Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Nieszczęśliwie zakochana

Rozpoczęte przez ~Nieznanaxnoname, 14 wrz 2021
  • avatar ~Nieznanaxnoname ~Nieznanaxnoname
    ~Nieznanaxnoname
    Napisane 14 września 2021 - 11:07
    Od 2 lat jestem zakochana w facecie ktorego nie znam widzialam go tylko raz i zakochalam sie w nim od pierwszego wejrzenia nie wiem jak ma na imie wiem w jakim miescie mieszka i gdzie pracuje probowalam o nim zapomniec i to nie raz ale nie potrafie chcialabym sie jakos z nim poznac ale nie mam pojecie jak w dodatku moze on miec żonę? Moze dziecko? Jest to dorosly facet po 30 pewnosci nie mam ale sadzac po wieku moze tak byc . Prosze o pomoc i o nie pisanie głupich komentarzy ani ocenianie mnie nie chce zeby ktos prawił mi morały tylko podpowiedzial w danej sytuacji nie jestem kobietą która rozwala czyjes rodziny jeśli by sie okazalo ze ma rodzine momentalnie bym odpuscila ale jeśli nie to bardzo chcialabym sprobowac

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert1971 ~Robert1971
    ~Robert1971
    Napisane 15 września 2021 - 19:09
    Niezłe niezłe ;-)...
    No nic bym nie napisał - jak sobie życzysz, ale...
    Raczej rozbiłaś bank.

    Zakochałaś się w facecie po uszy po jednokrotnym zobaczeniu go
    Skoro wiesz w jakim mieście mieszka i gdzie pracuje - może zasadne byłoby tam go przyczaić :-), albo...
    Wrzucić do oceanu list w szklanej butelce - może ją znajdzie, list odczyta i... wszystko dobrze się ułoży 8-DDD

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mk ~Mk
    ~Mk
    Napisane 15 września 2021 - 21:52
    Poprostu sie niem zauroczyłaś.To sie zdarza.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Js ~Js
    ~Js
    Napisane 16 września 2021 - 06:40
    Zdarzają sie takie rzeczy i nie ma tu z czego szydzic czy prawic moraly duzo sie slyszy o miłości od pierwszego wejrzenia . Skoro eiesz gdzie mieszka pracuje - zagadaj go nie masz nic do stracenia a wrecz przeciwnie mozesz tym nawet zyskac i mu zaimponowac ze odwazylas sie do niego zagadac faceci lubia pewne siebie wiedzace czego chcą laski a zwlaszcza tacy juz dojrzali mężczyźni :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Dawid ~Dawid
    ~Dawid
    Napisane 16 września 2021 - 07:24
    Zgadzam sie z przedmówcą ale jedna rzecz jak zobaczysz ze nie jest tobą zainteresowany to najzwyczajniej w swiecie odpuść nie ma nic gorszego dla faceta niz stalkerka zaboli ale bedziesz wiedziala na czym stoisz

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert1971 ~Robert1971
    ~Robert1971
    Napisane 16 września 2021 - 08:30
    Chodziłem chyba do czwartej czy szóstej klasy szkoły podstawowej. Na tzw. długiej przerwie otwierali sklepik szkolny gdzie sprzedawali pączki. Po te pączki ustawiała się zawsze kolejka, bo nie dla wszystkich starczało. Leciałem zawsze do kolejki, bo... sprzedawała tam koleżanka z młodszej klasy - była (jak dla mnie) prześliczna.

    Byłem w niej faktycznie zakochany. Do żadnych relacji między mną a nią nigdy nie doszło. Nieśmiałość nie pozwoliła mi, by cokolwiek chociaż do niej zagadać.
    Trwało to dość długo - może nawet ze dwa lata.

    Potem ona gdzieś zniknęła z horyzontu moich zdarzeń i wszystko się skończyło. Mam jednak przed oczami jej śliczną buzię, do dziś - minęło już pewnie z 40 lat.

    Potraktowałem to jako jeden z wielu epizodów życia...
    Po prostu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czwórka ~czwórka
    ~czwórka
    Napisane 16 września 2021 - 09:00
    ~Robert1971 napisał:
    Chodziłem chyba do czwartej czy szóstej klasy szkoły podstawowej. Na tzw. długiej przerwie otwierali sklepik szkolny gdzie sprzedawali pączki. Po te pączki ustawiała się zawsze kolejka, bo nie dla wszystkich starczało. Leciałem zawsze do kolejki, bo... sprzedawała tam koleżanka z młodszej klasy - była (jak dla mnie) prześliczna.

    Byłem w niej faktycznie zakochany. Do żadnych relacji między mną a nią nigdy nie doszło. Nieśmiałość nie pozwoliła mi, by cokolwiek chociaż do niej zagadać.
    Trwało to dość długo - może nawet ze dwa lata.

    Potem ona gdzieś zniknęła z horyzontu moich zdarzeń i wszystko się skończyło. Mam jednak przed oczami jej śliczną buzię, do dziś - minęło już pewnie z 40 lat.

    Potraktowałem to jako jeden z wielu epizodów życia...
    Po prostu.

    Bo to jest epizod z życia mężczyzny. Jak mężczyzna chce z kobietą mieć więcej do czynienia niż tylko sobie popatrzyć czy porozmawiać to stanie na głowie żeby ją zdobyć i z nią być. Jednak nie da się tego kobietom wytłumaczyć. Nie wiem dlaczego. Kobietom jakby zależało bardziej.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ania ~Ania
    ~Ania
    Napisane 16 września 2021 - 09:09
    Widzisz dlatego trzeba byc w zyciu odwaznym i postawic wszystko na jedna karte uda to sie uda nie to nie , nie zalujesz czasem ze nie sprobowales zagadac do tej dziewczyny? Nie myslales jakby twoje zycie teraz wygladalo jakbys sie odwazyl? Ja jestem zdania ze jak ktos nam sie podoba to probowac trzeba zeby nigdy w zyciu niczego nie zalowac , a z wpisu tej kobiety mozna wywnioskowac ze facet jest od niej starszy wiec tym bardziej bym sprobowala bo facet do mlodszej od siebie kobiety bardziej sie wstydzi zagadac bo moze go wysmiac ze jakis stary dziad zarywa do mlodszej . Nie raz slyszalam o milosci od pierwszego wejrzenia sama jej nie doswiadczylam ale jesli nadal o nim myslisz zaryzykuj nic do stracenia nie masz . Pytanie tylko brzmi czy facet byl toba zainteresowany czy dawal ci jakis znak ze mu sie podobasz? Czy nawet cie nie zauwazyl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~,. ~,.
    ~,.
    Napisane 16 września 2021 - 09:19
    Starszy facet marzy zeby miec mlodsza kobiete wiadomo jędrne ciało sliczna buzia itd ale pytanie czy mielibyscie ze soba o czym rozmawiac i czy ta roznica wieku w koncu by nie wyszła:) moze teraz wydaje sie ok ale po paru latach nie wiem czy nadal chcialabys byc w zwiazku z takim starym capem . Pytanie do facetów: wolicie zdobywac kobiete czy byc przrz nią zdobywanym? Co was pociąga najbardziej i co imponuje ?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kwitnąca Wiśnia ~Kwitnąca Wiśnia
    ~Kwitnąca Wiśnia
    Napisane 16 września 2021 - 10:00
    ~,. napisał:
    Starszy facet marzy zeby miec mlodsza kobiete wiadomo jędrne ciało sliczna buzia itd ale pytanie czy mielibyscie ze soba o czym rozmawiac i czy ta roznica wieku w koncu by nie wyszła:) moze teraz wydaje sie ok ale po paru latach nie wiem czy nadal chcialabys byc w zwiazku z takim starym capem . Pytanie do facetów: wolicie zdobywac kobiete czy byc przrz nią zdobywanym? Co was pociąga najbardziej i co imponuje ?


    Po trzydziestce i stary cap?...
    A Autorka wątku ile by musiała mieć, jeśli już by o różnicę wieku chodziło... 19?...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~,. ~,.
    ~,.
    Napisane 16 września 2021 - 10:15
    Nie no bez przesady chodzilo mi ze z wiekiem jakby jakims cudem sie udalo jej go zdobyc czy po powiedzmy nie wiem 10 latach taka roznica by nie przeszkadzala jesli facet ten jest np starszy o 13-14 lat .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czwórka ~czwórka
    ~czwórka
    Napisane 16 września 2021 - 10:19
    ~,. napisał:
    Nie no bez przesady chodzilo mi ze z wiekiem jakby jakims cudem sie udalo jej go zdobyc czy po powiedzmy nie wiem 10 latach taka roznica by nie przeszkadzala jesli facet ten jest np starszy o 13-14 lat .

    Nie, nic jej nie będzie przeszkadzać wystarczy, że będzie miał kasę i chętnie się z nią dzielił. No i jest jeszcze alkohol, można sobie wypić przed seksem i nawet dziadek zrobi się zjadliwy. Poza tym oprócz kady starszy może nadrobić brak jędrnego tyłeczka intelektem i doświadczeniem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~,. ~,.
    ~,.
    Napisane 16 września 2021 - 10:29
    I juz jak facet starszy to wchodzi wątek pienięzny nie pomyslales ze dziewczyna moze ma prace albo jest przy kasie i ma w dupie pieniadze? Nie oceniaj kazdej kobiety przez taki pryzmat fakt duzo jest kobiet ktore leca na kase ale sa tez takie ktore nie leca i wrecz przecienie wspieraja partnera finansowo to tak jakby powiedziec ze kazdy facet zdradza . Kobieta w podobnym wieku do faceta tez moze poleciec na hajs nigdzie nie jest powiedziane ze tylko młode polecą na wypchany portfel i fajne auto od takich rzeczy są inne strony :) moim zdaniem jak facet okaze sie zonaty ale zainteresowany tobą to odpusc bo cie przeleci i tyle go było w twoim życiu a panienka na jedba noc raczej nie chcesz byc a starszy facet moze zobaczyc w tobie tylko obiekt seksualny nic wiecej

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Niezapominajka ~Niezapominajka
    ~Niezapominajka
    Napisane 16 września 2021 - 10:37
    Zagaduj śmiało i nie bój sie odrzucenia facet myśli tylko fjutem wiec taka mlodziutka sobie na pewno przygrucha co do przedmówcy 90-95% facetow patrzy glownie na wyglad i fantazjuje sobie o danym obiekcie a reszta patrzy na intelekt rozejrzyj sie dookoła i zobacz jak jest to nie te czasy co kiedys teraz liczy sie głównie wygląd

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert1971 ~Robert1971
    ~Robert1971
    Napisane 16 września 2021 - 11:23
    ~Niezapominajka napisał:
    nie bój sie odrzucenia facet myśli tylko fjutem (...) 90-95% facetow patrzy glownie na wyglad i fantazjuje sobie o danym obiekcie (...) teraz liczy sie głównie wygląd

    Oj...
    Mooocno możesz się przejechać - i skoro tak rozumujesz, życzę ci cobyś się przekonała na własnej skórze, że jest dokładnie odwrotnie.

    Chyba, że idziesz na 'podryw' do baru - to ok. Małe jednak szanse, że tam kogoś wartościowego spotkasz i coś sensownego z nim zbudujesz.

    Trochę waż słowa, bo ja mogę tak samo powiedzieć, że kobieta to głupia cizia co to widzi tylko kolorowe szmatki, smarowidła i kilo złomu na sobie oraz która rozumuje jedynie w kategoriach jakości fury i zawartości portfela potencjalnego faceta.
    A przecież to oczywista nieprawda..

    Biorąc pod uwagę odpowiednio niski poziom partnerek, pewnie coś racji w tym będzie, ale...
    Sensowni faceci się za takimi nie oglądają - mam na myśli takich, co to im zawartość gaci nie pomyliła się z zawartością głowy.
    Mniej kolorowych piśmideł i się światopogląd wyrówna... ;-)

    ~ napisał:
    Starszy facet (...) pytanie czy mielibyscie ze soba o czym rozmawiac i czy ta roznica wieku w koncu by nie wyszła:) moze teraz wydaje sie ok ale po paru latach nie wiem czy nadal chcialabys byc w zwiazku z takim starym capem .


    Tu trochę naciągasz - też wg jakichś głupawych stereotypów.
    Mam 50 lat - staro się nie czuję, ale do młodych też się nie zaliczam...

    Nie marzę wcale o 30-tce, bo sypianie z kobietą w wieku mojej córki to dla mnie perwersja - nie oceniaj może wszystkich tą samą miarą, ;-) bo to obnaża tylko stan Twojej niewiedzy w temacie.

    Co do tematów i 'tej samej fali na której nadają', to się absolutnie zgadza.

    To już następne pokolenie - czy się zgrają? Ano może być raczej ciężko - my (starzy) jesteśmy dla młodych bumerami - od własnych dzieci dowiedziałem się o czymś takim ;-). Kto nie wie co to bumer - niech sobie sprawdzi.

    ~ napisał:
    Pytanie do facetów: wolicie zdobywac kobiete czy byc przrz nią zdobywanym? Co was pociąga najbardziej i co imponuje ?


    A to zależy od etapu związku. Na początku jest to na pewno kwestia pewnego przypadku i...

    Jak to mawia moja partnerka - wylosowaliśmy się sobie nawzajem. Mamy oboje jakieś wady i jakieś zalety, zatem nie pozostaje nic innego jak iść z tym do przodu.

    Na początku jakoś fajniej gdy to ja staram się o kobietę, bo to do pewnego stopnia podnosi moje ego - jej pewnie też. Później jednak... No cóż... ona też musi się postarać, bo bez tego nie będzie atrakcyjności. Później to tak ja zdobywam jak i ona robi coś podobnego/analogicznego.
    Samo się nic nie będzie działo.

    I...
    Facetowi też miło gdy nie tylko on zabiega, ale i widzi staranie po jej stronie.
    Każdy koń, by szedł równo, musi ciągnąć na dwie strony - inaczej będzie kulał.
    Tak samo jest ze związkiem dwojga ludzi.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Niezapominajka ~Niezapominajka
    ~Niezapominajka
    Napisane 16 września 2021 - 11:43
    A ty waz slowa na to ze kazda młodsza kobieta leci na kase faceta tzw szpileczka za szpileczke nie kazda widzi w facecie tylko zawartosc portfela tak samo jak nie kazdy facet chce tylko zaliczyc i odhaczyc sobie co kolejną dziewczynę. Tak na prawde zalezy na kogo sie trafi i nie nie szukam facetow po barach nawet tam nie chodze nie kręci mnie to ja wole poznac faceta na neutralnym gruncie i z nim porozmawiac a w barach raczej to nie mozliwe :) reasumując nie kazda kobieta to szmata ktora patrzy tylko na dobrej jakosci jsk to powiedziales szmaty i zawartosc portfela i nie kazdy facet mysli przyrodzeniem chyba sie z tym ze mna zgodzisz ? Ale w danej sytuacji autorki postu moin zdaniem sytuacja bedzie klarowna jeśli chodziloby jej o kase to juz 10 razy by sobie innego dzbana znalazla wiec raczej chodzi jej moim zdanjen o cos innego natomiast starszemu facetowi podniesie się ego ze nadal podoba sie mlodszym kobietom i moze to wykorzystac nie mowie ze tak bedzie ale jest to jak najbardziej mozliwe ale nie dowiesz sie jak sie przekonasz . Ale trzymaj sie jednej zasady jak facet jest żonaty i ma dzieci to nie psuj komus zycia bo karma wraca

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ola ~Ola
    ~Ola
    Napisane 16 września 2021 - 12:00
    Czytajac odpowiedzi na dany post chcialam sie wypowiedziec na ten temat pewnie zostane zwyzywana od materialistek i zhejtowana ale co mi tam . Mam 24 lata jestem z facetem ktory ma 37 lat i jest najcudowniejwzym partneren jaki mogl mi sie kiedykolwiek trafic i nie nie pod wzgledem pienieznym . Mam w nim wszystko przyjaciela faceta i kochanka rozumiemy sie i dogadujemy w 100 % jestesmy ze soba juz kilka lat i zwiazek kwitnie nawzajem dbamy o siebie i nasze potrzeby pomagamy sobie i sie wspieramy i to jest milosc . Milosc nie wybiera mozna sie zakochać w starszym lub w mlodszej ale trzeba trafic na odpowiednia osobe i zwiazek pielegnowac a nie traktowac jak więzienie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Nieznanaxnoname ~Nieznanaxnoname
    ~Nieznanaxnoname
    Napisane 17 września 2021 - 08:55
    ~Robert1971 napisał:
    Chodziłem chyba do czwartej czy szóstej klasy szkoły podstawowej. Na tzw. długiej przerwie otwierali sklepik szkolny gdzie sprzedawali pączki. Po te pączki ustawiała się zawsze kolejka, bo nie dla wszystkich starczało. Leciałem zawsze do kolejki, bo... sprzedawała tam koleżanka z młodszej klasy - była (jak dla mnie) prześliczna.

    Byłem w niej faktycznie zakochany. Do żadnych relacji między mną a nią nigdy nie doszło. Nieśmiałość nie pozwoliła mi, by cokolwiek chociaż do niej zagadać.
    Trwało to dość długo - może nawet ze dwa lata.

    Potem ona gdzieś zniknęła z horyzontu moich zdarzeń i wszystko się skończyło. Mam jednak przed oczami jej śliczną buzię, do dziś - minęło już pewnie z 40 lat.

    Potraktowałem to jako jeden z wielu epizodów życia...
    Po prostu.



    Masz racje nie wiem co mi odbiło że tak się zauroczylam w facecie ktorego widzialam tylko raz i pewnie juz nigdy w zyciu go nie spotkam. Czas wziąść sie w garść i potraktowac to jak jeden z wielu epizodow swojego życia . Dziekuje wszystkim za udzielanie sie pod moim postem duzo zrozumialam dzięki temu

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert1971 ~Robert1971
    ~Robert1971
    Napisane 19 września 2021 - 16:48
    ~Niezapominajka napisał:
    A ty waz slowa na to ze kazda młodsza kobieta leci na kase faceta (...)

    Skoro nie potrafisz czytać ze zrozumieniem...
    Więcej nie pomogę :-)

    Za moich czasów taką szczytną umiejętność (czytanie tekstu pisanego z pełnym jego zrozumieniem), zdobywało się w szkole podstawowej, potem średniej...

    Teraz...
    Ano widać - napisałem to właśnie co podważasz i polecasz mi 'ważyć słowa' - ok. ;-)))
    Znaczy się, nie potrafisz zrozumieć słowa pisanego...

    Nie mój to problem - niech inni się z tym męczą.
    ;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Niezapominajka ~Niezapominajka
    ~Niezapominajka
    Napisane 19 września 2021 - 17:50
    ~Robert1971 napisał:
    ~Niezapominajka napisał:
    A ty waz slowa na to ze kazda młodsza kobieta leci na kase faceta (...)

    Skoro nie potrafisz czytać ze zrozumieniem...
    Więcej nie pomogę :-)

    Za moich czasów taką szczytną umiejętność (czytanie tekstu pisanego z pełnym jego zrozumieniem), zdobywało się w szkole podstawowej, potem średniej...

    Teraz...
    Ano widać - napisałem to właśnie co podważasz i polecasz mi 'ważyć słowa' - ok. ;-)))
    Znaczy się, nie potrafisz zrozumieć słowa pisanego...

    Nie mój to problem - niech inni się z tym męczą.
    ;-)


    A w moich czasach szacunku do kobiet od przedszkola :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1 2
Strona 1 z 2
następna
Strona 1 z 2 następna

Gorące tematy