Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Nie okazuje czułości. Czy to tylko fwb?

Rozpoczęte przez ~Karola , 12 mar 2024
  • avatar ~Karola ~Karola
    ~Karola
    Napisane 12 marca 2024 - 09:56
    Hej Panowie i Panie, bardzo proszę o poradę:) Od mniej więcej pół roku spotykam się z mężczyzną młodszym ode mnie 4 lata. Problem w tym, że nie wiem czy nie marnuję czasu, gdyż do tej pory żadne z nas nie zapytało czy jesteśmy w związku i na wyłączność. Ja z tym pierwsza nie chcę wyskakiwać, bo wolę by inicjatywę w tym zakresie przejął on. Widujemy się co weekend, co dwa, bo mieszkamy w różnych miastach. To co dodatkowo mnie martwi to fakt, że w miejscach publicznych w ogóle mnie nie dotyka, nie chwyta za rękę, kompletnie nic. Czuję się jak jego koleżanka, a nie kobieta z którą sypia. Czy on się mnie wstydzi? Jakie inne powody mogą za tym stać? Od razu napiszę, że wiem, że podobam sie mezczyznom, bo dają mi to odczuć, nie widać też różnicy wieku między nami. Jednak kiedyś miala miejsce sytuacja, ze powiedzialam jednemu z jego znajomych ile mam lat, znajomy, zdziwił się, bo założył, że jestem młodsza, natomiast, gdy po tym spojrzałam na mojego faceta miałam wrażenie, że był zły o to, że powiedziałam ile mam lat i jakby zawstydzony (?).Sama nie wiem co o tym wszystkim myśleć.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sw ~Sw
    ~Sw
    Napisane 12 marca 2024 - 14:54
    Obok Ci napisałem. Rozmawiać.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy