Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Samochody

Nierówna praca silnika

Rozpoczęte przez ~Bońko, 10 sie 2022
  • avatar ~Bońko ~Bońko
    ~Bońko
    Napisane 10 sierpnia 2022 - 17:37
    Hej jakie macie sposoby gdy silnik chodzi nie równo? Niby wszystko w aucie jest ok więc nie wiem gdzie szukać przyczyny

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kimik ~Kimik
    ~Kimik
    Napisane 27 sierpnia 2022 - 15:20
    Przyczyn to może być na prawdę dużo ale trzeba pamiętać o profilaktyce w dbaniu o silnik wtedy nie będzie robił niespodzianek

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jurekk ~Jurekk
    ~Jurekk
    Napisane 29 sierpnia 2022 - 13:41
    ~Kimik napisał:
    Przyczyn to może być na prawdę dużo ale trzeba pamiętać o profilaktyce w dbaniu o silnik wtedy nie będzie robił niespodzianek


    to prawda przy wymianie oleju warto płukać silnik z nagaru nie każdy o tym pamięta

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lisu ~Lisu
    ~Lisu
    Napisane 29 września 2022 - 10:19
    Polecam dolewać płukankę firmy Tec 2000. Ja kilka przetestowałem i ta jest najlepsza

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Krokus ~Krokus
    ~Krokus
    Napisane 04 października 2022 - 14:37
    ~Jurekk napisał:
    ~Kimik napisał:
    Przyczyn to może być na prawdę dużo ale trzeba pamiętać o profilaktyce w dbaniu o silnik wtedy nie będzie robił niespodzianek


    to prawda przy wymianie oleju warto płukać silnik z nagaru nie każdy o tym pamięta

    dokładnie przed wymianą oleju warto silnik dobrze przepłukać to na prawdę dużo daje

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy