie tylko.. byłem pewny, że dam radę, ponieważ tak jak piszę, strasznie jestem na nią napalony, a swój pierwszy raz w życiu miałem w wieku 19 lat, więc byłem przekonany, że wszystko zagra jak należy.
    Otóż oczywiście, że nie... zestresowałem się i miałem problemy z erekcją. Próbowaliśmy 2 razy, ale jak tylko założyłem gumkę, mój penis opadał.
    Powróciły demony z przeszłości.
    Gdy miałem swój pierwszy raz w życiu, udało mi się dopiero za 4 razem i to też dzięki temu, że wziąłem sildenafil. Wszystko było super, następnie sildenafil brałem jeszcze raz albo dwa razy po pół dawki (no bo jak już kupiłem to chciałem wykorzystać i mieć lepszy komfort psychiczny, że wyjdzie). Następnie od ręki go odstawiłem i nie miałem żadnych kłopotów już z erekcją przy kolejnych zbliżeniach. Wiem, że problem leży w mojej psychice, bo bardzo mi zależy żeby nie zawieść mojej dziewczyny i wychodzi kompletnie odwrotnie. Teoretycznie wiem, że to kiedyś przejdzie, no właśnie ale kiedy.. bardzo się boję i stresuję nawet teraz jak o tym myślę. Chciałbym, żeby to przeszło jak najszybciej, a nie znowu czekać do 4 razy albo dłużej.. tym bardziej że już jestem dorosły, a nie dzieckiem, więc chciałbym stanąć na wysokości zadania.
    Moja dziewczyna nie uprawiała seksu od kilku lat, ponieważ nie miała wtedy chłopaka.. ja z kolei jeszcze niedawno byłem w innym związku, jednak nam się nie układało.. a seksu też nie uprawiałem prawie rok (nie licząc jednego razu który był nieudany, ponieważ nawet nie doszedłem). Najprawdopodobniej to też nie ułatwia sprawy..
    Stąd moje pytanie, czy ktoś był w podobnej sytuacji? Jak poradzić sobie z tym?
    (Wiem, że jak raz nam się uda to potem pewnie będzie już wszystko dobrze.. a ja nie należę do typowych ruchaczy, którzy chcą tylko zaliczyć.. jestem wrażliwym facetem i bardzo się przejmuję. Jeśli chodzi o kondycję fizyczną, to raczej nie ma z tym problemu, gdyż regularnie ćwiczę na siłowni oraz boks od kilku lat.)
    Zastanawiam się nad ponownym użyciem sildenafilu który by utrzymał wzwód, ponieważ nie mam problemu z osiągnięciem erekcji przy dziewczynie, jednak jak już ma dojść od konkretów i zakładam gumkę to odmawia posłuszeństwa. Myślicie, że jest to dosyć dobre rozwiązanie?
    Najprawdopodobniej w sobotę będę miał kolejną okazję.. bardzo chciałbym żeby wyszło, myślę o tym i próbuję przyzwyczaić się do tego stresiku oraz się na to przygotować.
    Jak Wy poradziliście sobie w takiej sytuacji? Pomóżcie :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Nikko ~Nikko
    ~Nikko
    Napisane 27 października 2023 - 13:35
    Panowie mam podobny problem. Na początku byłem pewien, że mój problem z erekcja jest spowodowany przez suplementy, potem przestałem je brać. Problem nie minał. Mam super dziewczynę, która mnie naprawdę podnieca. Jest na razie cierpliwa ale wiadomo, ze nie chcę jej zawodzić. Czy jedyne wyjście to sildenafil ?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Pańska Skórka ~Pańska Skórka
    ~Pańska Skórka
    Napisane 28 października 2023 - 12:49
    Jako kobieta trochę doświadczona na tym polu, mogę doradzić cierpliwość i luz. Seks odbywa się przede wszystkim w głowie. Nie podchodź do tego zadaniowo. Więcej pieszczot, głębokich pocałunków, żeby oswoić się z ciałem drugiej osoby i rozluźnić. Jeśli masz problem z utrzymaniem erekcji, użyj palców, wymasuj ją od środka, pieść jej piersi, możesz sprawić jej nawet więcej rozkoszy. Dla przeciętnej kobiety seks to więcej niż penetracja, która bez odpowiedniego przygotowania, w atmosferze napięcia, jest nieprzyjemna i bywa wręcz bolesna.
    Takie sytuacje z opadaniem erekcji się zdarzają, nawet w trakcie związku. Pomaga przerwanie stosunku i skupienie się delikatnych pieszczotach, przytulanie się, rozmowa w łóżku na jakiś neutralny temat. I za chwilę czujesz, że można podjąć skuteczną akcję.
    No chyba, że czujesz podświadomie, że to nie jest osoba, przy której możesz się rozluźnić i czuć komfortowo i twoje ciało po prostu się broni.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~dwaj ~dwaj
    ~dwaj
    Napisane 28 października 2023 - 13:14
    Sildenafil powinien pomóc - tylko to drożyzna. Poza tym gdzie go zdobędziesz. Na rynku jest też sporo fałszywych tabletek - uważaj na to. Jak już kupujesz to tylko z apteki.

    Alternatywa to penis complete. Też jest dobry. Nie chcę wchodzić w szczegóły - ale w skrócie powiem, że najlepiej działa na tych, którzy nie są w stanie osiągnąć pełnej erekcji. Po nim powinno być to możliwe. Poza tym wzmaga doznania

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Nikko ~Nikko
    ~Nikko
    Napisane 30 października 2023 - 08:27
    Drożyzna nie drożyzna bardziej martwi mnie to,ze jest na receptę a ja nie chce isć od razu do lekarza urologa.Jakoś tak sie wstydzę,ze będzie mnie oceniał ;/ Ten penis complete to sam przetestowałeś?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~infakt ~infakt
    ~infakt
    Napisane 30 października 2023 - 08:34
    Primo: wstyd w takich kwestiach odłóz do szafy, bo tylko sobie zaszkodzisz.

    Sekundo: bez recepty też kupisz jak poszukasz.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~dwaj ~dwaj
    ~dwaj
    Napisane 30 października 2023 - 08:50
    Nie testowałem, tylko normalnie zażywam podczas niemocy :)

    Tak jak kolega wyżej napisał, nie ma się czego wstydzić. Wstyd to w tym przypadku kiepski doradca

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Nikko ~Nikko
    ~Nikko
    Napisane 30 października 2023 - 11:46
    A skąd się o tym dowiedziałeś?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~dwaj ~dwaj
    ~dwaj
    Napisane 30 października 2023 - 11:58
    Znam wielu gości którzy łykają. Chodzi o to, aby wyszumieć się w łóżku. Szczególnie gdy mają np za to zapłacone. Zresztą, od nich się o tym dowiedziałem :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy