Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Inne tematy

niechciane prezenty

Rozpoczęte przez ~jules, 27 gru 2022
  • avatar ~jules ~jules
    ~jules
    Napisane 27 grudnia 2022 - 13:40
    wam też po świętach zostały niechciane prezenty?? Zastanawiam się co z nimi zrobić, nie chcę ich sprzedawać, oddać nie mam komu jakie są inne alternatywy żeby ich nie wyrzucać? Biorę pod uwagę oddanie do Box of hope https://boxofhope.pl/ ciekawa inicjatywa i wsparcie szczytnego celu przy okazji

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Maro41 ~Maro41
    ~Maro41
    Napisane 27 grudnia 2022 - 21:33
    Fajny pomysł. Zbliża się kolejny finał WOŚP więc można coś dorzucić w ten sposób do zbiórki. Myślę że warto byłoby rozpowszechnić taką akcję szerzej.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~jules ~jules
    ~jules
    Napisane 28 grudnia 2022 - 22:15
    też mi się tak wydaje, im mniej niepotrzebnych rzeczy tym mniej śmieci, jestem za tym żeby je ruszać w obieg i żeby ktoś mógł na tym skorzystać ciekawe jakie są konkretnie zasady,bo coś się dowiedziałlem że sklep z którego mamy niepotrzebną rzecz musi uczestniczyć w tej akcji

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Maro41 ~Maro41
    ~Maro41
    Napisane 29 grudnia 2022 - 20:49
    Trochę sobie poczytałem po temat naprawdę mnie zaciekawił. Czyli jeśli dobrze rozumiem zamawiam sobie rzecz ze sklepu x - jeśli sklep jest podpięty pod nazwijmy to platformę box of hope to mogę odesłać w opakowaniu po zamówionej rzeczy swoje jakieś niepotrzebne rzeczy do box of hope? Czyli nie produkuje kolejnych śmieci, pudełko ma kolejne przeznaczenie, wysylka jest darmowa, zysk ze sprzedaży wysłanych rzeczy w 50% idzie np na WOŚP. Dla mnie wygląda to coraz lepiej.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy